بهترین زمان خرید در ترکیه چه وقت است؟

اگر می‌خواهید در سفر به کشور ترکیه؛ برای خرید نیز اقدام کرده یا به‌طورکلی نیت شما از سفر کردن خرید در فصل حراجی است؛ بهتر است در خصوص بهترین زمان خرید در ترکیه دانسته و در فرصت طلایی سفر خود را انجام دهید.

خوشبختانه زمان حراج در ترکیه تا حدود زیادی مشخص بوده و این امکان را به شما می‌دهد تا از پیش برنامه‌ریزی درستی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین زمان خرید در ترکیه

پیش از هر چیزی لازم به ذکر است که در دوران حراج در ترکیه؛ تقریبا همه مراکز خرید آن، حراجی‌های خود را آغاز کرده و این منحصر به چند مرکز خرید مشخص نخواهد بود.

به این شکل شما گزینه‌های بسیار متنوعی داشته و می‌توانید خرید‌های ارزان و تخفیف‌دار خود را از مراکز خرید مختلف از جمله استانبول مال، مرکز خرید ایستینیه، مرکز خرید کانیون استانبول و … انجام دهید.

میزان تخفیف‌ها نیز بسیار قابل‌توجه بوده و گاهی اوقات تا حتی نصف قیمت اصلی کالا‌ها می‌رسد. به‌ویژه در بخش پوشاک، این فرصتی عالی خواهد بود که یک خرید کامل و حسابی داشته باشید.

البته از سویی دیگر باید گفت که لزوما تمام حراجی‌های ترکیه، به‌ویژه شهر‌هایی چون استانبول، آنتالیا و وان در زمان مشخصی نبوده و ممکن است در دوره‌هایی از فصل‌های مختلف نیز بدون سابقه قبلی، حراجی‌هایی در این شهر‌ها و دیگر شهر‌های کشور ترکیه شکل بگیرد.

به طور مثال برند‌های مختلف، حراجی‌های اختصاصی خود را دارند و ممکن است به‌یک‌باره برندی به طور نمونه ال سی وایکیکی؛ تصمیم به برگزاری حراج در خصوص محصولات خود بگیرد.

اما حراج‌های دوره‌ای در ترکیه را می‌توان در دسته‌بندی‌های زیر جای داد:

حراجی ترکیه در فصل تابستان

در فصل تابستان؛ فاصله بین اوایل ماه ژوئن تا اوایل جولای؛ حراجی تابستانی ترکیه در شهر استانبول غوغا می‌کند.

در این زمان، می‌توانید بهترین فرصت برای خرید انواع محصولات و کالا‌ها به‌ویژه پوشاک را در مراکز خرید استانبول تجربه کرده و از تخفیف‌های عالی برند‌های مختلف ارزان‌قیمت تا گران‌قیمت، برخوردار شوید.

حراجی ترکیه در فصل زمستان

اما ماجرا به همین‌جا ختم نشده و دو حراجی بزرگ زمستانه نیز در ترکیه و به طور ویژه استانبول و وان داریم.

در اواسط ماه دسامبر و نیز اوایل ژانویه؛ می‌توانید حراجی‌های بزرگ زمستانه را در ترکیه دنبال کنید. در این زمان کالا‌ها با تخفیف‌های هیجان‌انگیز؛ حتی تا ۵۰ درصد را نیز تجربه کنید.

مزایای خرید زمان حراج در ترکیه

اگر بتوانید زمان خرید بلیط ترکیه و سفر به این کشور را با بهترین زمان خرید در ترکیه تنظیم کنید؛ از مزایای عالی خرید در زمان حراج در ترکیه برخوردار خواهید شد.

به این شکل فرصت دارید تا از تخفیف‌های عالی ۲۰ تا ۵۰ درصدی برخوردار شده و کالا‌های مورد نظر خود را با قیمت به مراتب ارزان‌تری خریداری کنید. از جمله مزایای خرید در این زمان؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرید محصولات باکیفیت با قیمت ارزان‌تر
  • امکان خرید بیشتر
  • لذت بردن از یک سفر گردشگری توأم با خرید
  • اطمینان از کیفیت محصولات

جمعه سیاه در ترکیه؛ طلایی‌ترین فرصت خرید با تخفیف

در نهایت از یاد نبرید که جمعه سیاه یا Black Friday در کشور ترکیه نیز به‌صورت تمام‌وکمال برگزار شده و شما می‌توانید با سفر به این کشور در این دوره؛ از تخفیف‌های به‌راستی هیجان‌انگیز و قابل‌توجه استفاده کنید.

به طور مثال می‌توانید با هزینه بسیار کمی به شهر وان ترکیه سفر کرده و از تخفیف‌های عالی بلک فرایدی در این شهر و مراکز خرید آن، برخوردار شوید. لازم به ذکر است که بلک فرایدی یا جمعه سیاه به تاریخ ۲۵ام نوامبر هرسال برگزار می‌شود.

این در حقیقت آخرین جمعه ماه نوامبر بوده و برای خرید پیش از سال نو تا رسیدن به کریسمس؛ یک فرصت طلایی و استثنایی به‌حساب می‌آید.

برای داشتن سفری با خیال راحت‌تر می‌توانید از طریق سرویس رزرو هتل اسنپ هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *