تخفیف اسنپ برای مراکز اهدای خون استان تهران

اهدای خون

تخفیف اسنپ برای مراکز اهدای خون استان تهران

بیماران زیادی در سراسر دنیا نیازمند خون هستند و اهدای خون به آن‌ها قدمی کوچک برای اهدای جریان زندگی است. روز جهانی اهدای خون امسال با شعار «اهدای خون، نشانه‌ای از همبستگی؛ برای نجات جان بیماران به ما بپیوندید» به همه‌ی ما یادآور می‌شود که فارغ از نژاد، جنسیت و مکان زندگی، وظیفه انسانی ماست که قدمی کوچک برای کمک به همنوع خود برداریم.

به مناسبت روز جهانی اهدای خون، اسنپ همچون سال‌های گذشته و با همکاری سازمان انتقال خون، شرایط ویژه‌ای را برای تشویق کاربران به اهدای خون و کمک به جریان زندگی در نظر گرفته است.

اسنپ در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف سهولت رفت و آمد برای اهداکنندگان و دسترسی سریع به مراکز اهدای خون استان تهران، کد تخفیف ۲۰ درصدی برای رفت و برگشت به این مراکز اختصاص داده است.

این کد در استان تهران و برای مراکز خون وصال، ستاری، صدر، پیروزی، تهرانپارس، مترو امام خمینی، شهرری، نارمک، چیذر، ابوذر، شهر قدس، ورامین، شهریار و رباط کریم فعال است.

اهداکنندگان خون می‌توانند با وارد کردن عبارت blood24 در قسمت کد تخفیف، تا ۲۰٪ بر روی سفر رفت و برگشت خود تخفیف بگیرند.

همچنین برای جست‌وجوی آسان و سهولت دسترسی کاربران به مراکز خون، این مراکز در نقشه اسنپ با علامت اهدای خون مشخص شده‌اند و شما می‌توانید با مشاهده نقشه نزدیک‌ترین مرکز به محل مبدا را مشاهده کنید.

فهرست مراکز اهدای خون شامل کد تخفیف اسنپ:

اهدای حون

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.