لطفا، کارشناس کنترل کیفی اسنپ باشید

اگر تازه‌ترین به‌روزرسانی اسنپ را دریافت نکرده‌اید بهتر است سری به snapp.ir/download یا فروشگاه‌های اپلیکیشن‌های اندروید شناخته‌شده و معتبر بزنید. در این به‌روزرسانی دست شما برای کنترل کیفیت سفرهایتان بازتر شده است. اکنون، با صرف زمان کمتری می‌توانید گزارش‌های مثبت و منفی سفرهای خود را به سمع ما برسانید.

چرا امتیازدهی کاربران مهم است؟

پیشتر در مورد اهمیت نظر کاربران مسافر صحبت کرده بودیم؛ در مطلب «مسافران کارشناسان کنترل کیفی اسنپ هستند» می‌توانید مطالعه کنید که چرا ستاره‌ها و نظرهای شما ضامن کیفیت ناوگان اسنپ است. بررسی روزانه، هفتگی یا حتی ماهانه بیش از ۳۷۰هزار راننده و خودرو در ۲۲ استان و ۵۲شهر بزرگ‌ و کوچک کشور اگر نگوییم محال، به شدت دشوار است. در این میان چراغی که مسیر ما را در کنترل کیفیت ناوگان روشن نگه می‌دارد نظرها و پیشنهادهای شما مسافران است.

نقاط قوت و ضعف را به ما بگویید

در نسخه‌ی جدید اسنپ، گزینه‌های صفحه‌ی امتیازدهی تغییراتی داشته است. با نصب این نسخه می‌توانید نقاط قوت و ضعف سفر (شامل کاربر راننده و خودرو) را با انتخاب گزینه‌های پیش‌فرض و متداول با ما درمیان بگذارید. به طور مثال پس از سفری لذت‌بخش می‌توانید یک یا چند نقطه‌ی قوت را درباره‌ی سفر خود به ما بگویید:

مسیریابی حرفه‌ای
رفتار محترمانه
رانندگی ایمن
وقت‌شناسی
ظاهر آراسته
خوش صحبتی
ماشین تمیز و خوش‌بو
موزیک لذت‌بخش

همچنین نقاط ضعف بیشتری در این صفحه مشاهده می‌کنید تا نیاز کمتری برای نوشتن گزارش داشته باشید و بتوانید در عرض چند ثانیه و با انتخاب چند گزینه گزارش سفر خود را ارسال کنید تا همکاران ما در واحدهای پشتیبانی و رسیدگی به گزارش‌ها، نظرهای شما را بررسی کنند.
همچنین، در این به‌روزرسانی میزان پایدار بودن اپلیکیشن بیشتر و مشکلات جزئی نسخه‌ی قبلی برطرف شده است.