هیجان معلق بودن در ارتفاع ۴۰۰ متری با ناکجامیری

اسنپ با «ناکجامیری» تلاش دارد تا تعداد روزهای خاطره‌انگیز تقویم زندگی‌تان را بیشتر کند؛ روزهایی که قرار است اتفاقات هیجان‌انگیزی در آنها بیفتد که شما اطلاع دقیقی از آنها ندارید. برندگان ناکجامیری داستان‌های جذابی از تجربیات عجیب و غریب خود دارند که قطعا شنیدنی است. با ما همراه باشید تا داستان فرشته امامی برنده خوش‌شانس ناکجامیری که لذت تعلیق در ارتفاع ۴۰۰ متری را تجربه کرد، بخوانید.

داستان ناکجامیری دهم؛ احساس تعلیق!

برنده #ناکجامیری دهم در تنگه هایقر استان فارس در حالیکه روی یک ننو نشسته بود، منظره بی‌نظیری را می‌دید که کمتر کسی تجربه کرده است؛ معلق بودن در آسمان درحالیکه ۴۰۰ متر با زمین فاصله داشت. نگاه کردن به انتهای دره از این ارتفاع شجاعت بسیاری می‌خواهد، چه برسد به اینکه وسط زمین و آسمان تاب بخورید و پرنده‌ها زیر پایت پرواز کنند! برنده خوش‌شانس ما اما در این موقعیت آبمیوه طبیعی نوشید و از هیجان معلق بودنش لذت برد. اگر می‌خواهید در هیجان و آرامشی که این برنده خوش‌شانس تجربه کرده‌ شریک باشید ویدئوی زیرا را از دست ندهید.

با دعوت از دوستان خود برنده ناکجامیری شوید

اگر از غافلگیر شدن لذت می‌برید و دوست دارید به استقبال تجربه‌های جدید و اتفاقات هیجان‌انگیز بروید، ناکجامیری بعدی را نباید از دست بدهید. برنده ناکجامیری یازدهم از بین کسانی انتخاب خواهد شد که در ماه رمضان حداقل یکی از دوستان غیر اسنپی‌اش را به اسنپ دعوت کند. پس از اینکه دوستتان با کد دعوت شما یک سفر برود نام شما در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود. فراموش نکنید که با افزایش تعداد دعوت‌ها شانس‌تان هم در قرعه‌کشی بیشتر خواهد شد. برای دعوت از دوستان‌تان کافی است به بخش منوی اپلیکیشن اسنپ بروید و روی گزینه‌ی «سفر رایگان با دعوت از دوستان» بزنید بعد از آن کد اختصاصی خود را برای دوستان‌تان بفرستید، تا علاوه بر دریافت تخفیف اسنپ در قرعه کشی ناکجامیری بعدی هم شرکت کنید. برای مطالعه بیشتر درباره نحوه دعوت از دوستان اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری پست