از اینجا با تخفیف سفر کنید

در این طرح اگر سفر شهری خود را از یکی از محلات منتخب اسنپ آغاز کنید، مشمول ۱۰٪ تخفیف در هزینه نهایی سفر مربوطه می‌شوید. دقت داشته باشید که در طرح «از اینجا» مقصد مهم نیست و تنها موضوعی که اهمیت دارد، قرار داشتن مبدا در یکی از محلات تحت پوشش تخفیف است.
ما برای طرح تخفیفی “از اینجا” ۸ محله‌ی تهران را انتخاب کردیم که در مدت ۲ هفته از چهارشنبه ۳۰ دی ماه تا ۱۳ بهمن ماه می‌توانید در هر سفر از این مناطق ۱۰ درصد هزینه‌ی سفر کمتری پرداخت کنید. (از ساعت ۹تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۶تا ۲۲ شب)

محله‌های تحت پوشش: پونک، طرشت، آلستوم، تهران‌پارس، همایون‌شهر، صادقیه، کاظم‌آباد، مهران

         

نحوه عملکرد “از اینجا”
اگر مبدأ سفر شما در محدوده طرح تخفیفی «azinja» است، برای استفاده از تخفیف ۱۰ درصدی آن کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

۱ ) در ابتدا از این موضوع اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه از اپلیکیشن اسنپ در موبایل یا تبلت شما نصب شده است. چرا که قابلیت اعمال تخفیف تنها در نسخه نهایی اپلیکیشن وجود دارد و در غیر این‌صورت شما امکان استفاده از این طرح را نخواهید داشت. اپلیکیشن اسنپ در فروشگاه   گوگل‌پلی   و کافه بازاربرای کاربران اندروید و فروشگاه   آی‌تیونزبرای آیفون و آیپد قرار دارد.

۲ ) همانند سابق شما پس از انتخاب مبدأ و مقصد به صفحه مشاهده هزینه سفر هدایت خواهید شد. اما این‌بار دکمه جدیدی به نام «ورود کد تخفیف» را می‌بینید که پس از فشردن آن محیطی برای وارد کردن کدهای تخفیف یا اسکن بارکد QR Code باز می‌شود.

۳ ) در این قسمت شما با وارد کردن عبارت azinja و سپس فشردن دکمه آبی رنگ ثبت، در صورت قرار داشتن مبدأ در محدوده طرح، خواهید دید که ۱۰٪ از مبلغ نهایی به عنوان تخفیف طرح کسر می‌شود. اما در صورتیکه در محدوده مجاز قرار نداشته باشید، با پیغام خطا روبرو می‌شوید.

1

سخن آخر
همانطور که گفتیم، اسنپ همواره به دنبال جلب رضایت بیشتر کاربران خود است و این موضوع با بهبود کیفیت سرویس و ارائه سرویس‌های متنوع به دست می‌آید. «از اینجا» تنها یکی دیگر از طرح‌های تخفیفی ما است و در آینده گزینه‌های بسیار بیشتر و متنوع‌تر دیگری نیز ارائه می‌شود.

اشتراک گذاری: