اسنپ، حامی توان‌یابان برای فعالیت در اجتماع

اسنپ، حامی توان‌یابان برای فعالیت در اجتماع

اسنپ با همکاری مجتمع نیکوکاری-آموزشی رعد در اولین دوره رویداد توان‌تک حاضر خواهد شد. از صمیم قلب امیدواریم که این حضور منجر به توانمندسازی و ارتقا کیفیت زندگی توان‌یابان میهن عزیزمان شود و قدم کوچکی در مسیر حمایت از آنها برداریم.

از نگاه ما فراهم ساختن شرایط مناسب برای مشارکت اجتماعی و اشتغال توان‌یابان از مسئولیت‌های اجتماعی اصلی اسنپ به شمار می‌رود. به همین دلیل نیز تا کنون در ناوگان خود نزدیک به ۲ هزار فرصت شغلی برای توان‌یابان ایجاد کرده‌ایم و به منظور حمایت و تشویق این عزیزان، کلیه کاربران راننده توان‌یاب خود را از پرداخت کمیسیون معاف ساخته‌ایم.

اکنون اسنپ در نظر دارد جهت تشویق و حمایت بیشتر از توان‌یابان برای مشارکت و فعالیت مستمر در اجتماع به عنوان حامی اصلی در رویداد «توان‌تک» حضور پیدا کند. در این رویداد، کاربران راننده توان‌یاب اسنپ نیز در غرفه این سامانه میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود و علاقمندان می‌توانند شرایط کار توان‌یابان در ناوگان اسنپ را از خود این عزیزان جویا شوند.

گفتنی است که اسنپ نیم‌نگاهی به بحث مزیت‌ فعالیت افراد توان‌یاب در سامانه خود دارد و بر این باوریم که توان‌تک محل مناسبی برای آشنایی و ارتباط با جمعیت ۱۱ درصدی توان‌یابان ایران است. در این رویداد امکانی فراهم می‌آوریم تا توان‌یابان از طریق tavantech@snapp.cab رزومه کاری خود را برای بخش منابع انسانی اسنپ ارسال کنند. تیم منابع انسانی این سامانه تمامی رزومه‌های ارسالی را بررسی خواهند کرد و از افرادی که به تخصص و مهارت‌ آنها نیاز هست دعوت به همکاری می‌کنند.

همچنین در این رویداد بازخورد توان‌یابان را در خصوص سفر با اسنپ ثبت خواهیم کرد و آن را در جهت بهینه‌سازی کاربرد اپلیکیشن‌های کاربران راننده و مسافر خود به کار خواهیم بست.

رویداد توان‌تک از ۲۱ تا ۲۴ آذر در مجتمع نیکوکاری-آموزشی رعد (واقع در شهرک غرب، هرمزان، پیروزان جنوبی، پلاک ۷۴) برگزار می‌شود. علاقمندان برای حضور در این رویداد می‌توانند از کد تخفیف tavantech، با ۵۰ درصد تخفیف (تا سقف ۵ هزار تومان)، جهت رفت‌وآمد خود استفاده کنند.

اشتراک گذاری پست