به مناسبت روز جهانی خیریه مبلغ پرداختی اسنپ به خیریه‌ها ۲ برابر شد

روز جهانی خیریه

به مناسبت بزرگداشت روز جهانی خیریه و با هدف ترویج کار خیر و حمایت از خیریه‌ها میزان پرداخت طرح‌های نیکوکاری به مدت ۲ روز دو برابر می‌شود. در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه، به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز کاربران، مبلغ ۸۰۰۰ تومان به طرح‌های نیکوکاری فعال در اسنپ‌کلاب یا باشگاه مشتریان پرداخت می‌شود.

در سال ۲۰۱۲، مجمع عمومی سازمان ملل، ۵ سپتامبر مصادف با ۱۴ شهریور را روز جهانی خیریه نام‌گذاری کرد. هدف اصلی از اعلام این روز بالا بردن آگاهی عمومی و ارائه برنامه مشترک برای ایجاد و فعالیت خیریه‌ها در سراسر جهان است.

از فروردین ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون توانستیم ۹ طرح نیکوکاری در حوزه‌های مختلف از جمله حمایت از افراد دارای معلولیت، حمایت از زنان آسیب‌دیده از خشونت، حمایت از کودکان بی‌سرپناه، حمایت تحصیلی از کودکان کم‌برخوردار، توسعه زیرساخت‌های روستایی در اسنپ‌کلاب اجرا کنیم. شما با اهدای امتیازهای خود در پیشبرد و موفقیت این طرح‌ها سهیم بوده‌اید. کاربران اسنپ‌کلاب در مجموع ۱,۱۱۰,۲۱۳ مرتبه در این طرح‌ها مشارکت داشتند و امتیازهای خود را در این کارهای خیر اهدا کرده‌اند و اسنپ تاکنون مبلغ ۴,۸۷۸,۴۳۴,۰۰۰ تومان به خیریه‌ها پرداخت کرده است.

ما باور داریم اجرای طرح‌های مستمر و متنوع نیکوکاری بدون مشارکت و همکاری خیریه‌ها و سمن‌های توانمند و اعتماد کاربرانمان میسر نمی‌شد. دستان پرمهرتان را به گرمی می‌فشاریم و این روز را به شما که در خط مقدم مبارزه با مشکلات جامعه و دستگیری از مردم هستید تبریک می‌گوییم.

خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را برای همکاری به ایمیل مسئولیت اجتماعی شرکت اسنپ به آدرس csr.pr@snapp.cab ارسال کنند.

 

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *