حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار

حمایت از تحصیل دانش‌آموزان

حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار

آغاز سال تحصیلی جدید همواره با ذوق و شوق بسیاری در خانواده‌ها همراه بود، اما متاسفانه در دو سال اخیر کرونا تمام جنبه‌های زندگی مردم را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داد و به‌ تبع آن آموزش و تحصیل هم دستخوش تغییرات زیادی شد. گرچه امسال در بسیاری از نقاط کشور هنوز بازگشایی مدارس در دستور کار قرار نگرفته اما نباید فراموش کنیم که کودکان کم‌برخوردار بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک هستند. آموزش آنلاین نیازمند امکانات و زیرساخت‌های متعددی است که فراهم آوردن آن‌ها برای خانواده‌های کم‌برخوردار امکان‌پذیر نیست. اسنپ به واسطه‌ی مسئولیت اجتماعی خود تلاش کرده با دو طرح مختلف از تحصیل این دانش‌آموزان حمایت کند؛ طرح حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در باشگاه مشتریان و اختصاص کد تخفیف برای انتقال رایگان ملزومات تحصیلی به دانشگاه تهران.

خوشبختانه از زمان آغاز طرح نیکوکاری «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» تاکنون از این طرح استقبال گسترده‌ای صورت گرفته. این طرح که دومین طرح نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ است با همکاری موسسه‌ی «بنیاد کودک» در حال اجراست و تاکنون حدود ۵۶ هزار بار در آن مشارکت شده است. همچنین اسنپ در پویش «حمایت از دانش‌آموزان استعداد درخشان مناطق کم‌برخوردار» با «باشگاه دانش‌آموزی معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران» و «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان»برای ارسال ملزومات تحصیلی همکاری می‌کند.

حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان

با گذشت حدود یک ماه و نیم از آغاز طرح حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان، با استقبال گسترده‌ی شما حدود ۵۶هزار مرتبه در این طرح مشارکت شده و همچنان امکان مشارکت در این طرح فراهم است. برای مشارکت در طرح «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» می‌توانید در اپلیکیشن اسنپ به «اسنپ‌کلاب» بروید و دسته‌بندی «نیکوکاری» را انتخاب کنید. در این طرح شما می‌توانید با امتیازهایی که به واسطه‌ی استفاده از سرویس‌های مختلف اسنپ به دست آورده‌اید از تحصیل کودکان کم‌برخوردار سیستان و بلوچستان حمایت کنید. اسنپ به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز مبلغ ۵هزار تومان به حساب موسسه‌ی مردم‌نهاد «بنیاد کودک» واریز می‌کند.

پویش حمایت از دانش‌آموزان مستعد مناطق کم‌برخوردار

همچنین اسنپ در پویش حمایت از دانش‌آموزان استعداد درخشان مناطق کم‌برخوردار با دانشگاه تهران همکاری می‌کند. در این طرح شما می‌توانید علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، با ارسال لوازم‌التحریر، کتاب، تبلت یا رایانهی نو یا دست دوم، کتاب‌های کمک آموزشی نو یا قابل استفاده یا سایر ملزومات تحصیلی دانش‌آموزان با استعداد را حمایت کنید. اسنپ با اختصاص کد تخفیف برای انتقال رایگان لوازم التحریر، کتاب، تبلت و سایر ملزومات تحصیلی در این پویش همکاری کرده است. برای مشارکت در این طرح کافی است به وب‌سایت باشگاه دانش‌آموزی دانشگاه تهران سر بزنید. پس از تکمیل فرم مربوطه پیامک حاوی کد تخفیف ارسال ملزومات تحصیلی برای شما ارسال می‌شود.

با امید به اینکه با کمک افراد و سازمان‌های مختلف حق تحصیل در سال جدید برای همه‌ی دانش‌آموزان در سراسر کشور فراهم شود.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.