به کدام شهر‌های یونان بدون ویزای شینگن می‌توان سفر کرد؟

سفر به یونان

سفر به یونان می‌تواند یکی از رویایی‌ترین سفر‌هایی باشد که هر شخصی در زندگی‌اش تجربه می‌کند. اما از آن جایی که گرفتن ویزای شینگن بسیار سخت بوده و به‌راحتی انجام نمی‌شود؛ برای علاقه‌مندان به این سفر؛ جذاب خواهد بود که ببینند به کدام شهر‌های این کشور بدون ویزای شینگن می‌توان سفر کرد.

در ادامه با ما همراه بمانید تا ببینیم این مناطق کدامند و چطور می‌توان بدون داشتن این ویزا، به آن‌ها سفر کرد.

سفر به یونان بدون ویزای شینگن

یونان

پیش از هر چیزی باید گفت که برای سفر به این کشور بدون ویزای شینگن؛ باید از طریق کشور ترکیه و با تور کشتی کروز، سفر کنید. به این شکل نیازی به داشتن ویزای شینگن نداشته و می‌توانید از زیباترین جزایر که نظیر آن‌ها را تنها در تابلو‌های نقاشی می‌توان یافت؛ دیدن کرده و محو طبیعت بکر و بی‌پایان آن‌ها شوید.

در نظر داشته باشید که تنها شرط سفر به این جزایر بدون داشتن ویزا، این است که سفر از طریق کشور ترکیه و با کشتی کروز انجام شود. از سال ۱۳۹۳؛ کشور ترکیه شرایطی فراهم آورده است که توریست‌های ایرانی نیز بتوانند بدون داشتن ویزا، از طریق کشور ترکیه به این تور اضافه شده و از جزایر زیبای آن دیدن کنند.

از طریق ترکیه و با تور کشتی کروز؛ بدون داشتن ویزای شینگن، شما امکان بازدید از دو جزیره کشور یونان که اتفاقا زیباترین جزایر آن نیز هستند را خواهید داشت. در ادامه نگاهی به این جزایر می‌اندازیم:

جزیره سانتورینی

جزیره سانتورینی

جزیره سانتورینی در بخش غربی این کشور قرار داشته و مجاورت آن با دریا و سواحل بی‌نظیری که دارد این جزیره را به یکی از دیدنی‌ترین مناطق روی کره زمین تبدیل ساخته است. در سفر به جزیره سانتورینی، فرصت آن را خواهید داشت که از شهر صخره‌ای فیرا و نیز اویا دیدن کنید که خود دنیای عجایب دیگری هستند. در این شهر‌های صخره‌ای، خانه‌ها به شکلی متفاوت و سفیدرنگ ساخته شده و همگی ساختار مکعبی دارند.

تفریحات ساحلی در جزیره سانتورینی، بسیار رونق داشته و ساعت‌ها شما را مشغول به تفریح و شادی خواهد کرد.

جزیره میکونوس

جزیره میکونوس

جزیره میکونوس یکی از جزایر سیکلاد‌ها بوده و طبیعتی بی‌نظیر در کنار دیدنی‌های فوق‌العاده دارد. در این جزیره هتل‌هایی لوکس را خواهید یافت که هر یک در نوع خود بی‌نظیر هستند. آب‌وهوای مدیترانه‌ای جزیره میکونوس باعث شده که همیشه شرایط جغرافیایی در اینجا برای مسافران جذاب بوده و اختلاف دمای چندانی میان فصول سال مشاهده نخواهید کرد. در حقیقت اکثر ایام سال، آفتاب، مهمان جزیره بوده و برای آن‌هایی که دوست دارند گرمای آن را روی پوست خود احساس کنند؛ سفر به این مکان، فرصتی تکرارنشدنی خواهد بود. به یاد داشته باشید که در سفر به یونان با کشتی کروز و بازدید از جزیره میکونوس؛ حتما از موزه فولکلور دیدن کرده و زمانی را برای بازدید از خانه کلئوپاترا بگذارید. همین‌طور کلیسای لیدی پاراپورتیانی، مکانی فوق‌العاده بوده و آسیب‌های بادی کاتو میلی را نیز نباید از دست بدهید.

از دیگر دیدنی‌های این جزیره می‌توان به موزه باستان‌شناسی میکونوس، ساحل الیا، خانه دیونیسوس، موزه دریای اژه، ونیز کوچک، صومعه پاناگیا تورلیانی و … اشاره کرد.

مسیر سفر به یونان بدون ویزای شینگن

با این حساب مسیر سفر به جزایر دیدنی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم؛ بدون داشتن ویزا، خرید بلیط پرواز خارجی به مقصد ترکیه از سرویس بلیت سفر اسنپ به‌راحتی و به‌صورت اینترنتی و از آن جا خرید تور کشتی کروز است. به این صورت تنها با داشتن پاسپورت معتبر ایرانی، امکان بازدید از جزایر زیبای این کشور و دیدنی‌های بی‌پایان آن‌ها را خواهید داشت. شما چه نظر یا تجربه‌ای در این باره دارید؟ نظرات و تجربیات خود دراین‌خصوص را با ما و دیگر کاربران وب‌سایت به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.