تخفیف اسنپ با دعوت از دوستان

اگر اسنپ را روی گوشی خود دارید و از آن استفاده کرده‌اید، حالا وقت آن است که دوستان خود را نیز به اسنپ دعوت کنید و با این کار هم خودتان از تخفیف ویژه‌ی اسنپ در سفرهای بعدی استفاده کنید و هم دوستان‌تان. و البته با این کار کمک می‌کنید که خانواده‌ی اسنپ پروبال بگیرد و ما هم بتوانیم هم‌چنان پرانرژی پیش برویم.

اگر دوست‌تان با کدی که شما در اختیارش گذاشته‌اید در اسنپ ثبت نام کند، پس از سفر اول ۱۰ هزار تومن موجودی برای شما ثبت می‌شود که در هر سفر می‌توانید از آن را استفاده کنید. در عین حال دوست اسنپ-اولی شما هم در اولین سفارش تاکسی، ۱۰ هزار تومن تخفیف نصیب‌اش می‌شود – همان طور که احتمالا خودتان لذت آن را در اولین سفر با اسنپ (یا اگر همراه قدیمی ما بوده‌اید، تاکسی‌یاب) تجربه کرده‌اید.

خب پس دست به کار شوید! گوشی خود را بردارید، اسنپ را باز کنید، به منوی سفر رایگان بروید و با ارسال کدی که در آن‌جا می‌بینید، لذت سفر راحت و کم‌هزینه و دلچسب را به هر کس که دوست دارید هدیه کنید. در این منو امکانات کاملی در اختیار شماست تا کد اختصاصی خود را از طریق ایمیل، پیامک، شبکه‌های اجتماعی یا برنامه‌های ارتباطی مستقیما به دوستان‌تان ارسال کنید.

معرفی اسنپ به دوستان یک پیشنهاد برد-برد است، از آن غافل نشوید!

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

  • pouria پاسخ

    روشی بسیار عالی هست واقعا من یک از دوستانم رو دعوت کردم و دوستم پس از اولین استفاه اعتبار هدیه به من داده شد ! تشکر از برنامه بسیار مفید اسنپ .
    فقط یک ایراد کوچک جود دارد ان هم کمبود تاکسی در بعضی مناطق هست ! مثلا در اطراف پارک پلیس اصلا اسنپی وجود ندارد و باید حتما مقداری از راه را با وسیله ای دیگر یا پیاده برویم تا به تاکسی های اسنپ برسیم !!!

    ۲۲ مرداد, ۱۳۹۴ در ۱:۵۱ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *