همه با هم برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله

زمین‌لرزه در غرب کشور قلب تمام ایران را به درد آورده است. در مواجهه با بلایای طبیعی یاری‌ و همکاری همه ما مورد نیاز است. در همین راستا قصد داریم با اجرای فاز دوم کمپین «مسئولیت اجتماعی خانواده اسنپ در قبال آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه» در یک همکاری مشترک با سازمان هلال احمر و شما به یاری مردم کرمانشاه، سرپل ذهاب، قصر شیرین، ازگله، کرند و تمامی آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور بشتابیم.

از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان، تمامی کاربران مسافر در شهرهای تحت پوشش اسنپ، می‌توانند پس از درخواست اسنپ، با انتخاب گزینه «پرداخت هزینه» و فعال کردن آن به هم‌وطنان حادثه‌دیده در زمین‌لرزه کمک کنند. با این کار ۱۰ درصد به هزینه سفر اضافه می‌شود. این مبلغ به حساب بانکی جمعیت هلال‌ احمر واریز شده و برای کمک به آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه ارسال خواهد شد. به این ترتیب، کاربران اسنپ می‌توانند با سهولت بیشتری کمک‌های مالی خود را به آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه برسانند.

امروز اسنپ با بیش از ۷۰۰هزار سفر درون‌شهری و بالغ بر ۷ میلیون کاربر از ظرفیت بسیار بالایی برای همراهی با حرکت‌های انسان‌دوستانه برخوردار است. امیدواریم با به کار گرفتن ظرفیت‌های اسنپ و همراهی کاربران فهیم این سامانه قدم کوچکی در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی‌مان برداریم و بتوانیم بخشی از آسیب‌های زلزله اخیر را در حد بضاعتمان جبران کنیم.

اشتراک گذاری پست