قهرمان بودن در خون شماست

We Are Here To Help You

قهرمان بودن در خون شماست

یکی از پسندیده‌ترین کارهایی که ایرانیان همیشه برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل هستند، اهداء خون است. همانطور که می‌دانید بیماران بسیار زیادی (مخصوصا از گروه‌های خونی منفی) در سراسر ایران وجود دارند که نیاز مبرمی به دریافت خون از دیگران دارند. چند سال است که طرحی به نام «نذر خون» توسط سازمان انتقال خون در تهران برای افزایش مشارکت مردم در این امر خیر راه افتاده که امسال، اسنپ هم با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی از تاریخ ۲۲ تا ۲۹ آبان به این طرح پیوسته است.

فرهادکوهی، مدیر بازاریابی محتوا اسنپ افزود، کمپین قهرمانان اسنپ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی اسنپ انجام می‌شود و در آینده شاهد کمپین‌های فرهنگی ترویجی بیشتری خواهید بود.

در همین راستا سازمان انتقال خون ۱۲ مرکز منتخب را در سطح شهر تهران برای طرح «نذر خون» مشخص کرده و اسنپ هم به مدت یک هفته برای تمامی سفرهای رفت و برگشت به این مراکز، تخفیف ۳۰ درصدی تا سقف ۵۰۰۰ تومان قرار داده است. کافیست مرکز مورد نظر را روی نقشه مشخص و کد تخفیف «Ehda» را وارد کنید.

فرهادکوهی، مدیر بازاریابی محتوا اسنپ افزود، کمپین قهرمانان اسنپ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی اسنپ انجام می‌شود و در آینده شاهد کمپین‌های فرهنگی، ترویجی بیشتری خواهید بود.

مراکز اهدای خون وصال، صادقیه، نارمک، چیذر، تجریش، بیمارستان قلب شهید رجایی، بیمارستان میلاد، آزادی، مترو امام خمینی، افسریه، خراسان و پیروزی از جمله محل‌هایی هستند که شما می‌توانید برای اهداء خون با تخفیف ۳۰ درصدی اسنپ به آنجا مراجعه کنید. همچنین کد تخفیف بالا برای بازگشت از مراکز اهداء خون منتخب طرح «نذر خون» هم معتبر است.

نشانی دقیق مراکز منتخب این طرح به این شرح هستند:
۱. مرکز وصال،‌ همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰، خیایان انقلاب،‌ خیابان وصال شیرازی، بالاتر از تقاطع طالقانی، شماره ۹۹
۲. واحد صادقیه (ویژه آقایان)، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه، ضلع شمال غربی فلکه دوم صادقیه، جنب آموزشگاه دخترانه بعثت
۳. واحد نارمک،‌ شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۹ و جمعه‌ها از ساعت ۸ تا ۱۴ و۳۰ دقیقه، بزرگراه رسالت، بین میدان رسالت و چهارراه سبز، نبش خیابان ۴۹
۴. واحد چیذر، روزهای فرد از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۶، خیابان حکمت، چیذر، میدان ندا
۵. واحد شهدای تجریش، روزهای زوج از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه، ابتدای خیابان دربند،‌جنب بیمارستان شهدا
۶. بیمارستان قلب شهید رجایی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه، خیابان ولیعصر،‌ابتدای نیایش
۷. بیمارستان میلاد، شنبه تا پنجشنبه(ویژه آقایان) از ساعت ۸ تا ساعت ۱۵ و۳۰ دقیقه، بیمارستان میلاد ورودی ۳ طبقه همکف، جنب آزمایشگاه
۸. واحد آزادی، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه، میدان آزادی داخل پارک المهدی، جنب ساختمان شهر کتاب
۹. واحد مترو امام خمینی، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۵ و۳۰ دقیقه، میدان امام خمینی، ابتدای باب همایون
۱۰. واحد افسریه، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه، بزرگراه بسیج، نرسیده به ۲۰ متری افسریه، نبش کوچه ۲۸
۱۲. واحد خراسان، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ساعت۱۵ و۳۰ دقیقه، ابتدای خیابان خراسان، خیابان شهید قنطار، پلاک ۲۱
۱۳. واحد پیروزی، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه، خیابان پیروزی، بین خیابان اول و دوم نیروی هوایی، روبروی سازمان تامین اجتماعی، پلاک ۲۷۱

برای استفاده از این تخفیف پس از انتخاب مبدأ و مقصد، پیش از درخواست اسنپ و یا حین سفر عبارت «ehda» را به عنوان کد تخفیف در قسمت مربوطه وارد کنید. در صورت قرار داشتن مبدأ یا مقصد در یکی از مراکز معتبر انتقال خون، به میزان ۳۰٪ تا سقف ۵۰۰۰ تومان از هزینه نهایی سفر شما کسر خواهد شد.

دقت داشته باشید که برای استفاده از کدهای تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب داشته باشید. فقط کافیست اپلیکیشن اسنپ را از «فروشگاه‌های نرم‌افزاری» مربوط به سیستم عامل گوشی خود از طریق باز کردن لینک بالا با تلفن همراه هوشمندتان دانلود کنید.

اشتراک گذاری پست