التهاب پریدن از ارتفاع با ناکجامیری

التهاب پریدن از ارتفاع با ناکجامیری

برندگان خوش‌شانس ناکجامیری هر بار تجربه‌های شگفت‌انگیزی را با اسنپ پشت سر می‌گذارند که حتی شنیدن آن هم می‌تواند هوش از سر آدم ببرد! داستان ناکجامیری یازدهم اما تلفیقی از التهاب، هیجان و لذتی وصف ناشدنی است که ممکن است در طول زندگی برای کمتر کسی رخ دهد؛ با ما همراه باشید تا در بخشی از این تجربه خاطره‌انگیز با فرانک کریم پور شریک شوید.

هیجان وصف ناپذیر جامپینگ و رفتینگ

این روزها که گرمای هوا امان‌مان را بریده، هیچ‌چیزی بیش‌تر از پریدن در یک آب خنک نمی‌تواند حال آدم را جا بیاورد. اما تصور کنید که با یک طناب از پلی آویزان شوید که زیرش رود خروشان ارمند در جریان است و دقایقی در ارتفاع ۷۵ متری معلق باشید؛ قطعا ماجراجویی فراموش نشدنی خواهد شد! فرانک کریم پور برنده ناکجامیری یازدهم ترس از ارتفاع داشت و از آن‌جایی که نمی‌دانست قرار است در این سفر کوتاه چه چیزی را تجربه کند از ابتدا مضطرب بود. قبل از سوار شدن به هواپیما اصرار داشت که کنار پنجره ننشیند. زیرا تماشای زمین از آن بالا برایش ترسناک بود. اما نمی‌دانست که قرار است به زودی یکی از هیجان‌انگیزترین تجربه‌های بانجی جامپینگ ایران را پشت سر بگذارد. برای رسیدن به رودخانه خروشان ارمند از تهران باید راهی شهرکرد شوید. روستای دوپلان میزبان برنده یازدهم ناکجامیری بود و بعد از یک شب استراحت روز موعود فرارسید. احتمالا می‌دانید که برای بانجی جامپینگ باید سر نترس داشته باشید اما وقتی که به بالای پل می‌رسید هر چقدر هم جرات داشته باشید تردید در دلتان رخنه می‌کند. فرانک کریم‌پور برنده خوش‌شانس ناکجامیری یازدهم توانست بر تمام ترس‌ها و تردید‌هایش غلبه کند و هیجان فوق‌العاده‌ای را تجربه کند که شبیه هیچ‌کدام از اتفاق‌های گذشته زندگیش نبود. بعد از پایان بانجی جامپینگ نوبت رفتینگ در رودخانه خروشان ارمند بود که زیبایی طبیعت اطراف آن وصف ناپذیر است. ویدئوی ناکجامیری یازدهم را در ادامه تماشا کنید.

۵ سفر بروید تا برنده ناکجامیری شوید

اگر شما هم از تجربه‌های غافلگیر کننده و هیجان‌انگیز لذت می‌برید ناکجامیری دوازدهم را نباید از دست دهید. برنده ناکجامیری بعدی از بین کاربران مسافری خواهد بود که تا ۱۵ مرداد حداقل ۵ سفر با اسنپ رفته باشند، پس بهتر است فرصت را از دست ندهید شاید برنده بعدی شما باشید.

اشتراک گذاری پست