کاربران راننده اسنپ امین شما هستند

خانواده بزرگ اسنپ امروز به خود می‌بالد که بهترین کاربران راننده را در ناوگان خود دارد. یکی از کاربران امین ما نشان داد که چرا می‌توانیم با افتخار سرمان را بالا بگیریم و بگوییم اسنپ امن‌ترین و مطمئن‌ترین سامانه هوشمند حمل‌ونقل در ایران است.

آقای سلیمان نوروزی‌آزاد، کاربر معتمد و امانت‌دار اسنپ، پس از رساندن مسافری به مقصدش در محله نازی‌آباد، مسافر دیگری را به مقصد فرودگاه بین‌المللی امام خمینی سوار می‌کند؛ مسافر متوجه کیفی در ماشین می‌شود و آن را به راننده می‌دهد. راننده نیز پس از پیاده شدن مسافر برای پیدا کردن نام و نشان صاحب کیف، درون آن را جستجو می‌کند و با چهار فقره چک امضاشده و بدون تاریخ در وجه حامل مواجه می‌شود. در این کیف یک چک به مبلغ ۳۷۵ میلیون، دو فقره چک ۱۰ میلیونی و یک فقره چک ۵ میلیون‌ تومانی، در مجموع به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان، موجود بود.

کاربر راننده شریف و عزیز اسنپ پس از مشاهده کارت شناسایی صاحب کیف، مسافرش را به‌ خاطر می‌آورد. سلیمان نورزی‌آزاد در تماس با پشتیبانی موضوع را مطرح می‌کند و از ایشان خواسته می‌شود هیچ اقدامی نکنند تا هماهنگی‌های لازم با صاحب کیف انجام شود. پشتیبانی اسنپ با مسافر تماس می‌گیرد و او را در جریان موضوع قرار می‌دهد. مسافر پس از تماس پشتیبانی اسنپ تازه متوجه نبودن کیفش می‌شود. پشتیبانی از آقای نوروزی‌آزاد می‌خواهد تا با صاحب کیف هماهنگ کند و کیف را به شخص خودشان تحویل دهند.

سلیمان نوروزی‌آزاد ۳۸ سال سن دارد و وقتی از او می‌پرسند که آیا حتی یک بار هم به ذهنت خطور نکرد که چک را نقد کنی، تنها با یک جمله پاسخ می‌دهد: «اگر قرار بود از این پول‌ها دربیاورم تا ساعت ۵ صبح با اسنپ کار نمی‌کردم.»

سلیمان نوروزی‌آزاد به‌ عنوان عضوی از خانواده اسنپ نشان می‌دهد که چگونه این خانواده امنیت، راحتی، حس خوب و آسایش را برای جامعه ایران فراهم کرده است.

اشتراک گذاری پست