قابلیت درخواست دوباره به صورت خودکار

قابلیت درخواست دوباره به صورت خودکار

تعداد و تنوع قابلیت‌های یک اپلیکیشن، میزان به‌روز بودن آن اپلیکیشن را نشان می‌دهد. از همین رو تیم محصول اسنپ تلاش می‌کند تا همواره نیازهای کاربران این سامانه را برطرف سازد. در تازه‌ترین اقدام این تیم، قابلیت جدیدی به اپلیکیشن اسنپ اضافه شده است؛ قابلیت درخواست دوباره به صورت خودکار.

این قابلیت در حال حاضر هم برای سیستم‌عامل iOS و هم Android فعال است و کافی‌ست با مراجعه به آدرس snapp.ir آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را دانلود و نصب کنید تا شما هم بتوانید از آن بهره‌مند شوید.

نحوه عملکرد قابلیت درخواست دوباره به صورت خودکار

تصور کنید شما در اپلیکیشن اسنپ درخواست سفر می‌دهید؛ یک راننده اسنپ درخواست شما را قبول می‌کند؛ پس از آن راننده به هر دلیلی اقدام به لغو سفر می‌کند؛ در این صورت اپلیکیشن اسنپ به صورت خودکار درخواست دیگری را برای راننده‌های اطراف شما ارسال می‌کند و نیازی به اقدام دوباره از سمت شما به عنوان کاربر نیست.

در این مرحله این پیام را می‌بینید: «راننده سفر را لغو کرد. در حال جست‌وجوی یک اسنپ دیگر برای شما هستیم.»

دقت داشته باشید که این درخواست جست‌وجوی خودکار راننده فقط برای اولین لغو از سوی راننده انجام می‌شود و اگر راننده‌ی دوم نیز سفر را لغو کند به صفحه قبلی بازمی‌گردید و باید دوباره درخواست خود را به صورت دستی ارسال کنید.

تیم محصول اسنپ همواره در پی بهبودی و به‌روزرسانی اپلیکیشن اسنپ بوده تا شما تجربه‌ی خوبی در استفاده از اپلیکیشن اسنپ داشته باشید. امیدواریم سفر خوشی را تجربه کنید.

اشتراک گذاری پست