آغاز فعالیت سرویس اسباب‌کشی اسنپ در شهرهای مشهد و شیراز

کمک راننده در جابه‌جایی بار

سرویس اسباب‌کشی اسنپ که تا پیش از این فقط در شهر تهران امکان ارائه‌ی خدمات داشت، زین پس در شهرهای مشهد و شیراز نیز آماده‌ی ارائه خدمات به شهروندان است.

امروزه دیگر روش‌های سنتی اسباب کشی و حمل بار جوابگوی نیازهای جامعه نیستند. پیدا کردن یک اتوبار در نزدیکی محل سکونت بسیار زمان‌بَر است و بررسی کیفیت انجام خدمات نیز ‌‌‌‌به راحتی امکان پذیر نیست. همچنین، در روش‌های سنتی اغلب قیمت حمل بار نامشخص، غیرمعتبر و متغیر است، اما در سرویس اسباب کشی اسنپ، همۀ امور مربوط به اسباب کشی به شکلی کاملاً مسنجم و شفاف و تنها با یک کلیک انجام می‌پذیرند. قیمت‌ها ثابت هستند و تنها همان مبلغی که ثبت سفارش کرده‌اید، از شما دریافت می‌شود.‌

مزایای سرویس اسباب‌کشی اسنپ:

  • سریع و قابل‌اعتماد: حمل بار با سیستم هوشمند، سریع و مطمئن اسنپ، با احتیاط و توسط نیروهای باتجربه انجام می‌شود.
  • قیمت‌گذاری شفاف: ساختار قیمت‌گذاری در سرویس اسباب‌کشی اسنپ کاملا شفاف است و می‌توانید به‌صرفه اسباب‌کشی کنید.
  • پشتیبانی تمام‌وقت: پشتیبانی اسنپ به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته آماده‌ کمک و پاسخ‌دهی به تمام سوالات شماست.

درخواست خدمات اسباب‌کشی اسنپ

در سوپراپلیکیشن اسنپ آیکن اسباب‌کشی را انتخاب کنید. در زمان ثبت سفارش گزینه‌هایی مثل اطلاعات شخصی، آدرس مبدا و مقصد، درخواست کارگر بارگیری، نوع پرداخت هزینه، مدت زمان توقف در محل، بازگشت دوباره مبدا قابل ویرایش هستند.

یکی دیگر از قابلیت‌های سرویس اسباب‌کشی اسنپ، امکان رزرو این خدمات است. شما می‌توانید در سوپراپ اسنپ زمان حمل و نقل وسایل خود را از قبل برنامه‌ریزی کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند طبق برنامه زمانی خود پیش بروید و بتوانید در زمان خود تا حد ممکن صرفه‌جویی کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.