اسنپ چگونه امنیت ما را تامین می‌کند

اسنپ چگونه امنیت ما را تامین می‌کند

امنیت در حمل‌ونقل شهری با ورود اسنپ معنای متفاوتی پیدا کرد. ثبت شدن اطلاعات کاربران مسافر و راننده و مشخصات سفرها،‌ پشتیبانی ۲۴ ساعته و احراز هویت و تایید صلاحیت کاربران راننده، امکان وقوع جرم و هر گونه سوء‌استفاده‌ی احتمالی از این بستر را به حداقل رسانده و این ویژگی‌ها در کنار هم به نوعی خاصیت بازدارندگی از جرم را ایجاد کرده‌اند. اما تعریفی که ما امروز از معنای امنیت در سفر داریم، وسیع‌تر و گسترده‌تر از دیروز است و نیازمند تلاش هر چه بیشتر. ما خود را متعهد به یافتن راه‌حل‌های موثرتری برای تامین امنیت هر دو گروه از کاربرانمان می‌دانیم و همواره تلاش می‌کنیم تجربه‌ی سفر را برای شما آسوده‌تر و امن‌تر از پیش کنیم.

تمامی رانندگان اسنپ تایید صلاحیت می‌شوند

اسنپ با همکاری پلیس ناجا با یک استعلام همه‌جانبه صلاحیت تمام متقاضیان را پیش از پیوستن به ناوگان بررسی می‌کند.

مشخصات سفر شما ضبط می‌شود

مبدا و مقصد سفر روی نقشه، مسیر حرکت‌ و شماره‌ی پلاک خودرو و مشخصات راننده‌ در اسنپ ثبت می‌شود و قابل پیگیری است.

شماره‌ی تلفن شما را پنهان می‌کنیم

با قابلیت تماس امن، به جای نمایش دادن شماره‌ی تلفن‌تان در تماس‌های اسنپی، از یک شماره‌ی واسط برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنیم. برای اطلاع از نحوه فعالسازی این قابلیت به اینجا مراجعه کنید.

تیم پشتیبانی و امنیت سفر همراه‌تان هستند

تیم پشتیبانی و تیم امنیت سفر ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. کارشناسان این دو تیم آموزش‌دیده و آماده‌اند تا در صورت بروز هر مشکلی شما را همراهی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد تیم پشتیبانی اسنپ به اینجا مراجعه کنید.

سرویس امنیت سفر با یک دکمه در دسترس است

تمامی امکاناتی که برای امنیت شما در اپلیکیشن طراحی شده، در سرویسی به نام امنیت سفر کنار هم جمع شده‌اند و با زدن یک دکمه می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید. این سرویس در اسفندماه سال ۹۹ برای تمام کاربران اسنپ فعال شده است. برای اطلاع دقیق از ویژگی‌های سرویس امنیت سفر و نحوه استفاده از آن به این مطلب مراجعه کنید.

بازخورد‌های شما را پیگیری می‌کنیم

تمامی گزارش‌هایی که در تماس با پشتیبانی یا در بخش بازخورد سفر ثبت می‌کنید، پیگیری می‌شوند. در صورتی که متوسط امتیاز راننده از ۴.۳ پایین‌تر بیاید، سیستم اسنپ به صورت خودکار راننده را غیرفعال می‌کند. در صورتی که گزارش کاربران مسافر در دسته‌ی موارد حاد قرار بگیرد به صورت دائم با کاربر راننده قطع همکاری خواهد شد. برای اطلاع از روند برخورد با کاربران راننده‌ای که گزارش منفی در مورد عملکردشان ثبت شده به اینجا مراجعه کنید.

اشتراک گذاری پست