بخش نیکوکاری به ‌کلاب اضافه شد

کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت

بخش نیکوکاری به ‌کلاب اضافه شد

امکان مشارکت در طرح‌های نیکوکاری به باشگاه مشتریان اسنپ یا اسنپ‌کلاب اضافه شد و از این پس شما می‌توانید با امتیازهای اسنپ‌کلاب در طرح‌های نیکوکاری مشارکت کنید. اولین طرح نیکوکاری در اسنپ‌کلاب «آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت» است که با کمک خیریه‌ی رعد انجام می‌شود.

کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت

همان‌طور که می‌دانید پیداکردن شغل برای افراد دارای معلولیت که ۱۱ ٪ از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند، یکی از چالش‌های بزرگ در زندگی این افراد محسوب می‌شود. با توجه به شرایط دشوار بازار کار در این روزها سختی‌های پیدا کردن یک شغل مناسب برای این افراد دوچندان هم شده است. بنابر اعلام سازمان ملل نرخ بیکاری در بین افراد دارای معلولیت در برخی از کشورها تا ۸۰٪ هم می‌رسد. اما همیشه برای از بین بردن موانع راه‌حلی وجود دارد و با کمک هم می‌توان سدهای بزرگی را جابه‌جا کرد. اسنپ با همکاری خیریه‌ی رعد تلاش کرده تا با برگزاری کلاس‌های آنلاین، آموزش‌های مورد نیاز برای جذب در بازار کار را به صورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار دهد. با گذراندن این دوره‌های آموزشی که در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ، نرم افزارهای گرافیکی، طراحی وب، دروس عمومی، صنایع دستی ودوره های اداری طراحی می‌شود، افراد دارای معلولیت هم می‌توانند به رویاهای شغلی خود جامه عمل بپوشانند.

چگونه در نیکوکاری کلاب شرکت کنیم؟

شما می‌توانید به راحتی و بدون پرداخت وجه نقد و با ۵۰۰۰ امتیاز اسنپ‌کلاب، هزینه‌ی یک ساعت آموزش یک فرد دارای معلولیت را به عهده بگیرید و کمک کنید تا او با گذراندن دوره‌ی آموزشی، مشغول به کار شود. اسنپ به ازای هر ۵۰۰۰ امتیاز، ۱۰ هزار تومان به حساب خیریه‌ی رعد، برای این منظور واریز می‌کند. برای کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت کافی است در اپلیکیشن اسنپ، سرویس «اسنپ‌کلاب» را انتخاب کنید و از بین گزینه‌های موجود گزینه‌ی «نیکوکاری» را انتخاب و با اهدای ۵۰۰۰ امتیاز در این طرح مشارکت کنید. اسنپ در راستای مسئولیت اجتماعی خود طرح‌های مختلفی برای زنان سرپرست خانوار، افراد دارای معلولیت، خانواده‌های نیازمند و … اجرا کرده است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (7)

 • ابوالفضل احمدآبادی پاسخ

  درود بر تمامی مسئولین و دست اندرکاران اپلیکیش خوب اسنپ . انشالله در تمامی مراحل کارو زندگی موفق باشید و خیر و برکت خداوند بر شما که این کار خیر را راه اندازی کردید و امیدوارم به نحو احسن بر اینکار زیبا نظارت کنید که خدماتتان بدست افراد نیازمند این خدمت قرار گیرد

  ۳۱ فروردین, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۶ ب٫ظ
 • مهدی رحمن پاسخ

  بسیار عالی و پسندیده هیت این کار

  ۳۱ فروردین, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۶ ب٫ظ
 • آزاده پاسخ

  امتیاز برای قسمت بسیارزیاداست لطفا امتیاز را کمتر کنید که بتوانیم ما هم مشارکت کنیم

  ۱ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۱ ق٫ظ
 • محمدطاهرکردنژادزابلی پاسخ

  سلام شرایط دایرکردن اسنپ درشهرستان چگونه است

  ۳ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سلام محمد جان، اسنپ نمایندگی نمی‌پذیرد.

   ۴ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۵:۰۹ ب٫ظ
 • محمدطاهرکردنژادزابلی پاسخ

  سلام لطفا درموردافتتاح اسنپ درشهرستان برآیم بفرستید ممنونم

  ۳ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۷ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سلام محمد جان، اسنپ نمایندگی نمی‌پذیرد.

   ۴ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۵:۰۹ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *