چطوری سفرت کوک می‌شه؟

چطوری سفرت کوک می‌شه؟

زندگی شهری پر از تکرار است و تکرار. اکثر ما هر روز بر اساس قواعدی مشخص روزمان را شروع می‌کنیم؛ قواعدی که یا خودمان وضع کرده‌ایم و یا مجبور به تبعیت از آنها هستیم. در این بین جای چیزهایی از جنس هیجان، چالش و تفاوت در زندگی روزمره‌ی ما خالی‌ست و با یک اتفاق غافلگیرکننده روزمان می‌تواند به کلی تغییر کند.

یک ماجرای غافلگیرکننده

«سفرت کوک» یک ماجرای متفاوت و هیجان‌انگیز است که برای مسافران اسنپ در نظر گرفته‌ایم. اتفاقی که برای مدت کوتاهی ما را از زندگی روزمره‌مان جدا می‌کند و تجربه متفاوتی از یک سفر می‌سازد.

در این سفر شما به عنوان یک مسافر درخواست اسنپ می‌دهید. اگر خوش‌شانس باشید ماشین هیجان‌انگیز ما درخواست‌تان را قبول می‌کند و این تازه آغاز ماجراست. وارد یک چالش پُر سروصدا می‌شوید. چالشی که توانایی‌های‌تان را در زمینه موسیقی به چالش می‌کشد. مهمان سه اجراگر حرفه‌ای اسنپ می‌شوید. جواد خواجوی، گامنو و کیا رکنی. آن‌ها از شما می‌خواهند تا ترانه‌ای را لب‌خوانی کنید، صاحب اثر را حدس بزنید، جای خالی لغات را در متن ترانه پر کنید و به جای صاحب اثر بخش‌هایی از ترانه را بخوانید. اگر این مراحل را با موفقیت طی کنید،‌ کارت هدیه ۱۰۰هزار تومانی اسنپ جایزه شماست و اگر موفق نشوید، کارت هدیه‌ ۵۰هزار تومانی. علاوه بر این‌ها آزمون‌های پیش‌بینی نشده‌ی دیگه‌ای هم هست که اجراگرها براتون در نظر گرفتند.

مطمئن باشید که ملاقات با این سه شخصیت پر انرژی و شرکت در چالش آن‌ها هیچ وقت از یادتان نمی‌رود.

شانس سفر با «سفرت کوک» برای همه وجود دارد. ماشین «سفرت کوک» هر هفته در منطقه متفاوتی از شهر منتظر دریافت درخواست سفر است. شاید این‌بار شما مسافر آن باشید و از قرار گرفتن در این چالش غافلگیر شوید.

اشتراک گذاری پست