تامین هزینه‌های درمانی هزار و ۱۷۲ کودک با امتیازهای اسنپ‌کلاب

پرداخت هزینه‌های درمانی کودکان

اسنپ در سومین طرح نیکوکاری خود با عنوان «تامین هزینه​‌های درمان کودکان بستری در بیمارستان» هزینه‌های درمان هزار و ۱۷۲ کودک را پرداخت کرد.

در این طرح، با استقبال زیاد کاربران اسنپ‌کلاب، ۲۷۶ هزار و ۹۷۷ مرتبه مشارکت شد. اسنپ در مجموع مبلغ یک میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۹۰۸ هزار تومان برای درمان کودکانی که خانواده​‌های آن‌ها در شرایط دشوار اقتصادی قرار دارند به خیریه​‌ی حس مهر پرداخت کرد.

در سال​‌های اخیر اسنپ طرح​‌های نیکوکاری متنوعی را در راستای مسئولیت اجتماعی خود با مشارکت کاربرانش در باشگاه مشتریان (اسنپ ​کلاب) اجرا کرده است. پیش از این نیز طرح‌هایی مانند «آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت» و «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» در اسنپ‌کلاب با استقبال گسترده‌ی کاربران روبه‌رو شده بود.

نحوه‌​ی همکاری با خیریه حس مهر

موسسه​‌ی غیردولتی حس مهر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه​​​‌ی تامین هزینه‌​های درمان بیماران نیازمند در سراسر کشور آغاز کرده است. این موسسه با کمک مددکاران اجتماعی مستقر در بیمارستان‌​های دولتی، بیماران نیازمند را که توان پرداخت هزینه‌​های درمان و بستری ندارند، شناسایی می‌​کند. پس از بررسی​ و تایید مدارک بیمار در سایت موسسه پرونده‌​ای تشکیل می‌​‌شود تا با مشارکت مردم هزینه‌​های درمانی بیماران نیازمند تامین شود.

اسنپ در این طرح توانست هزار و ۱۷۲ کودک را فارغ از جنسیت،​ قومیت و تابعیت آن‌ها تحت پوشش خود قرار دهد. ۴۳ درصد این کودکان دختر و ۵۷ درصد پسر و همچنین ۶۲ درصد از آن‌ها ایرانی و ۳۸ درصد از اتباع خارجی بودند. کودکان حمایت شده از نظر تعداد به ترتیب از استان‌​های خوزستان، یزد، خراسان رضوی، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، سیستان و بلوچستان و ایلام معرفی شدند. اطلاعات مربوط به پرونده‌ی پزشکی، شرایط خانوادگی و هزینه‌های درمانی این کودکان را می‌​توانید در سایت خیریه حس مهر مطالعه کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.