دوره آموزشی فریلنسینگ برای معلولین‎ برگزار شد

بیش از ۱۱٪ جمعیت کشور را معلولین تشکیل می‌دهند که بیش از ۷۰٪ آنها با مشکل بیکاری روبرو هستند. این رقم در نابینایان به بیش از ۹۰٪ می‌رسد که آمار نگران‌کننده به شمار می‌رود.

اسنپ همواره اهمیت خاصی برای مسئولیت‌های اجتماعی خود قائل بوده و در همین راستا به عنوان حامی در اولین دوره آموزشی کار در منزل (فریلنسینگ) برای معلولان که به همت پونیشا، پلتفرم کار آنلاین برگزار شد، در کنار موسسات خیریه رعد، همگام و کمپین ۱۱ ایران حضور داشت.

پیشرفت تکنولوژی و ایجاد بازار کار آنلاین، به ما این امکان را می‌دهد که نیروی متخصص بدون نیاز به حضور در محل خاصی، تنها از طریق اینترنت و در منزل به کسب درآمد بپردازیم. بهترین تخصص‌ها برای فریلنسینگ به صورت آنلاین، برنامه‌نویسی، طراحی، ترجمه یا هر شغلی مرتبط با تحویل پروژه به شکل آنلاین، هستند.

در این شرایط معلولین و افراد سالم از شرایط مساوی برخوردارند و کارفرما با توجه به نتیجه نهایی، فارغ از جنسیت و وضعیت جسمانی، به انتخاب نیروی مورد نظرش می‌پردازد.

در دوره اول ۱۲ نفر از ثبت‌نام کنندگان انتخاب شدند. برای توانمند سازی آنها پروژه‌ای در سایت تامین مالی جمعی مهربانه به مبلغ ۱۵میلیون تومان تعریف شد، که با کمک ۱۰۵ نفر از افراد و استارتاپ ها این پروژه در کمتر از یک هفته موفق شد و مبلغ مورد نظر جمع آورى شد.

اسنپ به عنوان حامی حمل و نقل این رویداد ارزشمند، تمامی حمل و نقل‌های شرکت‌کنندگان را به رایگان انجام رساند و دیگر حامیان نیز بسته به نوع خدماتشان، حمایت‌های مالی و معنوی خود را بروز دادند.

این دوره در تاریخ‌های ۱۷ تا ۱۹ اسفند با استقبال و حمایت بسیاری از استارتاپ‌ها با موفقیت برگزار شد و همچنین، شرکنندگان در رویداد پایانی تعهد دادند که تمام تلاش خود را برای موفقیت در کسب درآمد از طریق فریلنسینگ انجام دهند.

اشتراک گذاری پست