جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با طعم اسنپ

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با طعم اسنپ

سالگرد برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی فجر نزدیک است و مثل هر سال تئاتر هم یکی از بخش‌های اصلی آن خواهد بود. آیا تئاتر و اجرای صحنه‌ای برای شما جایگاه ویژه‌ای دارد و برنامه اجراها را دنبال می‌کنید؟ اگر جوابتان مثبت است باید این مژده را بدهیم که برای شما خبر بسیار هیجان‌انگیزی داریم. امسال جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را با طعم اسنپ تجربه کنید.

**اسنپ برای شما هدیه ویژه‌ای را در نظر گرفته است**

جشنواره تئاتر فجر ۹۴ از تاریخ ۱ بهمن آغاز و در ۱۲ بهمن به پایان خواهد رسید. در این فاصله بیش از ۱۰۰ اجرای تئاتر در ۱۲ سالن مختلف به روی صحنه خواهد رفت و علاقه‌مندان به آن، می‌توانند از تخفیف جذاب اسنپ برای رسیدن به سالن مورد نظر استفاده کنند.

تنها کافیست که مقصد شما یکی از سالن‌های اجرای تئاتر در جشنواره فجر باشد؛ با وارد کردن کد تخفیف «snappfajr» می‌بینید که اسنپ ۱۰ درصد از هزینه نهایی را به عنوان هدیه فرهنگی از مبلغ کرایه شما کسر می‌کند. این تخفیف در بازه زمانی یک ساعت پیش از آغاز و نیم ساعت بعد از شروع اجرا فعال خواهد بود و تا پایان جشنواره ادامه خواهد یافت.

سالن‌های نمایش: تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج، تالار هنر، تئاتر مولوی، تالار فردوسی، تالار حافظ، خانه هنرمندان، تماشاخانه سرو، باغ موزه قصر، مجموعه سعد آباد، خانه نمایش و عمارت مسعودیه

برنامه‌ی نمایش‌ها را می‌توانید در سایت خود جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و یا در نسخه PDF ببینید.

جهت استفاده از این طرح لازم است مراحل زیر را طی کنید:

۱ ) در ابتدا از به روز بودن اپلیکیشن اسنپ در موبایل یا تبلتتان مطمئن شوید. چرا که قابلیت اعمال تخفیف تنها در آخرین نسخه اپلیکیشن وجود دارد و در غیر این‌صورت شما امکان استفاده از این طرح را نخواهید داشت. اپلیکیشن اسنپ در فروشگاه‌های گوگل‌پلی، کافه‌بازار یا دانلود مستقیم از اسنپ برای کاربران اندروید و فروشگاه اپ‌استور جهت نصب در آیفون و آیپد قرار دارد.

۲ ) همانند سابق شما پس از انتخاب مبدأ و مقصد، به صفحه مشاهده هزینه سفر هدایت خواهید شد. اما این‌بار دکمه جدیدی به نام «ورود کد تخفیف» را می‌بینید که پس از فشردن آن محیطی برای وارد کردن کدهای تخفیف یا اسکن بارکد QR Code باز می‌شود.

۳ ) در این قسمت شما با وارد کردن عبارت «snappfajr» و سپس فشردن دکمه آبی رنگ ثبت، در صورتی که مقصدتان یکی از سالن‌های اجرای تئاتر جشنواره باشد، ۱۰٪ از آن به عنوان تخفیف این طرح کسر می‌شود.

Area-Based-Offer-11Jan2016-10

دقت داشته باشید که پیش از درخواست نهایی اسنپ کد تخفیف را اعمال و ثبت کرده باشید، در غیر این صورت مبلغ نهایی بدون تخفیف خواهد بود.

اسنپ سفر فرهنگی بسیار خوبی را برای شما علاقه‌مندان به هنر آرزو دارد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.