۷ برتری تاکسی‌های آنلاین برای سفر درون شهری

تاکسی اینترنتی

۷ برتری تاکسی‌های آنلاین برای سفر درون شهری

برای شروع یک روز کاری عالی باید به موقع خودتان را به محل کارتان برسانید. چون یک لحظه تاخیر می‌تواند باعث از دست رفتن جلسه کاریتان شود و توبیخ شوید. در این زمان یکی از بهترین کارها استفاده از تاکسی به جای ماشین شخصی یا وسایل حمل و نقل عمومی است.

 کسانی که برای انجام کارهای بانکی یا دریافت خدمات پزشکی و… نیاز به طی کردن مسیر مشخصی در شهر دارند و زمان‌بندی رسیدنشان به مقصد مهم است هم معمولاً از تاکسی استفاده می‌کنند؛ اما تاکسی گرفتن در شهرهای شلوغ آن هم در ساعت‌های اولیه صبح یا موقع تعطیلی شرکت‌ها و ادارات کار ساده‌ای نیست. چون معمولا تعداد مسافرانی که برای تاکسی‌های شهری در صف انتظار ایستاده‌اند زیاد است؛ و امکان دارد که چند ساعت طول بکشد تا بتوانید تاکسی بگیرید و خودتان را به محل مورد نظر برسانید.

تاکسی اینترنتی اسنپ یک انتخاب مناسب برای کسانی است که می‌خواهند سفرهای درون شهری خودشان را در کمترین زمان انجام دهند. در ادامه مزیت‌ها و برترهای این تاکسی اینترنتی نسبت به سایر تاکسی‌ها درون شهری را ارائه کرده‌ایم.

۱) سرویس‌دهی شبانه‌روزی

تاکسی‌های درون شهری معمولاً ساعت کاری مشخصی دارند و در صورتی که در ساعت‌های خارج از این بازه زمانی نیاز به تاکسی داشته باشید ممکن است دچار مشکل شوید. به عنوان مثال اغلب تاکسی‌ها موقع شب و ظهر به منزل می‌روند و پس از استراحت دوباره سر کارشان برمی‌گردند.

علاوه بر این موضوع، تاکسی‌ها ترجیح می‌دهند در روزهای بارانی یا برفی کمتر در سطح شهر تردد کنند؛ بنابراین اگر در یک عصر بارانی پاییز نیاز فوری به تاکسی داشته باشید امکان دارد که ساعت‌ها در خیابان معطل شوید و در نهایت مجبور شوید با ماشین‌های عبوری خودتان را به مقصد برسانید.

اما تاکسی‌های اینترنتی این مشکلات را ندارند. چون تمام کسانی که دارای مجوز فعالیت به عنوان تاکسی اینترنتی اسنپ هستند می‌توانند خدمات جابجایی مسافران را در شهرهای بزرگ و کوچک انجام دهند. با توجه به تعداد راننده‌های زیادی که در اسنپ فعال هستند، در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید از خدمات رفت و آمد با تاکسی اینترنتی اسنپ در شهر استفاده کنید و نیازی نیست که ساعت‌ها منتظر رسیدن تاکسی بمانید.

۲) هزینه مناسب حمل و نقل

در سوپر اپلیکیشن اسنپ قیمت تاکسی‌های درون شهری بر اساس مسافتی که مسافر مشخص کرده تعیین می‌شود. قبل از شروع سفر با تاکسی اسنپ می‌توانید این عدد را بپردازید و نیازی نیست که با راننده در مقصد بر سر عدد تعیین شده برای سفر چانه بزنید.

۳) ردیابی آنلاین مسیر حرکت تاکسی

یکی از مشکلاتی که در سفرهای درون شهری و برون‌شهری با تاکسی رخ می‌دهد اشتباه متوجه شدن آدرس مقصد و منحرف شدن راننده از مسیر اصلی است. در این مواقع باید راننده یک مسیر طولانی را دور بزند و دوباره به مسیر اصلی خودش برگردد تا بتواند مسافر را به مقصد برساند.

این موضوع برای کسانی که جهت حاضر شدن در جلسه‌های مهم، امتحان‌های دانشگاه یا مدارس و قرارهای مهم با تاکسی همسفر شده‌اند گران تمام می‌شود. چون اشتباه شدن مسیر گاهی باعث می‌شود که راننده به جای یک ساعت چند ساعت در راه باشد و مسافر دیرتر از آنچه تخمین زده شده به مقصد برسد.

در تاکسی اینترنتی اسنپ کلیه مسیری که راننده به سمت مقصد طی می‌کند به مسافر نمایش داده می‌شود؛ بنابراین در همان لحظات اولیه اشتباه شدن مسیر سفر مسافر می‌تواند این موضوع را با راننده در میان بگذارد. البته برای اینکه راننده‌های تاکسی اینترنتی اسنپ مسیر را درست طی کنند نقشه مسیر حرکت بین مبدا و مقصد هم در گوشی برای آن‌ها نمایش داده می‌شود؛ بنابراین راننده با حرکت روی خط مستقیم مشخص شده روی نقشه هم می‌تواند مسافر را به موقع به مقصد برساند.

۴) سفر با نزدیک‌ترین تاکسی‌ها

برای سفر با تاکسی‌های معمولی باید تا سر کوچه یا خیابان بروید و منتظر رسیدن تاکسی برای سفر بمانید؛ اما در تاکسی اینترنتی اسنپ نیازی نیست که از منزلتان خارج شوید و چند کوچه یا خیابان را برای پیدا کردن تاکسی زیر پا بگذارید. چون به محض ثبت درخواست تاکسی در سوپر اپلیکیشن اسنپ، تاکسی‌هایی که نزدیکی شما هستند پیام را مشاهده می‌کنند و یکی از آن‌ها درخواست را پذیرفته و به سمت مبدأ حرکت می‌کند. بعد از اینکه تاکسی به نزدیکی درب منزلتان یا محلی که در آن حضور دارید برسد، سفیر اسنپ با شما تماس می‌گیرد و به راحتی می‌توانید سفرتان را شروع کنید.

۵) استفاده از تخفیف‌های دوره‌ای

تاکسی‌های درون شهری معمولاً مبلغی را به عنوان قیمت پایه برای سفرهای کوتاه و طولانی در نظر می‌گیرند و نرخ کرایه را بر اساس آن محاسبه می‌کنند. این نرخ توسط سازمان تاکسیرانی ارائه می‌شود و هیچ تخفیفی روی آن برای سفرهای متوالی مسافران در نظر گرفته نشده.

اما وقتی با تاکسی‌های اینترنتی سفر می‌کنید امکان استفاده از تخفیف‌های دوره‌ای و ارزان سفر کردن را هم دارید. این گزینه برای کسانی که سفرهای درون شهری زیادی دارند یک فرصت مناسب برای صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری حمل و نقل محسوب می‌شود.

و در پایان…

برای سفر با تاکسی اینترنتی اسنپ کافی است سوپر اپلیکیشن اسنپ را روی گوشی هوشمندتان نصب کنید. سپس با وارد کردن مبدأ و مقصد می‌توانید درخواست تاکسی را ثبت کرده و منتظر قبول آن و رسیدن نزدیک‌ترین تاکسی اینترنتی بمانید. برای راحتی مسافران امکان شارژ کیف پول و پرداخت آنلاین هزینه سفر با تاکسی هم در این سوپر اپ در نظر گرفته شده است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.