تسهیلات ویژه اسنپ برای رانندگان در دوران کرونا

تسهیلات اسنپ برای رانندگان

تسهیلات ویژه اسنپ برای رانندگان در دوران کرونا

رانندگان و مسافران، بازیگران اصلی تاکسی‌های اینترنتی هستند که رضایت و سلامت هر دو برای اسنپ در اولویت است. برای حفظ سلامت، رفاه و آرامش کاربران راننده اسنپ به عنوان گنجینه‌های ارزشمند این کسب‌و‌کار، باشگاه رانندگان اسنپ شکل گرفته است. هدف اصلی این باشگاه، فراهم کردن خدمات ویژه اسنپ برای کاربران راننده است تا هزینه‌های ماهانه این قشر کاهش یابد و به بهبود شرایط زندگی و فعالیت آنها کمک شود. در ادامه به تسهیلات اسنپ ویژه کاربران راننده در دوران کرونا اشاره می‌کنیم.

تسهیلات باشگاه رانندگان اسنپ در سه دسته کلی قرار می‌گیرند: تسهیلات خودرویی، تسهیلات درمانی و تسهیلات رفاهی. با شیوع ویروس کرونا در کشور، دسته جدیدی تحت عنوان تسهیلات مقابله با ویروس کرونا نیز به خدمات باشگاه رانندگان اضافه شده است.

باشگاه در سال ۹۹ موفق شده با ایجاد تسهیلات خرید لاستیک دولتی، خدمات رفاهی و درمانی و خدمات خودرویی مختلف، هزینه‌های زندگی کاربران راننده را در مجموع تا ۱۸میلیارد تومان کاهش دهد. سهم تسهیلات سهمیه لاستیک دولتی در این کاهش، ۱۲میلیارد تومان، سهم تسهیلات خودرویی ۴.۵میلیارد تومان و سهم تسهیلات رفاهی و درمانی ۱.۵میلیارد تومان بوده است.

در تهران بیش از ۲۰ تامین‌کننده، از تولیدکنندگان صنایع مختلف، توزیع‌کنندگان و حتی فروشگاه‌های محلی، خدمات متنوعی را به کاربران راننده اسنپ ارائه می‌کنند.

تسهیلات خودرویی

اسنپ با بزرگ‌ترین تولیدکنندگان، بازرگانی‌ها و توزیع‌کنندگان کشور همکاری می‌کند و توانسته اغلب نیاز کاربران در زمینه‌های مرتبط با خودرو را تحت پوشش قرار داده و هزینه‌های مربوط به آن را کاهش دهد. خدمات خودرویی باشگاه رانندگان طیف متنوعی از خدمات از جمله خرید لوازم یدکی، تهیه لاستیک به نرخ دولتی، تهیه و تعویض روغن موتور، خرید باتری خودرو، تهیه بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، خدمات کارواش، تعمیرات خودرو، شارژ گاز کولر و خدمات خودروهای دوگانه‌سوز را دربرمی‌گیرد.

توزیع لاستیک با نرخ دولتی

یکی از مشکلات معمول تمام رانندگان کشور، خرید لاستیک مناسب برای خودرو است. از آنجا که باشگاه رانندگان اسنپ همواره در حال رصد کردن نیازهای کاربران راننده است، با شناسایی این مشکل برای کمک به این کاربران راه‌حل توزیع مستمر لاستیک با نرخ دولتی را ارائه داد. طرح توزیع لاستیک به قیمت دولتی در سراسر ایران چهار مرحله دارد. در فاز اول و دوم (مهر) توزیع ۲۰ هزار لاستیک و در فاز سوم توزیع ۲۵هزار لاستیک انجام شد. فاز چهارم این طرح نیز با توزیع بیش از ۵۰ هزار لاستیک در هر ماه از ابتدای آذر آغاز شده است.

طرح معاینه فنی برتر

در طرح معاینه فنی برتر که به‌تازگی توسط باشگاه رانندگان اجرا شده، بیش از سه هزار کاربر راننده تهرانی، از خدمات رایگان معاینه فنی بهره‌مند شده‌اند. تشویق کاربران به دریافت معاینه فنی برتر که به تنظیم موتور خودرو و در نتیجه کاهش تولید آلاینده‌ها منجر می‌شود، یکی از طرح‌هایی بود که علاوه بر رفاه حال کاربران راننده، دغدغه‌های زیست‌محیطی و اجتماعی را نیز در نظر داشت.

خدمات درمانی

باشگاه رانندگان اسنپ برای کاهش هزینه‌های درمانی کاربران راننده، تسهیلات متنوعی شامل خدمات دندانپزشکی، آزمایشگاه‌ها، مشاوره و ویزیت پزشکان عمومی و متخصص و همچنین بیمه عمر و آتیه را در نظر گرفته است. بیمه سامان، بیمه ایران، کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌های محلی و اسنپ دکتر از همکاران اصلی اسنپ در ارائه خدمات متنوع درمانی و بهداشتی در شهر تهران هستند.

خدمات رفاهی

خدمات رفاهی باشگاه رانندگان اسنپ شامل خریدهای روزانه، انواع تفریح‌ها مانند سینما، استخر و … برای کاربران راننده اسنپ می‌شود. با شیوع ویروس کرونا، خدماتی مانند سینما جای خود را به تسهیلات آنلاین مانند پلتفرم‌های پخش فیلم و سریال داده‌اند. فیلیمو، اسنپ‌فود و اسنپ‌مارکت، همکاران اصلی باشگاه برای فراهم کردن خدمات رفاهی رانندگان هستند.

تسهیلات اسنپ ویژه رانندگان برای مقابله با کرونا

با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور، اسنپ بنا بر مسئولیت اجتماعی خود برای حفظ سلامت کاربران راننده و مسافران، اقدامات گسترده‌ای را اعم از اهدای وام‌های ضروری تا توزیع اقلام بهداشتی و فراهم کردن تسهیلات آنلاین برای کاربران راننده اجرا کرده که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

 • ضدعفونی کردن خودرو کاربران راننده (اسنپ پاک):

پروژه ضدعفونی کردن ناوگان اسنپ در تهران و ۵کلان شهر دیگر (اصفهان، کرج، مشهد، شیراز، قم) بلافاصله پس از شیوع گسترده بیماری در اسفند ۹۸ آغاز شد. در این پروژه خودروی بیش از ۴۵هزار کاربر راننده تهرانی به‌طور کامل ضدعفونی شد.

 • توزیع اقلام بهداشتی:

این پروژه نیز همزمان با شیوع بیماری در اسفند ۹۸ اجرایی شد. در این پروژه بیش از ۵۱ هزار بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و بروشور حاوی نکات بهداشتی بین کاربران راننده توزیع شد.

 • پویش سفر سلامت:

توزیع اقلام بهداشتی بین کاربران راننده (این پروژه در شهرهای تهران، اصفهان، کرج، مشهد، شیراز، اهواز انجام شد) در تابستان ۹۹ و تحت عنوان پویش «سفر سلامت» ادامه یافت. در این پویش بیش از ۲۰هزار بسته شامل اقلام بهداشتی و رفاهی از محلول ضدعفونی‌کننده، دستکش بهداشتی و ماسک پارچه‌ای گرفته تا کدهای تخفیف خرید آنلاین غذا و اقلام سوپرمارکتی و ۵۰ هزار تومان شارژ حساب کاربری از اسنپ دکتر بین کاربران راننده تهرانی توزیع شد.

 • بیمه کرونا:

بیمه کرونا یکی از اقدامات جدید باشگاه رانندگان برای حفظ سلامتی کاربران راننده است. در این طرح ماهانه بیش از دو هزار کاربر راننده فعال تحت پوشش بیمه کرونا قرار می‌گیرند تا در صورت ابتلا، دغدغه‌ای برای هزینه‌های بستری و درمان خود نداشته باشند.

 • وام ویژه مبتلایان کرونا:

اسنپ از اسفند ۹۸ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، همکاری با وزارت بهداشت را برای شناسایی و غیرفعال کردن موقتی رانندگانی که تست کرونای آنها مثبت می‌شود آغاز کرد. پایش مستمر سلامت رانندگان همچنان در اولویت اسنپ است و به حفظ سلامت هر دو گروه کاربران راننده و مسافر می‌انجامد. برای حمایت از رانندگان مبتلا، طرح اعطای وام ۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است. در این طرح، کاربران مبتلا به کرونا شناسایی می‌شوند و وام بدون کارمزد ۵ میلیون تومانی برای کمک به هزینه‌های درمانی به آنها تعلق می‌گیرد. این طرح همچنان در حال اجراست و تا امروز بیش از هزار کاربر راننده، وام کمک‌هزینه درمان کرونا دریافت کرده‌اند.

 • وام دو میلیون تومانی:

در این طرح، وام دو میلیون تومانی در اختیار کاربران راننده فعال اسنپ که ویروس کرونا، مشکلاتی را برای ادامه فعالیت آنها به وجود آورده، قرار گرفته است. تا امروز، بیش از ۳هزار کاربر راننده تحت پوشش این طرح قرار گرفته‌اند.

 • جداکننده خودرو:

این طرح از اردیبهشت ۹۹ آغاز شده و بیش از ۱۰۰هزار جداکننده خودرو با هدف کاهش انتشار ویروس بین کاربران راننده فعال کشور توزیع شده است.


دانلود اپلیکیشن اسنپ:

external
external
external
external
external
external

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (21)

 • مهدی پاسخ

  سلام بنده برای دوگانه سوز کردن ثبت نام کردم ولی الان کد تایید برام نمیاد وماشین مال پدرمه ولی من باش اسنپ کار می کنم.باید چیکار کنم؟؟؟

  ۱۱ آبان, ۱۴۰۰ در ۸:۳۰ ب٫ظ
 • امیرحسین فشم وهابی پاسخ

  اقلام بهداشتی کجا توزیع میشه و چجوری باید بگیریم

  ۲۴ شهریور, ۱۴۰۰ در ۸:۳۶ ق٫ظ
 • علیرضا پاسخ

  سلام،۲۹ مرداد قرار بود واکسن کرونا بزنم یهو میگن برای اسنپ و تپسی لغو شد بعضی همکارانمون زدن خداروشکر تروخدا انقدر اذیتمون نکنید این واکسن از ما نگیرید.

  ۲۴ مرداد, ۱۴۰۰ در ۱:۲۴ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علیرضای عزیز سلام،
   تمام هماهنگی‌های لازم از طرف تیم اسنپ برای واکسیناسیون کاربران راننده عزیز با سازمان‌های مربوطه انجام شده بود و بروز مشکلات در نوبت‌دهی مراکز واکسن از حیطه اختیارات ما خارج است. با این حال، تا پایان واکسیناسیون ناوگان اسنپ از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات و مسائل احتمالی فروگذار نخواهیم کرد. به امید اینکه بتوانیم از این روزهای سخت به سلامت عبور کنیم.

   ۸ شهریور, ۱۴۰۰ در ۱:۵۷ ب٫ظ
 • حسین پاسخ

  سلام.بااحترام میخاستم بپرسم واسه وام۲میلیون تومانی به کجادرخواست بدم باشرایطش چیست

  ۶ مرداد, ۱۴۰۰ در ۴:۲۸ ق٫ظ
 • شهنام پاسخ

  سلام
  ضمن تشکرازمدیریت وپرسنل محترم اسنپ خواستم یه گله کنم ازنوع ارئه تخفیف بجای اینکه مشترکان فعال تخفیف قائل بشیدمتاسفانه برای اشخاصی که پاره وقت اسنپ استفاده میکنن تخفیف میدین این امرباعث دلسردی امثال بنده که حداقل روزی دوتا سه باردرخواست ماشین داریم تخفیف قائل نمیشیدجاداره که تجدیدنظرکنیدلطفا

  ۲۱ خرداد, ۱۴۰۰ در ۲:۴۵ ق٫ظ
 • علی پاسخ

  توزنجان که اصلا خدمات نمیده اسنپ برای رانندها کلی خرج ماشین واستعلاک میکنیم ولی خدمات دهی نداره اسنپ

  ۱۸ خرداد, ۱۴۰۰ در ۱:۰۲ ب٫ظ
 • hakarami824@gmail.com پاسخ

  hakarami824@gmail.comباسلام…لطفآ اگه زحمتی نیست محل های توزیع لاستیک را در شهرهای مختلف برای کاربران راننده ارسال کنید..ممنون

  ۱۵ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۷:۱۴ ق٫ظ
 • هادی جزندری پاسخ

  سلام و خسته نباشید می خواستم بگم من گوشیمو زده بودم شارژ بچه برادرم ورداشته هرچی سفر برام میومده ایشون قبول کرده چندتا سرویس همین کار رو کرده تا رسیدم ازش گرفتم .روز بعد حسام مسدود شد لطفا راهنمایی کنید

  ۱۰ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۰ ب٫ظ
 • ایرج حسین قلی زاده پاسخ

  لاستیک دولتی برای سواری سمند

  ۱ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۹:۲۴ ب٫ظ
 • سید مصطفی طباطبایی اصل پاسخ

  سلام بنده هم راننده وانت اسنپ هستم مبتلا به کرونا هستم چرا به من وام. ۵میلیون تومانی رو ندادن

  ۲۹ فروردین, ۱۴۰۰ در ۳:۵۱ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سلام مصطفی جان، وام ویژه‌ی کرونا به افرادی تعلق می‌گیرد که اسامی آنها از سوی وزارت بهداشت به اسنپ اعلام می‌شود.

   ۴ اردیبهشت, ۱۴۰۰ در ۵:۲۸ ب٫ظ
 • علی خویینی پاسخ

  چه مدارکی میخوادبرای گرفتن وام کرونا

  ۲۶ فروردین, ۱۴۰۰ در ۷:۵۷ ب٫ظ
  • عباس پاسخ

   سلام میخواستم بدونم چجوری اسنپ از مبتلا شدن من به کرونا با خبر میشه.چون الان من مبتلا به کرونا شدم.درمانگاهی که من رفتم تست دادم بهم گفتم اگه اسنپ میخواد استعلام بگیره باید با درمانگاه تماس بگیره d

   ۲۲ مرداد, ۱۴۰۰ در ۱:۲۳ ب٫ظ
   • اسنپ پاسخ

    عباس عزیز سلام،
    با کمک وزارت بهداشت سلامت کاربران راننده پایش می‌شود و در صورتی که تست کرونای کاربر راننده‌ای مثبت باشد به صورت موقتی غیرفعال می‌شود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید:
    https://snapp.ir/blog/drivers-health/

    ۷ شهریور, ۱۴۰۰ در ۳:۳۴ ب٫ظ
 • سعیدکریمی برام پاسخ

  باسلام
  من الان نزدیک ۵ماهه که قراره وام ۵میلیونی بخاطر ابتلا به کرونا بگیرم اما متاسفانه هنوز بانک تماس نگرفته

  اگر قراره وام ندید لااقل مارو سرکار نذارید

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ب٫ظ
 • رسول حاجی علیلو پاسخ

  وام ۲میلیون تومانی

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۹ در ۶:۳۶ ب٫ظ
 • میلاد پاسخ

  سلام من کرونا گرفتم قرار شد ۵تومان وام بهم بدن اما خبری نشد هر چه پیام وزنگم میزنیم هیچی واقعا به وام نیاز دارم خواهشا بهم بدین

  ۱ بهمن, ۱۳۹۹ در ۶:۱۹ ب٫ظ
 • سیاوش سلیمانی پاسخ

  سلام به مسئولین محترم اسنپ خواستم بپرسم ایا تسهیلاتی برای موتورسواران نیز در نظر گرفته شده است؟مثل تعمیرات موتوریا کمک هزینه خرید قطعات موتور؟

  ۱۱ دی, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۲ ب٫ظ
 • علی پاسخ

  سلام و درود من ۲ ساله راننده وانت هستم.هیچ تسهیلاتی.هیچ امکاناتی هیچ وامی و هیچ بیمه ایی و هیچ لاستیکی و هیچ سهمیه سوختی به ما تعلق نگرفته تابحال .خواهشمندم رسیدگی کنید بحال و اوضاع رانندگان وانت

  ۱۸ آذر, ۱۳۹۹ در ۷:۵۹ ق٫ظ
 • خانم رضایی پاسخ

  سلام از شما بسیار ممنونیم .از خدمات خوب و عالی که به فکر مشتری های خود هستین
  🤗👍

  ۱۷ آذر, ۱۳۹۹ در ۹:۳۴ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.