لذت همسفری با یک قهرمان

لذت همسفری با یک قهرمان

در زندگی موانعی هست که گاهی باعث میشود تا دست از تلاش و حرکت بکشیم؛ در حالی که هر روز که خورشید طلوع می‌کند فرصتی دوباره به ما داده می‌شود تا بجنگیم و به تغییر سلامی دوباره کنیم. مهم نیست که زندگی چه بازی‌هایی دارد، مهم این است که ما همیشه بهترین خودمان را نشان دهیم. با ما همراه باشید تا داستان قهرمانی را بخوانیم که مدال نقره پارالمپیک را از آن خود کرد و امروز هم قهرمان زندگی خانواده خود و ناوگان اسنپ است.

ایستاده بر سکوی قهرمانی جهان

داریوش نام‌آور قهرمانی است که انگیزهی خود را در ناملایمات زندگی از دست نداده است. او در کودکی به بیماری فلج اطفال مبتلا میشود ولی از دست دادن پایش محدودیتی در رسیدن به رویاهای بزرگش محسوب نمی‌شود. پدرش جنگیدن و هر روز پیروز شدن را به او می‌آموزد تا جایی که در مسابقات پارالمپیک ۲۰۰۰ سیدنی در رشته دومیدانی مدال نقره را از آن خود میکند. ایستادن روی سکوی قهرمانی جهان در این رشتهی ورزشی همان افتخاری است که او سال‌ها برای به دست آوردنش تلاش کرده. او با حمایتهای پدرش در ۱۶ سالگی به صورت حرفهای فعالیت ورزشی را شروع کرد و توانست در این زمینه موفقیت‌های بسیاری کسب کند. داریوش نام‌آور در کارنامه ورزشی خود صاحب مقام و مدالهای زیادی است؛ از مسابقات داخلی و قهرمانی منطقه، استانی و کشوری گرفته تا رویدادهای بینالمللی (بیرمنگام، برلین، سیدنی، ریودوژانیرو و غیره) که مدال نقره پارالمپیک سیدنی پرافتخارترین آنهاست.

قهرمان پارالمپیکی اسنپ

داریوش نام‌آور امروز صاحب دو فرزند است. پسرش ۲۱ سال دارد که درست مانند پدر اهل ورزش حرفهای است و دخترش۱۳ سال دارد. با اینکه بعد از کسب مدال‌های جهانی شرایط زندگی برایش سخت شد اما باز هم دست از تلاش نکشید. او به صورت حرفهای مربیگری میکند و علاوه بر آن در ناوگان اسنپ هم مشغول به کار است. داریوش به دلیل رفتار مودبانه و محترمانه با مسافران امتیاز بالایی را به خود اختصاص داده است. از اینکه با اسنپ همکاری میکند خوشحال است و اسنپ هم از داشتن یک قهرمان در ناوگانش به خود میبالد. داریوش نامآور نمونهای بینظیر از کسی است که در برابر مشکلات سر راهش روحیهی خود را نباخته،با قدرت به تلاش و حرکت ادامه داده و لحظهای به توقف فکر نکرده است.این بار که سوار اسنپ شدید در آینه دقیق‌تر نگاه کنید ممکن است یک قهرمان هم‌سفر شما باشد.

اگر دوست دارید با زندگی داریوش نام‌آور مدال‌آور پارالمپیک بیشتر آشنا شوید ویدیوی زیر را از دست ندهید.

 

 

اشتراک گذاری پست