اسنپ حامی توان‌تک در الکامپ

اسنپ حامی توان‌تک در الکامپ

برخورداری از حقوق برابر حق همه‌ی انسان‌هاست؛ به ویژه کسانی که دارای معلولیت هستند. هر کس باید به نوبه خود تلاش کند تا شرایط برای همه افراد در جامعه یکسان باشد و کسانی که دارای معلولیت هستند بیش از سایرین نیازمند حمایت‌های ما هستند. گاهی معلولیت علاوه بر خود فرد، اعضای خانواده ‌را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. فراموش نکنیم که همه‌ی ما در برابر این قشر مسئول هستیم و باید در رفع کاستی‌های خود و خانواده‌ی آنها تلاش کنیم.

راهکار عملی اسنپ

اسنپ هم به عنوان یک سامانه‌ی هوشمند حمل‌ونقل از این قانون مستثنی نیست و ما همواره تلاش کرده‌ایم تا با ارائه راهکارهای عملی در جهت تسهیل فعالیت این عزیزان در جامعه قدم برداریم. به همین منظور اسنپ تسهیلات ویژه‌ای را برای افراد دارای معلولیت که به عنوان راننده در ناوگان اسنپ مشغول به کار هستند، در نظر گرفته است؛ به طور مثال عدم دریافت کمیسیون از این عزیزان.

توجه شما را به آمار و ارقام یکسال گذشته‌ی این بخش از ناوگان اسنپ جلب می‌کنیم.

  • در یک‌سال گذشته ۴ هزار و ۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.
  • مجموع افراد دارای معلولیت در ناوگان حمل‌ونقل اسنپ حدود ۱۰ هزارنفر هستند.
  • در یک‌سال گذشته بیش از ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار سفر از کل سفرهای ناوگان اسنپ را این عزیزان به خود اختصاص داده‌اند.
  • مجموع کمیسیون افراد دارای معلولیت در یک‌سال گذشته مبلغ ۹۰ میلیارد ریال است که اسنپ این رقم را از اعتبار این عزیزان کسر نکرده است.

 

همچنین اسنپ امسال در نمایشگاه الکامپ حامی بخش «توان‌تک» شده است. نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور شناخته می‌شود و بخش توان‌تک سومین بار است که در این نمایشگاه حضور دارد. یکی از اهداف اصلی توان‌تک معرفی شرکت‌هایی است که خدمات خود را برای افراد دارای معلولیت مناسب‌سازی کردند. خوشحالیم که تاکنون در این مسیر قدم‌های موثری برداشته‌ایم و امیدواریم از این پس نیز با کمک شما بتوانیم جامعه‌ای به دور از هر گونه تبعیض برای عزیزان دارای معلولیت بسازیم.

اشتراک گذاری پست