بهترین پیتزا فروشی تهران کجاست؟

معرفی بهترین پیتزا فروشی‌ها در تهران

اگر در شهر تهران هوس یک پیتزای خوشمزه کرده باشید، می‌توانید به بهترین پیتزا فروشی تهران مراجعه کرده و طعم عالی پیتزا‌های خوشمزه را بچشید. در اینجا لیستی از بهترین فست‌فودهایی که در منوی غذایی خود انواع پیتزا را قرار داده‌اند، ارائه کرده‌ایم. با نگاهی به این لیست، بهتر می‌توانید پیتزافروشی موردعلاقه خود را انتخاب کنید.

با ما همراه باشید.

بهترین پیتزا فروشی تهران

از جمله بهترین پیتزافروشی‌هایی که می‌توانید در پایتخت به آن‌ها سر بزنید، این موارد قابل‌توجه هستند. به‌علاوه در اینجا آدرس و شماره پیتزافروشی را آورده‌ایم. با دنبال‌کردن این لیست، ازاین‌پس بهتر می‌توانید برای انتخاب رستوران فست‌فودی مورد سلیقه خود در پایتخت، تصمیم‌گیری کرده و یک وعده غذایی شامل پیتزا و دیگر مخلفات را با بهترین کیفیت نوش جان کنید.

فست فود سنسو

پیتزا فروشی سنسو

فست فود سنسو، سه شعبه در تهران دارد که یکی در خیابان رامین جنوبی بلوار فردوس و دیگری در فلکه اول تهران پارس قرار دارد. شعبه سوم نیز در آخر خیابان نیاوران افتتاح شده است.

رستوران فست‌فودی سنسو، انواع غذا‌های ایتالیایی؛ از جمله پیتزا‌های ایتالیایی با طعم‌های عالی را در منوی غذایی خود جای‌داده است. این رستوران فضایی باز و بزرگ داشته و میز و صندلی‌های شیک و بسیار راحتی دارد که بافاصله منطقی از هم قرار گرفته‌اند.

تیم خدمات و پذیرایی این رستوران از افرادی کارآمد و حرفه‌ای تشکیل شده و سرویس عالی به مشتریان ارائه می‌دهند. در این رستوران، می‌توانید پیتزا‌های خوشمزه‌ای چون پیتزا تاکینو، سبزیجات، مارگاریتا، گوشت و قارچ، چیکن باربکیو، سوجوک و … را نوش جان کنید. همین‌طور پاستا‌های سنسو در نوع خود عالی هستند و توصیه می‌کنیم که حتما پاستا پنه با مرغ و فتوچینی آلفردو این رستوران را امتحان کنید.

 • آدرس: تهران، بلوار فردوس، رامین جنوبی
 • شماره تماس: ۰۲۱۴۴۰۲۰۱۰۳

پیتزا بندر؛ خوشمزه و شیک

فست فود بندر

پیتزا فروشی بندر، همیشه خوشمزه‌ترین پیتزا‌ها را ارائه کرده و آشپزخانه آن در تدارک طعم‌های استثنائی به‌راستی خلاقانه عمل می‌کند. انواع پیتزا‌های خوشمزه و باکیفیت چون پیتزا سالامی، پپرونی، مخلوط، بیکن، سبزیجات، مارگاریتا و … را در رستوران فست فودی پیتزا بندر امتحان کنید. همین‌طور اگر علاقه‌مند به میل کردن ساندویچ‌های خوشمزه باشید، ساندویچ‌های رست‌بیف با سس تند و ساندویچ استیک این رستوران نیز در جای خود فوق‌العاده به نظر می‌رسند. پیتزا و دیگر غذا‌های این رستوران، حجم خوبی دارند و کاملا با سفارش یک وعده تک‌نفره هر یک از آن‌ها، سیر خواهید شد.

 • آدرس: تهران، خیابان سلیمان خاطر، خیابان وراوینی، خیابان زیرک‌زاده، نبش کوچه آرام، پلاک ۱۸
 • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۴۴۲۴۲

رستوران فست‌فودی پلاک

فست‌فود پلاک

فست فود‌های پلاک از جمله رستوران‌های زنجیره‌ای موفق در تهران بوده که شعبه اصلی آن‌ها در خیابان ظفر در سال ۱۳۸۶ افتتاح شد. دیگر شعب این رستوران در سال‌های بعدی به ترتیب در شهرک غرب، ولنجک، نیاوران، ونک، پاسداران، سعادت‌آباد، عباس‌آباد، مرزداران و … تأسیس شدند. این رستوران منوی غذایی عالی و فوق‌العاده با کیفیتی دارد که حتما نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. به‌علاوه این رستوران شعار غذای سالم را داشته و به‌واقع نیز غذا‌های آن از بهترین کیفیت مواد اولیه تهیه می‌شوند. به طور مثال به‌جای استفاده از سس مایونز، از ماست و سبزیجات یا همان یوگونز در تهیه غذا‌های مختلف این رستوران استفاده می‌شود که به لحاظ سلامتی در رده‌بالاتری قرار دارد.

پیتزا‌های خوشمزه پلاک شامل پیتزا دل پیرو پپرونی، پیتزا گریل استیک با بلوچیز، پیتزا سیر و بیکن، پیتزا چیکن آلفردو، پیتزا وجترین، پیتزا چیکن گریل، پیتزا بوگاتی و … هستند.

 • آدرس: تهران، ظفر، فرید افشار، بلوار آرش شرقی، پلاک ۳۲ و ۳۴
 • شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۵۲۱۲۴

رستوران پرپروک

فست فود پرپروک

فست فود پرپروک، یکی از بهترین پیتزافروشی‌های تهران است که سبک متفاوت طبخ پیتزا در آن، توانست مشتریان زیادی را به خود جذب کند. پیتزا‌های مربعی شکل پرپروک به‌سرعت به شهرت رسید و افرادی که مایل به میل کردن پیتزا در شکلی متفاوت بودند، جذب منوی این رستوران شدند.

نخستین شعبه این رستوران در سال ۱۳۷۶ در سعادت آباد افتتاح شد و دیگر شعبه‌های آن بعد‌ها در مناطقی چون قیطریه، ولنجک، پاسداران، آپادانا، کوروش، تهرانپارس، ایران مال، برج میلاد، آرژانتین، آریاشهر، گیشا و … شروع به کار کردند.

توصیه می‌کنیم که حتما در این رستوران انواع پیتزا‌های خوشمزه چون یپتزا بیستکا، کارزانا، آروستو، چیکن باربکیو، سیسیلی، جامبو و همین‌طور ساندویچ‌های عالی آن را امتحان کنید.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش، پلاک ۱۸
 • شماره تماس: ۱۵۴۱

پیتزا می‌خوش، یک پیتزا فروشی متفاوت در پایتخت

فست فود می‌خوش

اولین شعبه پیتزا می‌خوش در سال ۱۳۶۸، در بلوار فردوس شرقی افتتاح شد. پس از آن شعبه‌های دیگر چون یوسف‌آباد، شهرآرا، اندرزگو و سهروردی نیز اضافه شدند. به‌ویژه شعبه یوسف‌آباد به شهرت زیادی دست‌یافته و هروقت از اینجا عبور کنید، جمعیتی منتظر خالی‌شدن میز برای ورود به رستوران هستند.

پیتزا‌های آمریکایی این رستوران از جمله پیتزا میکس، پیتزا یونانی و پیتزا گوشت عالی هستند. اگر به پیتزا‌های آمریکایی علاقه‌مند باشید، انواع پیتزا رست‌بیف، پیتزا قارچ و پیتزا سوسیس را پیشنهاد می‌کنیم. سایز پیتزا‌های رستوران می‌خوش در مقایسه با بسیاری دیگر از رستوران‌های فست فودی، بزرگ‌تر هستند و این را باید یکی از امتیازات این رستوران خوشنام تهران به‌حساب بیاوریم. به‌علاوه در اینجا می‌توانید انواع پاستا، ساندویچ‌های گرم و سرد و سالاد‌های خوشمزه را نوش جان کنید.

 • آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، نرسیده به رامین شمالی، پلاک ۲۵۷
 • شماره تماس: ۰۲۱۴۴۰۹۰۲۰۳

رستوران ایتالیایی جنارو (ژوانی سابق)

رستوران ایتالیایی جنارو

جنارو برند رستوران ایتالیایی است که در مناطق مختلفی چون زعفرانیه، مرزداران و پاسداران شعبه دارد. جنارو در واقع همان برند قدیمی ژوانی است که غذا‌های ایتالیایی آن را باید در شمار بهترین‌ها قرار دهیم. این رستوران معمولا بسیار شلوغ بوده و احتمالا باید برای خالی‌شدن میز، کمی منتظر بمانید. بهترین پیتزا‌های ایتالیایی را می‌توانید در این رستوران نوش جان کنید.

چند سال پیش نیز یک شعبه دیگر در مرزداران با برند ژوانی شروع به فعالیت کرد که توانست به سرعت مشتریان خود را به دست آورده و طعم عالی پیتزا‌های ایتالیایی آن را از یاد نخواهید برد.

 • آدرس: تهران، بلوار مرزداران، نبش ناهید، طبقه فوقانی آجیل تواضع
 • شماره تماس: ۰۲۱۴۴۲۶۶۶۰۰

رستوران ایتالیایی بونو

فست فود بونو

شعبه رستوران ایتالیایی بونو در نیاوران، یکی از بهترین فست فود‌های تهران است که طعم عالی پیتزا‌های آن را هرگز فراموش نخواهید کرد. این رستوران فست فودی، فضایی عالی و بسیار شیک داشته و اگر به دنبال یک فست فود عالی برای قرار‌های عاشقانه و دونفره هستید، حتما بونو را در میان گزینه‌های خود داشته باشید.

 • آدرس: تهران، خیابان باهنر، بین سه‌راه یاسر و مقدسی، جنب بانک گردشگری
 • شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۳۱۰۷۴

فست‌فود ویس لند

رستوران ویس لند

در بلوار کشاورز یک رستوران فست فودی بزرگ، روبروی پارک لاله قرار گرفته است. اگر برای گردشگری به پارک لاله می‌روید، پس از گردش و تفریح در این پارک، می‌توانید از طعم عالی پیتزا‌های ویس لند لذت ببرید. این فست فود بزرگ، فضایی وسیع داشته و میز و صندلی‌های راحت به همراه نیمکت‌های بزرگ و شیک دارد. همین‌طور چندین میز و صندلی در فضای باز قرار دارند و اگر مایل باشید می‌توانید غذای خود را بیرون از رستوران در فضای باز، نوش جان کنید.

انواع پیتزا استیک، پیتزا مخلوط، پیتزا مخصوص، گوشت و قارچ، پپرونی، سبزیجات و … در منوی این رستوران جای داشته و طعم و کیفیتی عالی دارند. همین‌طور در این رستوران فست‌فودی، می‌توانید از منوی مخصوص کودک نیز استفاده کنید. با داشتن شماره پیتزافروشی ویس لند، می‌توانید به‌راحتی با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

 • آدرس: تهران، بلوار کشاورز، روبروی پارک لاله
 • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۹۳۵۶۰

رستوران‌های زنجیره‌ای عطاویچ

فست فود عطاویچ

اگرچه عطاویچ را به‌خاطر غول‌های بزرگ و خوشمزه آن می‌شناسیم، اما پیتزا‌های این رستوران نیز در جای خود فوق‌العاده هستند. شعبه‌های مختلف رستوران فست‌فودی عطاویچ در مناطقی چون تهرانپارس، آیت‌الله کاشانی، پونک، پیروزی، نارمک و مرزداران، آزادی، ستارخان، اکباتان، رسالت، نیرو هوایی، شهرک راه‌آهن، هفت‌تیر، بلوار کشاورز، شیخ بهایی، تهرانسر، شهرک غرب، سوهانک، جنت‌آباد جنوبی، فردوس غرب، فودکورت خلیج‌فارس، دریاچه چیتگر و … قرار دارند.

 • آدرس شعبه آزادی تهران: تهران، خیابان آزادی، بین آذربایجان و خوش جنوبی
 • شماره پیتزافروشی: ۰۲۱۶۶۳۷۱۳۰۱

فست‌فود آواچی

فست فود آواچی

رستوران آواچیاگر می‌خواهید پیتزا‌های متفاوتی میل کرده و طعم تند و ادویه‌دار آن‌ها حسابی مزاجتان را عوض کند، فست‌فود آواچی را پیشنهاد می‌کنیم. این فست‌فود پیتزایی، منوی غذایی متنوعی داشته و غذا‌های خود را در پلت فرم بیرون‌بر عرضه می‌کند. به‌علاوه لازم به ذکر است که این رستوران شعب دیگری در آپادانا، نیاوران، الهیه، کوی فراز و … دارد.

پیتزا پپرونی، تای چیکن، رمانا، سبزیجات، بوقلمون، چهارفصل، قارچ، مارگاریتا و … از جمله پیتزا‌های خوشمزه این رستوران هستند.

 • آدرس: تهران، خیابان نیلوفر، پایین‌تر از میدان نیلوفر
 • شماره تماس: ۰۲۱۸۵۵۱۵

سفارش اینترنتی پیتزا از بهترین فست فود‌های تهران

در بالا نگاهی به لیست بهترین پیتزا فروشی تهران انداختیم. به‌این‌ترتیب شما به آدرس و شماره پیتزافروشی در جای‌جای تهران دسترسی دارید. با این هم درصورتی‌که برای مراجعه به محل فست‌فودها با کمبود وقت روبرو هستید یا به هر دلیلی ترجیح می‌دهید که در منزل یا محل کار خود، پیتزای مورد علاقه‌تان را نوش جان کنید، سرویس غذای اسنپ، بهترین راه‌حل برای سفارش از بهترین این فست‌فودها محسوب می‌شود. به این شکل می‌توانید به‌راحتی پیتزای موردنظر خود را از برترین رستوران سفارش داده و در محل آدرس خود تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.