نشانی منتخب خود را به حافظه اسنپ بسپارید

از آنجایی که هر یک از ما برای درخواست اسنپ یک یا چند نشانی خاص داریم که بیشترین رفت‌وآمدهایمان به آن مقاصد است، بخشی از منوی اپلیکیشن اسنپ به آدرس‌های منتخب کاربران اختصاص داده شده است. تا به حال به این فکر کرده‌اید که نشانی خاص شما کجاست؟ منزل دوست‌تان، فرزندتان، یا مطب پزشکتان؟ واقعیت این است که نشانی خاص برای هر یک از ما معنای متفاوتی دارد؛ ممکن است برای یکی مسیر هر روزه‌اش از خانه تا محل کار و بلعکس باشد، برای یکی دیگر مطب دندانپزشک‌ شخصی‌اش، یا محل برگزاری دوره‌های کاری یا دوستانه‌ و برای کسی کافه دنجی که پاتوقش شده است. در نظر داشته باشید، مسیریابی در اسنپ با استفاده از «آدرس‌های منتخب» امکانی است که استفاده از این اپلیکیشن را به مراتب ساده‌تر می‌کند.

از طریق آدرس‌های منتخب می‌توانید نشانی‌های متنوعی همچون

خانه
محل کار
منزل اقوام و آشنایان
مطب پزشک
فرودگاه، ترمینال و …

را با عنوان مورد نظرتان به حافظه اپلیکیشن اسنپ خود بسپارید.

مزایای استفاده از آدرس‌های منتخب در اپلیکیشن اسنپ

مهم‌ترین بخش درخواست خودرو با اسنپ، انتخاب دقیق مبدا و مقصد در نقشه آنلاین این اپلیکیشن است. اگر آدرس‌های منتخب خود را ثبت کنید، روند انتخاب مبدا و مقصد شما آسان‌‌تر از قبل می‌شود. مسیریابی آسان تنها امتیاز فعال‌سازی آدرس‌های منتخب نیست و با این کار تا حد زیادی سرعت عمل شما در استفاده از اسنپ بالا می‌رود. صرفه‌جویی در زمان برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل توصیه می‌کنیم این بخش را فعال کنید و از مزایای آن بهره ببرید.

راه و روش استفاده از آدرس‌های منتخب

برای ثبت نشانی مورد نظرتان، ابتدا از طریق آیکونی که با سه خط تیره در گوشه ‌راستِ بالای اپلیکیشن اسنپ قرار دارد وارد فهرست انتخابی شوید. در این فهرست بخش‌های مختلفی قرار گرفته‌اند. با انتخاب گزینه آدرس‌های منتخب وارد فضایی می‌شوید که در آن می‌توانید آدرس‌های منتخب خود را وارد کنید.

گوشه سمت راستِ پایین این صفحه علامت «+» قرار دارد که با انتخاب آن وارد فضای نقشه می‌شوید. با قرار دادن نشانگر «اینجا» در محل مورد نظرتان و انتخاب آن صفحه‌ تازه‌ای باز می‌شود که از شما درباره مشخصات آدرس منتخبتان سوال می‌کند.

مشخصات آدرس منتخب عبارت است از:

نام این آدرس (مثل: خانه، شرکت و …)

جزئیات آدرس جهت مسیریابی راننده (مثل: خیابان، کوچه، پلاک و …)

اضافه کردن میانبر

با تائید گزینه میانبر و ثبت آن، علاوه بر درج نشانی محل مورد نظرتان در بخش آدرس‌های منتخب یک میانبر نیز برای دسترسی مستقیم در صفحه اصلی گوشی‌ هوشمندتان به وجود می‌آید.

با استفاده از تمامی امکانات در نظر گرفته شده در اپلیکیشن اسنپ می‌توانید از قابلیت‌های ویژه یک سامانه هوشمند حمل‌ونقل به تمامی بهره‌مند شوید و مشکلات احتمالی خود را در زمینه جست‌وجوی مبدا و مقصد مورد نظرتان در نقشه به حداقل برسانید.

اشتراک گذاری پست