تابستان با اسنپ

فصل پرطرفدار

تابستان فصل دوم سال و به موسم گرما مشهور است. وقتی تابستان به نیمکره‌ی شمالی می‌رسد، ساکنان نیمکره‌ی جنوبی زمین زمستان را تجربه می‌کنند و برعکس. این فصل به میوه‌های رنگارنگش معروف است. میوه‌هایی که هر کدامشان خاصیت منحصر به خود را دارند. با شروع تابستان، سرگرمی‌های جدید جای‌شان را بین همه باز می‌کنند. ورزش‌های آبی مثل شنا، قایق‌سواری، اسکی روی آب و … از پرطرفدارترین‌ها هستند. سفر یکی دیگر از فعالیت‌های پر طرفدار در فصل تابستان است. در ادامه برای‌تان پیشنهادهایی داریم تا بتوانید برنامه‌ریزی بهتری برای جابه‌جایی در سفرهای تابستانی خود داشته باشید.

فصل سفر

این فصل زمان مناسبی برای گشت‌وگذار در شهرهای زیبای ایران است. شهرهایی که شاید در زمان‌های دیگر سال امکان سفر به آن‌ها برای شما وجود نداشته باشد. در گذشته‌ای نه‌چندان دور که دسترسی به اینترنت تا این حد همه‌گیر نبود، پس از سفر به یکی از شهرهای ایران برای حرکت و گشت‌وگذار در آن شهر با مشکل روبه‌رو می‌شدید. اما امروز به راحتی می‌توانید با اسنپ خود را به اماکن دیدنی و مراکز تفریحی آن شهر برسانید.

اسنپ در تمام ایران

با استفاده از سرویس‌های آنلاین مثل اسنپ می‌توانید از وقت خود در فصل تابستان بیشترین استفاده را کنید. مثلا تصور کنید با هواپیما از تهران به شیراز می‌روید، از فرودگاه تا هتل و از هتل به هر جای دیگری شهر سفرهایی در پیش رو دارید. پس از رسیدن به شیراز به راحتی می‌توانید با اسنپ خود را به هتل محل اقامت‌تان برسانید. همین روش را برای گردش در شهر هم می‌توانید استفاده کنید. پس از آنکه مناطق دیدنی شهر را با کمک اینترنت جست‌وجو کرده و یافتید، می‌توانید به راحتی اپلیکیشن اسنپ خود را باز کنید و برای حرکت به آن مقصد درخواستی ثبت کنید تا اسنپ شما را به آن نقطه برساند. زمانی که پیدا کردن یک ماشین برای گردش در شهر به این سادگی نبود، خیلی‌ها مجبور بودند تا با ماشین شخصی سفر کنند یا برای پیدا کردن خودرو زمان و هزینه‌ی زیادی متقبل شوند، اما امروز اسنپ در تمام استان‌های ایران حضور دارد. با سفر به هر جای ایران می‌توانید با خیال راحت از سرویس اسنپ استفاده کنید.

برای آگاهی از شهرهایی که اسنپ در آن‌ها فعال است می‌توانید به این صفحه بروید.

 

اشتراک گذاری پست