جامعه‌ی ۳۰ هزار نفری کاربران راننده زن در اسنپ

جامعه‌ی ۳۰ هزار نفری کاربران راننده زن در اسنپ

همزمان با آغاز به کار اسنپ، زمینه‌ی فعالیت برای زنان و مردان به طور یکسان به وجود آمد. در بهار ۹۶ سرویس اسنپ‌‌رُز برای خدمت‌رسانی به بانوان و خانواده‌ها شکل گرفت تا این عزیزان بتوانند از بین دو سرویس حق انتخاب داشته باشند و آسایش و راحتی مورد نظرشان را تجربه کنند. در حال حاضر امکان فعالیت کاربران راننده خانم در تمامی شهرهای محل فعالیت اسنپ وجود دارد، اما فعلا سرویس اسنپ‌رُز فقط در تهران در دسترس است.

در سال ۲۰۱۸ تعداد ۱۲هزار و ۷۴۴نفر در اسنپ ثبت‌نام کردند که این عدد نسبت به سال گذشته دو برابر شده است. خوشحالیم که امروز فعالیت در اسنپ به عنوان یک فرصت شغلی مطمئن پیش روی بانوان سختکوش سرزمین‌مان است و حدود ۳۰ هزار کاربر راننده‌ی زن در این سامانه مشغول به کار هستند.

پس از فراهم آمدن زمینه‌ی اشتغال بانوان در دو سرویس اسنپ‌رُز و اسنپ‌اکو زمینه‌ی حضور زنان در جامعه پُررنگ‌تر شد و امروز بانوان فعال در اسنپ می‌توانند در درآمدزایی خانواده نقشی موثر ایفا کنند.

 

نگاهی به آمار اسنپ‌رُز در یک ماه گذشته:

  • بانوان فعال در ناوگان اسنپ در ماه گذشته ۳۰ درصد سفرهای خود را در سرویس اسنپ‌رُز انجام داده‌اند.
  • بانوان فعال در ناوگان اسنپ در ماه گذشته به طور متوسط روزانه حدود ۲ ساعت و نیم فعال بودند.

 

 

ما در اسنپ تلاش می‌کنیم مثل همیشه توان خود را برای ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات به تمامی افراد جامعه به کار بگیریم و همچنان همه‌چیز را از دریچه‌ی انسانیت ببینیم. باشد که در کنار یکدیگر جهان بهتری از برابری بسازیم.

 

اشتراک گذاری پست