با اسنپ اکسپرس وقت طلاست

خرید از اسنپ اکسپرس

دوست دارید که خریدهای روزمره را درب منزل تحویل بگیرید؟ اصلا شاید در محل کارتان هستید و لازم است چیزی از مغازه بخرید، باز هم خیلی راحت می‌توانید سفارش‌هایتان را در همان محلی که می‌خواهید تحویل بگیرید. چطور؟ اسنپ اکسپرس در کمتر از ۳۰ دقیقه خریدهایتان را آماده می‌کند و به شما می‌رساند. حتی اگر بخواهید، امکان خرید انواع کالاهای سوپرمارکتی برای دیگران هم وجود دارد. برای فرزندتان یا مادربزرگ و پدربزرگ یا هرکس دیگری به نشانی خودشان از اسنپ اکسپرس خرید کنید تا زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید، درب منزل به دست‌شان برسد.  

اسنپ اکسپرس نمی‌گذارد معطل بمانید

خرید از اسنپ اکسپرس

گاهی پیش می‌آید که وسط آشپزی به چیزی نیاز پیدا کنید که در منزل ندارید. کافی است به سوپراپلیکیشن اسنپ مراجعه کنید و کالا را سفارش بدهید تا خیلی زود به دست‌تان برسد. لازم نیست که میان کار، همه‌چیز را رها کنید و به خرید بروید. 

اسنپ اکسپرس خدمتی است که می‌خواهد دست‌تان را برای گذراندن ساده‌تر و بهتر لحظات مختلف بگیرد. این خدمت از اسنپ هم نمی‌خواهد اجازه بدهد که آب در دل کاربران تکان بخورد. پس اگر مهمان دارید و یخچال خالی است، نگران نباشید. سری به اسنپ در موبایلتان بزنید و هرچه می‌خواهید سفارش بدهید. قول می‌دهیم هنوز سلام و احوال‌پرسی‌تان با مهمان تمام نشده، سفارش‌هایتان درب منزل به شما تحویل داده می‌شوند.

اسنپ اکسپرس چطور ارزش ثانیه‌های شما را می‌داند؟

هر زمان که قصد خرید روزمره از فروشگاه‌های اطراف‌تان را داشته باشید، می‌توانید از اسنپ‌ اکسپرس استفاده کنید. اما چه دلایلی می‌تواند ما را مجاب کند که از اسنپ اکسپرس خرید کنیم؟

۱. تحویل فوری کمتر از ۳۰ دقیقه 

از اسنپ اکسپرس که خرید کنید کمتر از ۳۰ دقیقه سفارش‌ها به دست‌تان می‌رسند. دلیل این سرعت چیست؟ با سفارش از اسنپ، خریدهایتان از سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های نزدیک به شما و در دسترستان تهیه می‌شوند. برای همین است که زود و سریع به دست‌تان می‌رسند. اسنپ امکان خرید از هایپراستارها و فروشگاه‌های مختلف محله‌تان را فراهم می‌کند. 

۲. امکان خرید اعتباری 

این روزها که هزینه‌های زندگی زیاد و سنگین‌تر از همیشه است، اسنپ نمی‌خواهد بگذارد که کاربرانش به دردسر بیفتند و دست‌کم به سهم خودش سعی دارد که به مدیریت اوضاع کمک کند. برای خرید از اسنپ می‌توانید از امکان پرداخت اعتباری استفاده کنید. 

هر کاربر در اپلیکیشن امکان خرید اعتباری از ۱۵۰ هزار تا ۲ میلیون تومان را دارد. با خوش‌حسابی می‌توانید سقف خرید اعتباری‌تان را هم افزایش دهید. خرید کنید و سر ماه، هزینه‌ها را بپردازید. چنین فرصتی می‌تواند به مدیریت امور مالی‌تان کمک زیادی کند. 

۳. استفاده از تخفیف‌ها و ثبت امتیازها

خرید آنلاین

خریدکردن از اسنپ اکسپرس همراه با استفاده از تخفیف‌ها و ثبت امتیازهای کاربرد است. تخفیف نارنجی نوعی از تخفیف است که در بازه‌های زمانی خاص روی برخی از محصولات موجود در فروشگاه‌های فعال در اپلیکیشن اعمال می‌شود. اگر اهل خرید از اپلیکیشن باشید، انبوهی از این فرصت‌های خرید ارزان‌تر را مشاهده خواهید کرد. 

به‌جز تخفیف نارنجی، با هر بار استفاده از خدمات مختلف اسنپ می‌توانید امتیازهایی برای خود در باشگاه مشتریان ثبت کنید. این امتیازها برای سفارش‌های بعدی در قالب کدهای تخفیف قابل‌ استفاده خواهند بود. اگر هم بخواهید، امکان جمع‌آوری امتیازها و استفاده از آنها برای شرکت در قرعه‌کشی‌هایی با جوایز ارزشمند وجود دارد. 

۴. پشتیبانی سفارش 

نگران وقوع مشکلات احتمالی در هنگام سفارش از اسنپ اکسپرس نباشید. تیم پشتیبانی اسنپ همیشه در کنار کاربران است. هر پرسشی که دارید از آنها بپرسید و بدانید که مشکلات احتمالی با پیگیری سریع این تیم رفع می‌شوند. این تیم در تمام روزهای هفته حاضر هستند و به شما کمک می‌کنند. 

ثبت سفارش در اسنپ اکسپرس چگونه است؟

ثبت سفارش اینترنتی

برای سفارش کالاهای مختلف از سوپراپلیکیشن اسنپ مسیری ساده پیش رویتان است. چه مسیری؟ 

  • وارد اپلیکیشن اسنپ شوید؛ 
  • به بخش سوپرمارکت بروید؛ 
  • نشانی‌تان را وارد کنید؛ 
  • فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌های در دسترستان را مشاهده کنید؛ 
  • از دسته‌بندی‌های مختلف، محصولات موردنظر را انتخاب کنید؛ 
  • هزینه سفارش را به‌طور اعتباری یا آنلاین بپردازید؛ 
  • در کمتر از ۳۰ دقیقه، سفارش را درب منزل تحویل بگیرید. 

بعد از ثبت سفارش، امکان رهگیری لحظه‌به‌لحظه برایتان فراهم است. منظور چیست؟ یعنی تمام مراحل آماده‌سازی سفارش تا فرستادن آن به‌سمت خانه به شما گزارش می‌شود. با مرور مسیر حرکت پیک هم متوجه می‌شوید که در هر لحظه، سفارشتان در کدام قسمت از مسیر قرار دارد. 

در آخر 

با خرید از اسنپ اکسپرس راحت و سریع کالاهای موردنظرتان را سفارش بدهید. از تخفیف‌ها هم استفاده کنید و برای خریدهای بعدی و استفاده از امکانات دیگر اسنپ امتیاز و کد تخفیف بگیرید. خریدکردن هیچ‌وقت این‌قدر ساده و پر از سود نبوده است. 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *