سفر رایگان به الکامپ ۹۵ با اسنپ

بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپِ امسال از ۲۵ تا ۲۸ آذر در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. مانند گذشته در این دوره هم شرکت‌های داخلی و خارجی در حوزه‌های فن‌آوری، ارتباطات، رایانه و تجارت الکترونیک حضور دارند و آخرین دستاوردهای خود در زمینه فن‌آوری و الکترونیک را به علاقمندانِ این حوزه ارائه می‌دهند.

ساعت بازدید از نمایشگاه ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر است و اسنپ به عنوان حامی انحصاری در حوزه اپلیکیشن‌های درخواست خودرو در آن حضور دارد. از شما دعوت می‌کنیم از غرفه اسنپ واقع در سالن استارتاپ‌ها (سالن ۱۸ غرفه ۱۲۱۵) دیدن فرمایید.

howtousethevoucher-general-02

هدیه ما به بازدیدکنندگان، تخفیف‌های ۱۰۰ و ۳۰ درصدی مخصوص رفت و برگشت به محل نمایشگاه است. در صورتی که برای اولین بار از اسنپ استفاده می‌کنید، با وارد کردن کد تخفیف elecompfr می‌توانید از ۱۰۰٪ تخفیف تا سقف ۱۵٫۰۰۰ تومان بهره ببرید. در غیر این صورت با استفاده از کد تخفیف elecomp22 به میزان ۳۰٪ تا سقف ۵٫۰۰۰ تومان در هزینه نهایی شما تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

کافیست پس از تغیین مبدا و مقصد یا در حین سفر، کد تخفیف elecompfr یا elecomp22 را در قسمت کد تخفیف وارد و دکمه ثبت را بزنید تا مبلغ تخفیف از هزینه نهایی شما کسر شود.

منتظر دیدارِ شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن اسنپ

دریافت از اپ‌استور

دریافت از گوگل‌پلی

دریافت از کافه بازار

اشتراک گذاری پست