کاربران راننده اسنپ – مصطفی، موسیقیدان

مهم نیست شغلشان چیست، دارای چه مدرک تحصیلی هستند و یا در چه جایگاه اجتماعی قرار دارند؛ کاربران راننده اسنپ مردمانی هستند از جنس خود ما. کارشناس، آموزگار، کارمند، بازنشسته، نقاش، هنرمند و یا ورزشکار. برای بعضی اسنپ شغل دوم، وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف و علایق خود و یا برای بسیاری درآمد اصلی است. هر کدام از کاربران داستانی شنیدنی دارند.

«ای کاش همهٔ راننده‌های اسنپ مثل شما بودند» جمله‌ای است که شاید شما هم به او گفته باشید. مصطفی شریعت، کاربر با اخلاق اسنپ، با امتیاز ۴.۸۹ یکی از کاربران راننده برتر هفته است. بسیاری از مسافرین در بخش امتیازدهی علاوه بر امتیاز بالا، یادداشت‌هایی برای تشکر از او و اعلام رضایت از او در زمان امتیاز دهی، ثبت کرده اند.

مصطفی متولد مهر ۱۳۵۹ دارای مدرک فوق لیسانس موسیقی است و ۲۰ سال در کار موسیقی فعالیت حرفه‌ای دارد. او ۱۵ سال ساکن کشورهای اروپایی بوده و حدودا ۴ سال است که به ایران برگشته است. از همان زمان که به ایران بازگشت به همنشینی با مردم و کسب تجربیات جدید علاقه فراوانی داشت و به همین دلیل در کنار موسیقی، مدتی با شرکت‌های خدمات تشریفاتی همکاری می‌کرد.

به دلیل تجربه زندگی در کشورهای اروپایی قبل از اسنپ با مفهوم درخواست خودرو به وسیله اپلیکیشن موبایل به خوبی اشنا بود. حدودا سه ماه گذشته به واسطه دعوت یکی از دوستانش به اسنپ معرفی شد و از همان روز تلاش کرده تا تجربه‌ای که در اروپا به عنوان کاربر مسافر در سرویس‌های مشابه کسب کرده بود به مسافرینش در ایران منتقل کند.

از مصطفی دلیل امتیاز بالایش را پرسیدیم و او نکات جالبی عنوان کرد. برای او نظافت خودرو، احترام متقابل، رضایت و آرامش مسافر اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل هر روز صبح خودرو را کاملا نظافت می‌کند و در تلاش است تا با استفاده از خوشبوکننده و موسیقی ملایم، محیطی آرامش‌بخش را به مسافرانش هدیه دهد.

او به معنای واقعی نه تنها کاربر راننده اسنپ است، بلکه از لحظه‌ی قبول درخواست مسافر تا پایان سفر، همراه اوست. باز و بسته کردن در خودرو برای مسافر، رسیدن به مسافر در سریع‌ترین زمان ممکن، رانندگی قانونمند، قبول پیشنهاد مسافر در انتخاب بهترین مسیر و حفظ احترام و شانِ او از جمله اموری است که برای رضایت مسافر انجام می‌دهد. مصطفی حتی در صندوقِ عقب ماشینش مجموعه‌ای از نوشیدنی‌های گرم و سرد را همراه با لیوان یک بار مصرف قرار داده تا اگر مسافرش به طور مثال آب خنک درخواست کرد بتواند برای او فراهم کند. در این‌باره می‌گوید: من قبول کردم که خدمتگذار هستم و باید مسافرم از من راضی باشد.

مصطفی شریعت از شغلش لذت می‌برد و به گفتهٔ او، اسنپ توانسته تمامی مخارج زندگی اش را پوشش دهد. مجموعه اسنپ از همکاری با کاربران خوش اخلاقی مثل آقای شریعت خوشحال است و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

اشتراک گذاری پست