دسترسی برابر به اسنپ، حق توان‌یابان است

اولین دوره از رویداد توان‌تک روز جمعه ۲۴ آذر به پایان رسید. در مراسم اختتامیه این رویداد، تندیس مسئولیت اجتماعی مجتمع آموزشی-نیکوکاری رعد به اسنپ اهدا شد. اسنپ با وجود دریافت این تندیس هنوز خود را در آغاز راه حمایت از توان‌یابان عزیز کشورمان می‌داند و از امروز فعالیت‌ها و تلاش‌های‌مان برای افزایش مشارکت اجتماعی این افراد رنگ تازه‌ای به خود می‌گیرد.

تلاش ما در اسنپ براین است که خدمات این سامانه را در تمام ایران و به تمام اعضای جامعه ارائه دهیم. خانواده اسنپ باور دارد که سفر امن، سریع و مقرون به‌صرفه حق همه شهروندان ایرانی است. از طرف دیگر معتقدیم هر شخص جویای کار حق برابری برای فعالیت در اسنپ دارد. به همین دلیل با آغوش باز پذیرای توان‌یابانی هستیم که می‌توانند به عنوان کاربر راننده در اسنپ فعالیت کنند.

امروز خرسندیم که اعلام کنیم که ۲هزار توان‌یاب در خانواده اسنپ فعالیت می‌کنند و به پاس قدردانی از تلاش‌های این افراد و همچنین تشویق سایر توان‌یابان به مشارکت بیشتر در اجتماع، هیچ کمیسیونی از توان‌یابان دریافت نمی‌کنیم.

اسنپ به عنوان یکی از حامیان اصلی توان‌تک در این رویداد حضور داشت. در غرفه این سامانه جمعی از کاربران توان‌یاب ما حضور داشتند تا به سایر افراد توان‌یابان مشاوره دهند و از تجربه فعالیت در ناوگان اسنپ بگویند. گفتنی است که برای متخصصان و توان‌یابان ماهر نیز امکانی را فراهم آوردیم تا بتوانند رزومه کاری خود را برای اسنپ ارسال کنند.

بدین منظور از همه توان‌یابان متخصص و فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تقاضا داریم در صورت علاقه به فعالیت در اسنپ، رزومه خود را به ایمیل tavantech@snapp.cab بفرستند.

اشتراک گذاری پست