کمپین سراسری «تو مسیرته»، مزایای فعالیت محدود در اسنپ

کمپین سراسری «تو مسیرته»، مزایای فعالیت محدود در اسنپ

 

اسنپ کمپینی با عنوان «تو مسیرته» را با تاکید بر امکان کسب درآمد با فعالیت در اسنپ به صورت محدود با استفاده از قابلیت «مقصد منتخب» از تاریخ ۱۵ دی تا ۵ بهمن ماه در تمام کشور برگزار می‌کند.

کمپین «تو مسیرته» با شعارهای «مقصد اداره باشه، درآمد تو مسیرشه»، «مقصد باشگاه باشه، درآمد تو مسیرشه»، مقصد دانشگاه باشه، درآمد تو مسیرشه»، در شهرهای مختلف کشور تلاش می‌کند توجه شهروندان را به این نکته جلب کند که برای کسب درآمد بیشتر می‌توانند در کنار کار و تحصیل به صورت پاره‌وقت هم در اسنپ فعالیت کنند و با استفاده از قابلیت «مقصد منتخب» در مسیرهای همیشگی و روزمره‌ی خود با روزانه حتی یک یا دو سفر هم درآمد داشته باشند.

این روزها با شلوغی شهرها و خیابان‌ها به ناچار بخش زیادی از وقت ما در طول روز در ترافیک و در مسیر رسیدن به مقصد مورد نظرمان می‌گذرد. اما همین مسیرهایی که هر روز برای رسیدن به محل کار یا تحصیل با خودروی شخصی طی می‌کنیم می‌تواند موقعیت خوبی برای کسب درآمد باشد. از آنجا که فعالیت در اسنپ محدودیتی از نظر زمان ندارد، با استفاده از این اپلیکیشن به عنوان کاربر راننده می‌توان این موقعیت روزمره را به فرصتی برای کسب درآمد تبدیل کرد.

قابلیت «مقصد منتخب» در اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ برای آن دسته از افرادی که به فعالیت در اسنپ به عنوان یک شغل تمام‌وقت نگاه نمی‌کنند، بسیار کاربردی است. با استفاده از این قابلیت افراد می‌توانند محدوده‌ای را روی نقشه به عنوان مقصد خود، برای مثال لوکیشن منزل یا محل کارشان، مشخص کنند و فقط درخواست‌ مسافرانی را دریافت کنند که هم‌مسیر آن‌ها هستند و به سمت مقصد مشترکی در حرکتند.

همراهی با دیگران در مسیرهای روزمره هم می‌تواند فرصتی برای کسب درآمد باشد هم به کاهش خودروهای تک‌سرنشین و آلودگی هوا در شهرها کمک کند. محبوبیت تاکسی‌های اینترنتی در سراسر دنیا به واسطه‌ی همین ویژگی‌ها محدود به مسافران نیست، تعداد زیادی از کسانی که فقط به عنوان مسافر از خدمات تاکسی‌های اینترنتی استفاده می‌کرده‌اند به واسطه‌ی مزایای فعالیت محدود و متناسب با برنامه‌ی شخصی روزانه به عنوان کاربر راننده، حالا در هر دو گروه کاربران تاکسی‌ها اینترنتی قرار دارند و از امکانات هر دو جنبه‌ی این اپلیکیشن‌ها بهره می‌برند.

 

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.