اسنپ رانندگان مبتلا به هموفیلی را از پرداخت کمیسیون معاف کرد

معافیت رانندگان مبتلا به هموفیلی از پرداخت کمیسیون اسنپ

اسنپ، رانندگان ناوگان خود را که دارای بیماری هموفیلی هستند از پرداخت کمیسیون معاف می‌کند. این معافیت از ابتدای آذر ۱۳۹۹ شروع می‌شود و تا ابتدای آذر ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

اسنپ همواره در راستای مسئولیت اجتماعی خود سعی کرده از گروه‌های حساس جامعه حمایت کند. یکی از این حمایت‌ها ایجاد تسهیلات ویژه برای رانندگان دارای معلولیت است. در حال حاضر بیش از ۱۲هزار راننده دارای معلولیت در این سامانه مشغول فعالیت هستند و این عزیزان در مجموع حدود ۲۸میلیون سفر اسنپی انجام داده‌اند. مجموع مبلغ معافیت این افراد از ابتدا تا کنون به بیش از ۳۵۵میلیارد ریال می‌رسد.

در کمپین دیگر اسنپ با نام «همراه زنان سرزمینم» حدود ۴۱۷ نفر از زنان عضو ناوگان اسنپ که سرپرست خانواده بودند، از ۳۱ مرداد تا پایان اسفند ۱۳۹۸ از پرداخت کمیسیون معاف شدند. این کمپین اکنون نیز در حال اجرای دوباره است و زنان سرپرست خانواده تا پایان آذر فرصت دارند به‌ صورت آنلاین برای شرکت در طرح معافیت از پرداخت کمیسیون اقدام کنند.

در ادامه طرح‌های حمایتی اسنپ از اقشار خاص، افراد مبتلا به هموفیلی که کارت عضویت در کانون هموفیلی ایران را دارند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین از طریق سامانه ثبت‌نام غیرحضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده خود را به کانون هموفیلی اطلاع دهند. این کانون به‌ صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند، در اختیار اسنپ قرار می‌دهد تا این شرکت آنها را از پرداخت کمیسیون معاف کند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (4)

 • رضا پاسخ

  لطفا در مورد کرایه ماشینهای اسنپ، پراید ، آردی سمند ، پژو طبقه بندی بفرمائید ممنون

  ۵ مهر, ۱۴۰۰ در ۰:۰۵ ق٫ظ
 • افصل قربانی پاسخ

  سلام باشه

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۸ ب٫ظ
 • داود رحیمی پاسخ

  سلام .اگر امکانش هست لطف کنید ماشین هاتون درجه بندی ورتبه بندی کنید خیلی خوب میشود بعضی موقع یه ماشین میاد ادم میخواد بره به عروسی چند نفر هم میبننت جلو تالار ادم خجالت میکشه .بعضی وقتها ماشین میاد ادم انرژی میگیره .یا خودم میخوام بچه هامو بفرستن از شهریار به تهران میخوام پول زیاد هم بدم ولی ماشین پراید نبباشد پرشیا یا سمند کرایش مهم نیسن فکرم راحته بابتش. یعنی به انازه سوریه هم نیستیم پراید تاکسی داخل شهر استفاده میکنن .این حرف خیلیا هست لطفا اجراش کنید

  ۲۳ آذر, ۱۳۹۹ در ۳:۳۵ ق٫ظ
 • Masumehyektaparast پاسخ

  برای اولین بار استفاده کردم .خیلی راضی بودم خیلی در وقتم صرفه جویی شد اجرکم عندالله.

  ۶ آذر, ۱۳۹۹ در ۹:۰۸ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *