به مناسبت روز جهانی جمعیت

یازدهم جولای روز جهانی جمعیت نامیده شده است؛ این تاریخ یادآور یازدهم جولای ۱۹۸۷ است که در آن جمعیت جهان از مرز ۵ میلیارد نفر گذشت.

امروز، یازدهم جولای ۲۰۱۸، پس از گذشت چهار سال از شروع فعالیتمان، جمعیت کارمندان ثابت اسنپ از مرز ۹۰۰ نفر گذشته و جمعیت رانندگان فعال در ناوگان آن به ۴۰۰٫۰۰۰ نفر می‌رسد. اعضای این خانواده در ۵۲ شهر بزرگ و کوچک از ۲۲ استان کشور فعالیت می‌کنند تا بتوانند خدمات حمل‌ونقلی مناسبی را در اختیار هموطنانمان قرار دهند. اکنون بیش از ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ کاربر مسافر در سراسر ایران از خدمات اسنپ استفاده می‌کنند.

۳۱ سال پیش، برای پیشگیری از عواقب رشد بی‌رویه‌ی جمعیت، یازدهم جولای به نام روز جمعیت نامگذاری شد و امروز خرسندیم که جزء معدود جمعیت‌هایی هستیم که رشد‌مان نه تنها عواقب ناگواری برای کره‌ی زمین ندارد بلکه باعث می‌شود زمین را به جای بهتری برای زیستن تبدیل کنیم. ما در اسنپ یک مأموریت ویژه داریم و آن تبدیل کردن این سامانه به مناسب‌ترین راهکار حمل‌ونقل در ایران است. چشم‌انداز ما سرزمینی آرمانی است که در شهرهای کوچک و بزرگ آن خبری از انبوه خودروهای تک‌سرنشین نیست. تردد در خیابان‌های آن حتی در ساعات اوج ترافیک هم طاقت‌فرسا نیست و تابلوهای شاخص کیفیت هوا همیشه به رنگ سبز هستند. با کاهش خودروهای شخصی بلااستفاده بحران‌های ترافیک و آلودگی هوا کاهش پیدا می‌کند و نیاز به پارکینگ و جای پارک کم می‌شود. به این ترتیب می‌توان پارکینگ‌ها را به فضای سبز و مکان‌های تفریحی و فرهنگی تبدیل کرد.

اشتراک گذاری پست