برنده خوش‌شانس جایزه ۱۰۰میلیون تومانی اسنپ

قرار بود تا ۳۱ اردیبهشت هر سفر اسنپی یک شانس بُرد برای مسافرش داشته باشد. ۱۱۱ جایزه ویژه برای ۱۱۱ مسافری که بیشترین میزان سفر را تا آن تاریخ مشخص در تاریخچه سفرهای‌شان ثبت می‌کردند؛ یک جایزه ویژه‌ی یک میلیارد ریالی برای نفر اول، ۱۰ جایزه‌ی ۱۰۰ میلیون ریالی برای ۱۰ نفر دوم و در نهایت ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی برای ۱۰۰ نفر آخر.

موعد مقرر فرا رسید و با پایان زمان این جشنواره نوبت به قرعه‌کشی رسید. اسمش را خوش‌شانسی بگذاریم یا هر چیز دیگر، بخت با فاطمه فنایی‌مقدم ، مسافر ۲۳ ساله‌ای از قم همراه بود که بیشترین میزان سفر اسنپی را در شهر قم داشت و نامش به عنوان برنده جایزه ویژه یک میلیارد ریالی در قرعه‌کشی انتخاب شده بود.

با دعوت از فاطمه فنایی‌مقدم به شرکت اسنپ برای تقدیر از حضورش در جشنواره ۱۱۱، تصویرش به یادگار در آلبوم خانوادگی همراهان باوفای اسنپ ثبت شد و او درباره مزایای حضور اسنپ در شهر قم گفت: «من، خانواده و تمامی اطرافیانم دست‌کم روزی یک‌بار اسنپ می‌گیریم. میزان استفاده ما از این سرویس آنقدر زیاد است که نمی‌توانم آمار دقیقش را بدهم. مهم‌ترین دلیلی که برای ترددهای بین‌شهری از اسنپ استفاده می‌کنیم، هزینه مقرون‌به‌صرفه آن در مقایسه با آژانس و ماشین‌های دربستی است. اگر بخواهم به طور تقریبی بگویم، نرخ کرایه هر مسیر در قم با اسنپ تقریبا نصف نرخ کرایه همان مسیر با آژانس و کمتر از میزان کرایه‌ای است که برای تاکسی دربستی هزینه می‌شود.»

فنایی‌مقدم همچنین در پاسخ به میزان امنیت سرویس اسنپ، پاسخ داد: «وقتی تصویر راننده به همراه شماره تماس و شماره پلاک ماشین او در دسترس مسافر باشد، یعنی مسافر می‌تواند با دیدن تصویر و شنیدن صدای راننده با او تماس بگیرد و از امنیت سفر خود مطمئن شود.»

اشتراک گذاری پست