۲۰ستونِ کاربران اسنپ و مهربانه

۲۰ستونِ کاربران اسنپ و مهربانه

۲۱ آبان ۱۳۹۶ قلب‌ همه‌ی ایران از غم زلزله‌‌ی کرمانشاه به درد آمد. یک روز پس از این حادثه‌ی دلخراش، شما کاربران عزیز اسنپ را به همدلی و همیاری با آسیب‌دیدگان زلزله در کمپین «همه با هم برای زلزله‌زدگان» دعوت کردیم. از آن روز گزینه‌ی «کمک به زلزله‌زدگان» در راستای مسئولیت اجتماعی خانواده‌ی اسنپ در بخش پرداخت آنلاین اپلیکیشن فعال شد، تا شما بتوانید در صورت تمایل ۱۰درصد از هزینه هر سفر خود را به زلزله‌زدگان اهدا کنید. امروز وظیفه‌ی خود می‌دانیم تا گزارشی از مبالغ جمع‌آوری‌شده و چگونگی اختصاص آن به آسیب‌دیدگان زلزله‌ی کرمانشاه خدمتتان ارائه دهیم.

مبالغ اهدایی شما کاربران عزیز اسنپ صرف پروژه‌ای به نام «۲۰ستون» خواهد شد. این پروژه با همت موسسه نیکوکاری مهربانه راه‌اندازی شده است و خانواده‌ی میلیونی اسنپ به عنوان تنها حامی «۲۰ستون» در کنار این موسسه همراه مردم کرمانشاه خواهد بود. در این پروژه کاربران اسنپ و مهربانه ۲۰سازه‌ی ضدزلزله را به خانواده‌ی‌ زنان سرپرست خانوار و توان‌یابان منطقه‌ی ثلاث باباجانی اهدا می‌کنند.

اسنپ به عنوان حامی «۲۰ستون»، مبلغ ۸۰میلیون از ۲۰۰میلیون تومان مورد نیاز برای اجرای این پروژه را پرداخت می‌کند. این مبلغ ماحصل ۱۰درصد هزینه‌ی سفرهای شما کاربران عزیز به‌علاوه‌ی اهدایی کلیه کارکنان شرکت اسنپ است.

از امروز گزینه‌ی «کمک به زلزله‌زدگان» غیرفعال خواهد شد و می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایت مهربانه در جریان اجرای پروژه «۲۰ستون» قرار بگیرد.

صفحه‌ی «۲۰ستون» در سایت مهربانه

اشتراک گذاری پست