کرونا چیست و ۵ اقدام اسنپ برای مقابله با آن

کرونا

کرونا چیست و ۵ اقدام اسنپ برای مقابله با آن

کرونا این روزها در صدر اخبار و در بسیاری موارد هم شایعات قرار دارد، اما چیزی که مسلم است این است که با رعایت بهداشت و جدی گرفتن توصیه‌ها می‌توانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم. در این مطلب قصد داریم به روش‌های پیشگیری از شیوع کرونا در اسنپ بپردازیم و اقدامات اسنپ برای جلوگیری از شیوع بیماری را با هم مرور می‌کنیم. حقایقی درباره ویروس کرونا و راهکار‌های مقابله با استرس این روزها را هم می‌توانید در ادامه بخوانید. 

توصیه‌های بهداشتی هنگام استفاده از اسنپ

هنگام استفاده از اسنپ برای پیشگیری از کرونا لازم است ضمن رعایت نکات بهداشت فردی توصیه‌های زیر را جدی بگیریم:

۱. پیش از سوار شدن و پس از پیاده شدن از خودرو دست‌هایمان را با آب و صابون یا ژل ضدعفونی کننده حاوی الکل تمیز کنیم تا خطر ابتلا و گسترش ویروس را کاهش دهیم. همچنین از تماس دست آلوده با چشم‌ها، بینی و دهان خود به طور جدی اجتناب کنیم.

۲. هنگام سرفه یا عطسه جلوی دهان و بینی خود را با دستمال یا آرنج بگیریم. دستمال استفاده شده را در سطل زباله در دار بیندازیم.

۳. دست دادن و روبوسی ممنوع حتی برای شما دوست عزیز!

۴. از تماس نزدیک با کسانی که علایم سرماخوردگی یا آنفلونزا دارند بپرهیزیم.همچنین از ترددهای غیر ضروری در اماکن شلوغ هم تا حد ممکن خودداری کنیم. همان طور که پیش از این نیز توصیه کرده بودیم برای داشتن سفری امن‌تر بهتر است که در صندلی عقب بنشینید.

۵. تا حد ممکن از پرداخت‌های آنلاین استفاده کنیم. اسکناس‌ها همیشه منشا آلودگی‌های باکتریایی بوده‌اند در این شرایط بهتر است تا جاییکه می‌توانیم از پرداخت آنلاین استفاده کنیم. همچنین در صورت لزوم هنگام استفاده از دستگاه‌های خودپرداز باید موارد احتیاطی مانند شستشوی دست با آب و صابون و ضدعفونی کردن آن را پس از کار با دستگاه رعایت کنیم. این توصیه‌ها را می‌توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

 

 

راهکار‌های جلوگیری از گسترش کرونا

ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، راهنمای جامع کنترل محیطی برای مقابله با کووید ۱۹ را منتشر کرده که در ادامه بخش مربوط به خودروهای درون‌شهری و برون‌شهری و تاکسی‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

برای جلوگیری از انتشار ویروس باید راهکارهای زیر را مورد توجه قرار دهیم:
 تهویه مناسب و مطلوب، جداسازی فضا یا رعایت فاصله حداقل یک متر از افراد بیمار یا مشکوک، ضدعفونی سطوح و اشیا

در مورد بهداشت فردی 

 • فعالیت‌های خارج از منزل را تا حد‌امکان محدود و از حضور در مکان‌های عمومی و شلوغ پرهیز کنید.
 • از خوردن غذا در محیط‌های عمومی و همچنین خوردن غذاهای آماده تا حد امکان اجتناب کرده و از مواد غذایی به‌صورت کاملا پخته استفاده کنید.
 • در صورت مشاهده علایم سرماخوردگی استراحت و از ماسک به شکل صحیح استفاده کنید و در صورت شدید شدن علایم به مراکز درمانی مراجعه کنید.
 • در صورت مواجهه با افراد بیمار، تا زمان رسیدن آمبولانس یا انتقال به مراکز درمانی، حتی الامکان این افراد در یک مکان جدا از سایرین نگه داشته شوند.
 • برای تماس با دستگیره­‌های خودرو، از دستمال کاغذی استفاده کنید.
 • وسایل نظافت مورد استفاده در خودرو پس از هر بار استفاده گندزدایی شود.
 • رانندگان حتی‌الامکان از گرفتن پول نقد خوددرای کرده و پرداخت‌ها به صورت آنلاین، کارت و یا با استفاده از اپ‌ها صورت گیرد؛
 • رانندگان از ماسک و دستکش استفاده کنند و ترجیحا مواد ضدعفونی‌کننده بر پایه الکل طبی به همراه داشته باشند.
 • عدم استعمال دخانیات به دلیل تاثیر آن بر تضعیف سیستم ایمنی بدن و مستعد نمودن افراد در ابتلا به ویروس.

همچنین برای بهداشت خودرو توصیه شده است که حتما وضعیت تهویه مناسب باشد. به‌طوری‌که، شیشه‌ها برای ایجاد جریان هوا باز یا نیمه‌باز باشد و وضعیت تهویه ماشین هم به‌صورت گردش به داخل نباشد.

اقدامات اسنپ

اسنپ از اولین روز‌های شیوع ویروس کرونا در کشور به واسطه مسئولیت اجتماعی خود اقدامات متعددی را برای حفظ سلامت کاربران راننده و مسافر در دستور کار قرار داد.

 • اولین کار ضروری آموزش و اطلاع رسانی بود که برای انجامش از تمامی کانال‌های اطلاع‌رسانی اسنپ استفاده کردیم. همان طور که بارها اعلام شده بهترین راه جلوگیری از گسترش کرونا پیشگیری و رعایت موارد بهداشتی است. اگر راننده اسنپ هستید، توصیه‌های بهداشتی را از اینجا بخوانید. همچنین توصیه‌های بهداشتی برای مسافران را هم می‌توانید در ادامه همین مطلب مطالعه کنید.
 • دومین گام اما تجهیز ناوگان اسنپ به اقلام بهداشتی بود که در قالب طرح «سفر به سلامت» اجرایی شد. در این مرحله بسته‌های رایگان شامل ماسک، دستکش یکبار مصرف و یک برگه آموزشی بین کاربران راننده توزیع شد. این طرح ابتدا در تهران به مدت یک هفته انجام شد و سپس در ۶ شهر شیراز، مشهد، اصفهان، کرج، قم و رشت به مدت ۳ روز ادامه می‌یابد. ویدیوی زیر را در مورد توزیع اقلام استریل توسط اسنپ ببینید:

 

 • همچنین گزینه «عدم رعایت بهداشت به اپلیکیشن اسنپ» اضافه شد تا بتوانیم کنترل بیشتری روی سفرها داشته باشیم. اگر در طول سفر احساس کردید که موارد بهداشتی رعایت نشده می‌توانید با انتخاب این گزینه در پایان سفر پشتیبانی را در جریان بگذارید تا برای حفظ سلامت مسافر و راننده اقدامات لازم صورت گیرد. جزییات بیشتر را می‌توانید در بلاگ «گزینه عدم رعایت بهداشت به اپلیکیشن اسنپ اضافه شد» بخوانید.
 • یکی دیگر از موارد ضروری ضدعفونی کردن خودروهای ناوگان اسنپ ( شامل سواری، موتور و وانت) بود که به وسیله ون‌هایی با لوگوی اسنپ در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، قم و شیراز اجرایی شد. این طرح نیز به مدت ۱۰ روز اجرایی می‌شود و شما می‌توانید جزییات آن را در این مطلب بخوانید.

کرونا اسنپ ضدعفونی

 • همچنین با توجه به شرایط خاص پیش آمده در کشور و به منظور حمایت از درآمد رانندگان عزیز در وضعیت فعلی، تا اطلاع ثانوی مبلغ وام اعتبار سهمیه سوخت از حساب کاربران راننده کسر نمی‌شود. بر اساس این طرح، کمک‌هزینه‌ای به صورت وام برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربران راننده واریز شد و قرار بر این بود که پس از پرداخت ماهیانه هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده‌های نفتی، مبلغ فوق در پایان هر ماه به طور متناوب از حساب اسنپی رانندگانی که از این طرح استفاده کرده‌اند، کسر شود که این بازپرداخت در جهت رفاه کاربران عزیز به تعویق افتاد.

کرونا چیست؟

کرونا ویروسی است که باعث عفونت بافت‌های نرم و مجاری تنفسی در اعماق ریه‌ها می‌شود. از علائم رایج این بیماری می‌توان به تب، خستگی و مشکلات تنفسی( سرفه خشک) اشاره کرد. از آنجاییکه کرونا پنومونی (pneumonia) است یعنی عفونت ریوی ناشی از ویروس است، مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها در از بین بردنش بی‌فایده است. از سوی دیگر داروهای ضدویروسی که در برابر آنفلونزاها وجود دارد برای مهار این بیماری نیز موثر نیست. در حقیقت بهبودی در این بیماری کاملا بستگی به سیستم ایمنی بدن دارد و بسیاری از کسانی که جان خود را از دست داده‌اند در وضعیت سلامت کامل قرار نداشتند.

 

کرونا از کجا آمد؟

کرونا اولین بار در شهر «ووهان» چین دیده شد و منشا آن حیوانات است. اینکه دقیقا این بیماری از کدام حیوان نشات گرفته مشخص نیست؛ اما خفاش، خرگوش و مار بیش از دیگر سایر حیوانات در مظان اتهام قرار دارند. محققان بازار غذای دریایی شهر ووهان را محل اصلی انتقال این بیماری تشخیص داده‌اند و بیشتر مبتلایان اولیه یا در این بازار کار می‌کردند یا برای خرید به این بازار سر می‌زدند.

 

چه کسانی بیشتر در معرض خطر کرونا هستند؟

کرونا در بسیاری از موارد کشنده نیست و می‌تواند مانند یک آنفلونزا با طی کردن زمان مشخصی بگذرد، اما این مسئله برای گروه‌های حساس به این سادگی نیست. الگویی که در آمار مرگ و میر ناشی از کرونا مشاهده می‌شود این است که این بیماری برای افراد مسن، کسانی که دارای فشار خون بالا هستند، یا از بیماری مزمن ریوی رنج می‌برند (مانند کسانی که سال‌ها سیگار می‌کشند)، مبتلایان به دیابت و بیماران قلبی و عروقی خطرناک‌تر است. پس اگر جزو این دسته هستید باید بیش از دیگران نکات ایمنی را رعایت کنید.

 

در چه صورتی باید به پزشک مراجعه کنیم؟

کرونا علایمی مشابه سرماخوردگی دارد و بدون انجام آزمایش تشخیص آن مشکل است. اگر دچار سرفه، تب و یا تنگی نفس هستید و علایم شما شدید است، باید به پزشک مراجعه کنید. کسانی که مشکوک به این بیماری هستند باید ترجیحا به مدت ۲ هفته از حضور در اماکن عمومی خودداری کنند البته دوران نهفتگی را هم باید جدی بگیریم. منظور از «دوره نهفتگی» از زمان ابتلا به ویروس تا آغاز علایم بیماری است. بیشترین تخمین برای دوره نهفتگی این بیماری ۱۴ روز است، به همین دلیل در صورتی که با فرد مبتلا به ویروس ارتباط مستقیم داشتید باید ۱۴ روز را برای قرنطینه خانگی در نظر بگیرید.

کرونا چیست

 

آیا باید از ویروس کرونا وحشت کنیم؟

خیر، در حال حاضر گسترش این بیماری در خارج از چین نگران کننده است اما غیر منتظره نیست. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای کرونا وضعیت اضطراری بهداشت جهانی اعلام شده است. اما مسئله مهم این است که در حال حاضر این بیماری تا چقدر می‌تواند به آسانی منتقل شود و برای چه افرادی خطرناک به شمار می‌رود. فراموش نکنید که غالبا بیماری‌هایی که تا حد زیادی قابل انتقال هستند اثر کمتری دارند.

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی به طور متوسط از هر ۵ نفری که به این بیماری مبتلا می‌شوند، یک نفر نیاز به بستری شدن دارد. به طور کلی طبیعی است که مردم از تاثیر شیوع ویروس بر زندگی خود و خانواده‌شان نگران باشند، اما ما می‌توانیم نگرانی‌هایمان را به سمت اقدامات موثر سوق دهیم تا از خود، خانواده و جامعه‌مان محافظت کنیم. شستن مکرر و صحیح دست‌ها و رعایت اصول بهداشتی باید اولین اقدام ما باشد. بعد از آن باید به دستورات سازمان‌های مسئول توجه کنیم و محدودیت‌هایی که برای سفر و اجتماعات گذاشته می‌شوند را جدی بگیریم.

درمانی برای کرونا وجود دارد؟

در حال حاضر خیر، در حقیقت هنوز هیچ واکسن یا درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد. محققان در حال تحقیق بر روی واکسن‌ یا داروهایی هستند که بتواند این بیماری را درمان کند اما هنوز هیچ‌کدام از این آزمایشات به نتیجه قطعی نرسیده است. با این وجود کسانی که علایم حادی دارند باید در بیمارستان بستری شوند و خوشبختانه بیشتر بیماران با مراقبت‌های پزشکی بهبود می‌یابند. فراموش نکنید که افراد آسیب‌پذیر باید بیش از سایرین موارد بهداشتی مانند شستن دست و اجتناب از حضور در اماکن عمومی را رعایت کنند.

به گفته گاردین یک شرکت بیوتکنولوژی ایالات متحده آمریکا، امیدها را برای کشف داروی آزمایشی برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ افزایش داده است. در حال حاضر این دارو در مرحله آزمایش‌های بالینی است و محققان تلاش دارند آزمایش‌های لازم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند تا در صورت موفقیت بتوانند دارو را وارد بازار کنند.

چگونه در برابر ویروس کرونا از خودمان و دیگران محافظت کنیم؟

اجتناب از هرگونه تماس نزدیک، هنگامی که سرفه می‌کنید یا تب دارید

با شستن دست‌ها از خود و دیگران در برابر بیماری محافظت کنید
هنگام عطسه و سرفه دهان و بینی خود را با دستمال یا آرنج بسته بپوشانید

دست شستن را فراموش نکنید!
 

برای مقابله با ویروس کرونا ماسک بزنیم یا نزنیم؟

تاکنون شواهد اندکی مبنی بر مفید بودن استفاده از ماسک منتشر شده است. محققان اعتقاد دارند که شستن مداوم دست‌ها بخصوص زمانی که با دهان در تماس قرار می‌گیرند اثر بیشتری دارد. تنها در صورتی که مبتلا به کرونا هستید، علایم تنفسی( سرفه یا عطسه) دارید و یا از فرد مبتلا به این بیماری مراقبت می‌کنید استفاده از ماسک برای شما توصیه می‌شود.

کرونا ویروس چه مدت روی سطوح می‌ماند؟

بر اساس وبسایت سازمان بهداشت جهانی، هنوز به طور دقیق مشخص نیست که ویروس جدید که منجر به بیماری کووید۱۹ (COVID-19) می‌شود تا چه زمانی روی سطوح زنده می‌ماند. اما به نظر می‌رسد این ویروس نیز همانند سایر کروناویروس‌ها عمل می‌کند. مطالعات نشان می‌دهد که ویروس‌های کرونا ممکن است برای چند ساعت تا چند روز روی سطوح باقی بمانند که البته با توجه به شرایط مختلف از جمله جنس سطوح، دما و یا رطوبت محیط این ماندگاری می‌تواند متفاوت باشد. اگر احتمال می‌دهید که سطحی آلوده باشد بلافاصله آن را با مواد ضدعفونی کننده تمیز کنید، تا ویروس از بین برود. فراموش نکنید که بعد از تمیزکاری حتما دستان خود را با مواد ضدعفونی کننده حاوی الکل و یا آب و صابون به دقت بشویید. همچنین همان‌طور که بارها توصیه شده از تماس دست آلوده با چشم، دهان و بینی به شدت خودداری کنید.

 

چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

برای مبارزه با کرونا نباید کارهای زیر را انجام دهید، زیرا این موارد نه تنها موثر نیست بلکه می‌تواند آسیب‌زننده باشد:

 • سیگار کشیدن
 • استفاده متعدد از یک ماسک
 • استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها
 • سفر کردن

چگونه با استرس این روزها کنار بیایم؟

احساس ناراحتی، نگرانی، خشم و ترس در طول بحران کاملا طبیعی است. اما نباید بگذارید که این احساسات بر شما غلبه کنند و زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهند. با اقدامات زیر می‌توانید بر فشار روانی این روزها غلبه کنید:

۱. دوری از کسانی که دوستشان داریم برای همه سخت است. برای برطرف کردن احساس دوری شدید می‌توانید با دوستان، خانواده و یا روانشناس خود گفت‌و‌گو کنید. تماس‌های صوتی و یا ویدیویی می‌تواند تاحدودی جایگزین ارتباط رودررو در این شرایط سخت باشد.

۲. اگر در خانه هستید سعی کنید یک سبک زندگی سالم برای خودتان فراهم کنید. غذاهای سالم بخورید، خوب بخواید و ورزش کنید.

۳. برای برطرف کردن احساسات ناخوشایند سراغ روش‌های ناسالمی مانند سیگار، نوشیدنی‌ها یا داروهای غیرمجاز نروید. اگر افسردگی شدیدی را تجربه می‌کنید حتما از یک مشاور کمک بگیرید.

۴. به اخبار توجه کنید و نه شایعات! در شرایط کنونی شاهد حجم بالایی از اطلاعات هستیم که بسیاری از آن‌ها مورد تایید نیست. بهتر است یک منبع موثق (مانند وبسایت بهداشت جهانی و خبرگزاری‌های رسمی) را برای خود انتخاب کنید و اخبار را از آن طریق دنبال کنید. در اخبار هم به جای دنبال کردن آمارهای ناراحت‌کننده به هشدارهای بهداشتی و روش­‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری توجه کنید.
۵. هر کسی برای گذراندن روزهای سخت به روش‌های خاصی در زندگی متوسل می‌شود؛ نقاشی، کتاب خواندن، نوشتن، ورزش، موسیقی، فیلم و یا هر فعالیت دیگری که می‌تواند احساسات مثبتی در شما ایجاد کند را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

 •  
 
 

منبع اطلاعات تخصصی: گاردین، بی بی سی، وبسایت سازمان بهداشت جهانی، پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران، ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (447)

 • ستا احمدی پاسخ

  متشکرم از توجه و اطلاع رسانی اسنپ

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۴۶ ب٫ظ
  • امیر حسین اسماعیل پور پاسخ

   سلام و درود
   راننده،:
   من از رانندگان ناوگان اسنپ هستم ، نظافت و تمیزی خودرو و شخص راننده از اصول کاری راننده میباشد ، احترام گذاشتن به مسافر و رعایت حقوق دیگران هم به عهده راننده هست .
   مسافر :
   مسافرین محترمی که سوار خودرو میشوند به هیچ عنوان از راننده خودرو بالاتر نیستند و برای همین موظف هستند که به شخص راننده احترام گذاشته و طبق قوانین راننده ، شرایط مدت سفر را انجام دهند و نظافت خودرویی که در آن نشسته اند را رعایت کنند

   شرکت اسنپ:
   بنده به عنوان یک راننده از شرکت اسنپ خیلی خیلی دلخورم چون بدون هیچ هماهنگی و صحبت با رانندگان محترم اول اقدام به قطع اپلیکیشن راننده میکنند بعد با ایشان در رابطه با مشکل به وجود آمده صحبت میکنند ، لذا از شما خواهشمند هستم در صورت هر نوع مشکل پیش آمده قبل از هر نوع اقدامی حضور راننده و مسافر را فراهم کرده تا بتوانند رو در رو صحبت کنند ،ممنون

   ۱۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۰۰ ب٫ظ
   • اسنپ پاسخ

    امیرحسین عزیز سلام،
    از پیشنهاد شما سپاسگزاریم، این مورد را به واحد مربوطه اطلاع می‌دهیم. امیدواریم بتوانیم با بهبود شرابط خدمات‌رسانی رضایت شما را جلب کنیم.

    ۱۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۱ ب٫ظ
    • علی پاسخ

     هیچوقت نتونستم از تخفیف استفاده کنم چون زمان دار بوده وباطل شده در صورتی که باید بعد از تاریخ تخفیف لااقل ۳۰ درصد برای سفر بعدی ذخیره شود

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۱ ب٫ظ
     • آزیتا

      منم موافقم و این زمان دار بودنش اصلا خوب نیست و چه بسا از ۸ سفر تعیین شده گاها بعلت زمان محدودش یکبار هم مورد استفاده قرار نمیگیرد؛
      گاهی وقتا هم که کلا اصلا اسنپ تخفیفی نمیدهد…

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۷ ب٫ظ
    • سعید پاسخ

     سلام و درود به تمام بچه های اسنپ… گله ای دارم. ما رانندگان این روزها از سر اجبار در مواجهه با این بیماری منحوس مشغول به کار هستیم.. ۱کرایه ها را زیاد نکنید ولی از گذشته لااقل کمتر نکنید… اگر مسافری از راننده شکایتی داشت سریعا بدون پرسش راننده را تهدید به بلاک نکنید.. چون موردی بود مسافر از من تقاضا کرد سیگار بکشم قبول نکردم خود همان مسافر در انتهای سفر گزارش رعایت نکردن بهداشت را زده بود. و اسنپ هم شروع به تهدید به بلاک… به نظر شما این مسایل خستگی راننده را با این روزهای سخت بیماری و این کرایه ها دو چندان نمیکند… ببخشید طولانی شد

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ب٫ظ
     • اسنپ

      سعید عزیز سلام،
      از اینکه همراه همیشگی ما و عضو خانواده اسنپ هستید،سپاسگزاریم. بابت تجربه ناخوشایند شما متاسف هستیم. واقعیت این است که برای جلوگیری از شیوع بیماری همه باید اصول بهداشتی را رعایت کنیم. به امید اینکه این روزها را به سلامت پشت سر بگذاریم.

      ۲۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۳۷ ب٫ظ
    • حمیدرضا ملکوتی پاسخ

     سلام سفرهای لغو شده توسط مسافر زیاد اتفاق می افتد و راننده فرصت نمی کند به اسنپ مرکزی اطلاع دهد پیشنهاد بنده این است که یکی از اپراتورها مختص این موضوع باشد تا حق و حقوق رانندگانی که تاکنون ضایع شده منبعد ضایع نشود.

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۱ ب٫ظ
   • فرزاد پاسخ

    سلام وخسته نباشید.
    معمولاً رانندگانی که خودروشان تاکسی زرد یا سبز هستند از زمان سوار شدن مسافر شروع به کَل کَل بابت پرداخت نقدی می کنند و خودروشان معمولاً بسیار کثیف هست، ضمناً اسنپ موتوری ها هم معمولاً دنبال کرایه نقدی هستند، و هر دو دسته فوق اغلب راههای متفاوتی برای دریافت کرایه به مسافر پیشنهاد می کنند و جالب اینکه برخی از اینها درخواست کرایه بیشتر می کنند، و تتکسی ها گاهی در مسیر اقدام به سوار کردن مسافر کنار خیابان می کنند!
    دقت کنید مسافری که هزینه بیشتر برای سفرش تقبل می کند، هم عجله دارد هم دنبال کَل کَل نیست.
    طبق سابقه استفاده بنده از اسنپ از خودروهای غیر تاکسی تعداد اندکی هستند که مشکلات فوق را داشته اند.
    امیدوارم از آن دسته های فوق نباشید.
    موفق باشید و سلامت.

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ
    • محمد پاسخ

     سلام
     طوری میگید کرایه بیشتر تقبل میکنه که انگار لیموزین رنت کردید با ۴ تا بادیگارد!
     در ضمن تا حالا کی دیده اسنپ بیاد وسط راه مسافر بزنه! حالا مشکلاتی هم هست ولی خواهشا دیگه ناحق نگید وقتی از مشکلات راننده ها خبر ندارید که به اجبار باید بعضی مسائل را تحمل کنند … حقوق اجتماعی مربوط به مسافر و راننده است و نه فقط مسافر ….

     ۱۶ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق٫ظ
   • حامد پاسخ

    متاسفانه کرایه ها خیلی پایینه و هزینه ماشین و ایاب ذهاب خیلی بالاتر از این حرفاست لطفا از رانندگانی که مجبورن و چاره ای ندارن جز اینکه اسنپ کار کنن سو استفاده نکنین چون قبلا که بیرون مسافر کشی میکردیم بهتر از این بود این ناوگان همش به فکر مسافره و مسافرا هم خوششون اومده از این ناعدالتی حتی خدماتی هم که در نظر گرفتین الان برای کرونا برای چند شهره که خطر زیاده بقیه شهرا انگار نه انگار

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۱۲ ب٫ظ
    • سید مهدی احمدی پاسخ

     سلام خسته نباشید.من بنزین آزاد میزنم و با این کرایه پایین اصلا
     نمیصرفه و خرج ماشین هم در نمیاد

     ۹ فروردین, ۱۳۹۹ در ۹:۵۱ ب٫ظ
    • هايده پاسخ

     حامد عزیز کسانیکه از اسنپ استفاده میکنند معمولا طبقه متوسط زیر خط فقر میباشند اگر قرار بود مبلغ بیشتری بپردازند از اون تاکسی تلفنی های گران قیمت استفاده میکردیم بهر حال باید موقعیت همدیگر را درک کنیم و احترام بگذاریم سلامت و شادکام باشید

     ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۲ ب٫ظ
   • بهنام نظری پاسخ

    باسلام ودرود فراوان ..همکارمحترم کاملا درست میفرمایند بنده هم با این مشکل روبرو شده ام …مسافر لوکیشن رودقیق نمیزنه و ازراننده ادعای اینو داره که درست بری جلوی خودش وایسی ..زنگ هم نمیزنند …یه مسافری ازاون طرف خیابون نمیاد اینور ..میگه برو دور بزن بیا .بعدش که شاکی میشی ازدستش الکی میگه عل شد بل شد ..اسنپ هم که ماشالا دست به غیرفعالی حساب کاربریش عالیه زود اقدام میکنه مخصوصا اگه مسافر خانم باشه

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۱۰ ب٫ظ
  • حسن عظیمی پاسخ

   با سلام
   قوانین اسنپ در خصوص رانندگان بسیار ناعادلانه میباشد،مبلغ کرایه ها هم به شدت پایین ،هیچ مسئولی هم پاسخگو به نارضایتی های رانندگان زحمتکش نیست

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۳ ق٫ظ
   • بیژن پاسخ

    متاسفانه بعضی رانندگان از جایگاهی که بعنوان حاکم خود را می‌دیدند و مسافر هیچ گونه اختیار و حق اظهار نظری نداشت و هر گونه اظهار نظر را بشدت محکوم میکردند و حتی مسافرانی را در وسط راه پیاده میکردند عادت کردند و اینکه میبینند که حقوقی هم شامل مسافر شده ناراحتند.

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب٫ظ
    • محمد حسن پاسخ

     شما خودتو هرموقع گذاشتی جای راننده بعدا بیا نظر بده راجب راننده

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۵ ب٫ظ
     • محسن

      دوست عزیز مجبورت نکردن بیای اسنپ که. یه شرایطی رو اسنپ ایجاد کرده شما هم به خواست خودت اومدی. من خودمم ۲ سال راننده اسنپ بودم.دیگه غر زدنت چیه

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۵ ب٫ظ
     • محمد حسن

      متوجه نشدم یعنی چی؟

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۰۲ ب٫ظ
     • امیر

      والا من جای راننده نیستم خودم رانندم کارمه ده ساله اسنپ کار میکنم بین شهری هم کار میکنم مواقعی ادمایی رو میشناسم که مسافرا حق دارن ازشون گله کنن طرف انگار امیر کبیره بره حموم میکشنش از طرفی چطوره که راننده ای که خودش ادم خوش برخوردیه ماشینشم مرتبه کلا ما ایرانیا ادمایی هستیم که حرف حساب تو کتمون نمیره اسنپ کار کردن فکر میخواد اقا کرایه مسافر نمیصرفه قبول نکن زوره؟ مسافر داره نون میزاره تو کاسه راننده راننده های عزیز نباید اهانت کنن حق با مسافره

      ۲۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ
     • سعید

      دوست عزیز همیشه حق با مشتریه.مجبورت نکردن بیای اسنپ که برو دور دور مسافرت سوار کن.مسافر نباشه برای تو پولی وجود نداره

      ۹ فروردین, ۱۳۹۹ در ۴:۵۸ ق٫ظ
    • سالار پاسخ

     ۱درصد،خودتو بگذار جای راننده حتما این کار را بکن ممنون.

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۹ ب٫ظ
    • حمید پاسخ

     والا با این کرایه ها ک خیلی خوش بحال شما مسافراس، یکمم درک کنید ما راننده های بدبختو ک حتی مول بنزینمونو در نمیاریم
     یوقتایی هم عصبی میشبم صحه صبر نشون بدید و با خنده مدیریت کنید بحرانو
     سپاس

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب٫ظ
    • محمد پاسخ

     باسلام و احترام
     قطعا کسب درآمد حلال کار پرزحمتیه ؛ رانندگی کلا فقط و فقط
     زحمت و دقت و استرسه .
     قضاوت ناعادلانه کار خیلی راحتیه.
     اما داره….!
     اونم اینه که مسافری که میخواد
     تو مسیر سیگار بکشه؛ موبایلشو، شارژ
     کنه؛ نگهداریم‌ خرید کنه ؛ ازعابر بانک‌ پول‌ بگیره؛ تو کچه‌ پس‌کوچه‌ تنگ و داغون‌ سوارش‌ کنیم‌ و یا پیادش‌کنیم‌ و آخر سر‌ هم‌ بخاطر‌ پونصدتومن‌ بقیه‌ پول‌ همه‌ی‌ آیتم های‌ منفی‌ رو برای‌ راننده‌ انتخاب‌ میکنه
     خوب‌ حق‌ داره‌ دیگه‌ چون‌…..
     بقول‌ امام‌حسین (ع) دین‌ ندارید
     لااقل‌ آزاده‌ باشید.

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۲ ب٫ظ
    • احسان پاسخ

     سلام عزیزم ایشالا شرایطی براتون مقدور بشه که شماهم بشین همکار این رانندگان زحمت کش ود در خدمت مسافرین مهربان ما باشین که از خدمات با ارزش شما هم بهره مند بشن

     ۱۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ق٫ظ
   • هادی پاسخ

    👏👏👏👏👏👏

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب٫ظ
    • rezgar پاسخ

     سلام شما بیا راننده شو ما مسافر شما اگه تونستی ی روز جای ما کار کنی بعد نظرتو مطرح کن

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۲۱ ب٫ظ
    • مهرداد صدیقی پاسخ

     دو گروه راننده در اسنپ دیده ام مع بارها تلاش کردم به مسئولین اسنپ بگم کمی در انتخاب راننده دقت کنند.
     گروه اول رانندگانی که از شهرهای دیگه برای کار با اسنپ میان و گروه دوم راننده های تاکسیه.
     گروه اول به دلیل فرهنگ متفاوت در رفتار و گفتار و پاکیزگی و گروه دوم بخاطر یکی به دو کردن با مسافرا.

     من به شخصه بخاطر تجربیات بدی که با رانندگان تاکسی مشغول به کار در اسنپ دارم، سعی میکنم سوار نشم ولی گروه اول رو نمیشه فهمید تا زمانی که سوار شی و به عنوان مثال یهو تلفنشون زنگ بخوره و یه سفر ۴۰ دقیقه رو با لهجه یا زبونی که نمیشناسی و با صدای بلند صحبت کنن.

     ۲۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۳۳ ب٫ظ
  • سیدمحمدمیرجعفری پاسخ

   سلام وقت بخیرتعدادونها روزیادکنیدوازمکان استقرارو قرارگیری آنهااطلاع رسانی بشه سازوکاری برایه بیمه وتامین دفترچه خدمات درمانی برایه رانندگان درنظرگرفته شودممنون

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۲ ق٫ظ
   • محمد پاسخ

    خیلی خوبه که شما به فکر سلامت جامعه هستین ممنون من اسنپ باکس کار میکنم این روز ها نگرانیه من در مورد تحویل بسته که تحویل کیرنده درخواست میکند به منزل سا ساختمان بروم چند روز پیش مغداری لوازم برای دندون پزشکی بردم و اون فرد مریض بود من کلا تو استرس بودم که لباس هام الوده شده و یا خودم مریض شدم و به خوانوادم منتقل میکنم
    خلاصه پیشنهادم اینکه لطف کنید از مسافر بخواید به بیرون از ساختمان برای تحویل بسته شون بیان و تا حد امکان هزینه رو کارت به کارت پرداخت کنند
    ارزوی سلامتی برای همه انسان ها میکنم

    ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ
   • علیی پاسخ

    معلوم نیست کجا میرن

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۲۵ ب٫ظ
  • الهه پاسخ

   کاشکی توی این شرایط که همه به جای استفاده از وسایل نقلیه عمومی از اسنپ استفاده می کنند برای مسافرین هم هزینه هارو کمتر کنید

   ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۰ ق٫ظ
   • محمد پاسخ

    سلام
    یعنی چی …؟
    میخواید رایگان برسید مقصد.
    از این کمترم میشه؟
    یک قالب پنیر ناقابل ده‌‌هزارتومنه
    لنت‌ماشین‌صدهزارتومنه‌و…کرایه‌ها
    هنوز تو۵یا۶‌هزارتومن‌چرخ‌میخوره
    اونوقت ارزونتر …..

    بابا انصافتونو سر بزنین و بیدارش
    کنین.

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۹ ب٫ظ
    • hashem پاسخ

     سلام دوست عزیز لابد میخوای کرایه هر سرویس پول یه لنت ترمز باشه

     ۸ فروردین, ۱۳۹۹ در ۸:۱۶ ب٫ظ
    • Hamid پاسخ

     خوب اگه مشکل دارید میتونید برید جای دیگه کار کنید به زور که نگفتن بیا راننده شو

     ۱۲ فروردین, ۱۳۹۹ در ۶:۲۷ ق٫ظ
   • بهنام نظری پاسخ

    شما اون هزینه ای که پرداخت میکنید رو محاسبه کنید ….طی کردن مسافتی که راننده به مبدا میاد اگه لوکیشن اشتباه نباشع ..طی کردن تا مقصد جنابعالی …تقریبا ۱۰ کیلومتر ….مبلغ پرداختی شما ۵۰۰۰تومن…که ازاین مبلغ …۳۸۵۰تومن واسه راننده میشه …بابنزین ۳۰۰۰تومنی …اگه ماشینت روزه هم بگیره باز باید هزارتومن ازجیب ناقابل متقبل بشی

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۱۹ ب٫ظ
   • مجید پاسخ

    از این کمتر تو این وضعیت🤔یبارگی بگید مجانی کنن

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۰۶ ب٫ظ
   • فرشید نیا پاسخ

    حالت خوب نیست میخواهی یه مبلغی پرداخت بشه بهت

    ۲۸ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۴ ق٫ظ
  • هادی انصاریپور پاسخ

   بعد از گذشت ۲ ماه از آخرین تخفیف که اونم کم بود با زمان محدود ! قرار نیست دیگه تخفیف بدید ؟! کرایه ها که گران شده ، تخفیفم که نمیدید ! چه بسا استفادش برام کمتر میشود !
   لطفا درصد کمیسیون راننده و تخفیف مسافر را ملاحظه فرمائید !

   ۱۷ فروردین, ۱۳۹۹ در ۹:۱۴ ق٫ظ
 • میترا تبریزی پاسخ

  وقت خوش…خیلی ممنون از مطالبی که در رابطه با کرونا ارائه دادین..مابایدتو همچین شرایطی با آرامش دادن به ذهنیات، سیستم ایمنی مغز وجسم رو تقویت کنیم
  سلامت و موفق باشین 🌹

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۴۷ ب٫ظ
  • محمد شفیعی پاسخ

   سلام من یک کاربر راننده هستم .
   وام بنزین چیه دقیقا ؟؟؟ من اصلا اطلاع ندارم و اولین بار اینجا مطلب و خوندم ، به هیچ عنوان به من اطلاع رسانی نشده ، ماشین من تک سوز هست ، توروخدا اگه میشه به منم وام بدین خیلی خیلی لازم دارم ، واسه خرج زن و بچم موندم

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۶ ق٫ظ
   • اسنپ پاسخ

    محمد عزیز سلام،
    جزییات این طرح را می‌توانید در لینک زیر بخوانید.
    https://club.snapp.ir/fuel-subsidy/

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ق٫ظ
    • امیر پاسخ

     والا من جای راننده نیستم خودم رانندم کارمه ده ساله اسنپ کار میکنم بین شهری هم کار میکنم مواقعی ادمایی رو میشناسم که مسافرا حق دارن ازشون گله کنن طرف انگار امیر کبیره بره حموم میکشنش از طرفی چطوره که راننده ای که خودش ادم خوش برخوردیه ماشینشم مرتبه کلا ما ایرانیا ادمایی هستیم که حرف حساب تو کتمون نمیره اسنپ کار کردن فکر میخواد اقا کرایه مسافر نمیصرفه قبول نکن زوره؟ مسافر داره نون میزاره تو کاسه راننده راننده های عزیز نباید اهانت کنن حق با مسافره

     ۲۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ
   • Alimohammadi پاسخ

    به سلام وقت بخیر و خسته نباشید نده کاربر راننده اسنپ هستم و با اوضاع کرونا که درخواست خیلی کم شده قیمت سفرها نیز خیلی افت کرده اصلا نمی صرفه که منه راننده بخوام اینجوری کار کنم ولی از روی ناچاری مجبورم لطفا تو کرایه های قم تجدید نظر بکنین یه سفر ۲۵ کیلومتری قیمتش ۵۰۰۰تومن کمیسیون و عوارض شهرداری هم کم بشه چی میمونه واس من راننده کم کم قیمت باید ۱۰ تومن باشه هم واس راننده خوب باشه هم مسافر خواهشمندم تو قیمت کرایه های قم حتما حتما تجدید نظر بکنید باتشکر

    ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۳۵ ق٫ظ
    • مریم پاسخ

     باسلام
     من مسافر دائمی اسنپ هستم.شهر یاسوج زندگی میکنم قبلا قیمتا مناسب تر بود ولی از زمانیکه این بیماری شیوع پیدا کرده قیمتا خیلی بالا رفته،مسافت ۲کیلومتری رو ۸۰۰۰تومن میگیرن،نمیفههم چرا می گید قیمتا پایینه

     ۱ فروردین, ۱۳۹۹ در ۸:۳۹ ب٫ظ
     • اسنپ

      سلام، مریم عزیز، سیستم‌قیمت‌گذاری اسنپ پویاست و به نسبت عرضه و تقاضا تغییر می‌کنه. پیشنهاد می‌کنم این مطلب رو بخونید. https://dgto.ir/1fwi

      ۵ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۷ ق٫ظ
  • آقاجانی پاسخ

   سلام ممنون از برنامه اسنپ من ۹۰درصد جاهایی که میخوام برم از اسنپ استفاده می کنم حتی غذا هم از اسنپ فود میگیرم اکثر راننده هایی که سوار ماشین هاشون شدم بسیار خوش برخورد بودن اما بعضی ها واقعا از نظر فرهنگی در حد ۰ بودن و واقعا حقشونه که تعلیق بشن

   ۱۲ فروردین, ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب٫ظ
 • پریسا شهابی پاسخ

  مطلب عالی بود…ولی متاسفانه اغلب ماشین های اسنپ و رانندگان بینهایت کثیف هستن.. بطوریکه من بارها از مبدا تا مقصد شیشه بازکردم و جلو بینی و دهان مو با دستمال گرفتم… لطفا رسیدگی کنید.تشکر

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۴۷ ب٫ظ
  • پیام پاسخ

   خواهش میکنم به راننده هاتون بگین نظافتو رعایت کنن سوار هر ماشینی میشی بو خفه میکنه آدمو

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۵۶ ب٫ظ
   • س پاسخ

    مسافران اسنپ هستند که بو می دهند نه رانندگان

    ۱۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۴۳ ب٫ظ
    • فرزاد پاسخ

     خواهشمندم محترمانه پاسخ بدید، با دید خصمانه و توهین به مسافران پاسخ ندهید، بالاخره مسافر نباشه، شما هم معزشتتون نمیگذره

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ
     • محمد

      اول در جواب شما فرزاد باید بگم اگر راننده نباشه شماباید برید دو سه برابر قیمت سفر
      کنید.دوم با این کرایه که میدید انتظار دارید هر هفته ماشین رو ببریم کارواش براتون که بو نده.خب بوی خودتون رو میده دیگه.

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۴ ب٫ظ
    • ح ش پاسخ

     کسی نگفت راننده بو میده گفتن داخل ماشین بوی بد میده اون هم به خاطر این هستش که بعضی از راننده ها اصلا به نظافت اهمیت نمیدن شما اگر جزو اون راننده ها نیستید لزومی نداره بهتون بر بخوره و جبهه بگیرید لطفا تحت هر شرایطی ادب و نزاکت رو حفظ کنید

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۹ ب٫ظ
     • محمد

      ماشین که خود به خود بو نمیگیره این بو رو مسافرا به ماشین تزریق می کنند در واقع مسافران دوست دارند ماشین بوی ادکلن بده براشون با این کرایه ای که میدن

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ
    • حمیدرضا پاسخ

     دمت گرم

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۳۳ ب٫ظ
    • مهدی پاسخ

     چند تا از مطالب رو خوندم راننده هستم تاکسی اینترنتی اصلا تو یه کشوری مثل ایران قبل از اینکه استارت کار رو میزد باید یه چند سالی فرهنگ سازی میکرد که مسافر محترم قبل ازاینکه درخواست بده متوجه باشه که این هم مثل تاکسی های دیگه هست یه مبدا و یه مقصد خدمات پس از فروش نداره و اینکه مسافر اول اماده بشه درخواست بده ،نه اینکه اول درخواست بده بعدبره چایی بخوره لباس بپوشه جلو ایینه وایسهو هزار کار دیگه نهایت زمانی که راننده به مسافر میرسه دو سه دقیقه هست متاسفانه مسافرین محترم برای اینکه خودشون این دو سه دقیقه رو معطل نشن اول درخواست میدن بعد اماده میشن خیلی ها بعد از چند دقیقه که راننده رسیده میاد بیرون یهو همسایه رو میبینه وامیسته باهمسایه چند دقیقه خوش و بش میکنه انگار راننده شخصی هست بعد میگه اقا اول بریم فلان جا مادرم یا … سوار کنیم بعد از فلان خیابان برو من یه مقدار خرید کنم یه عابر بانک هم وایسا پول بگیرم بعد بریم فلان جا مادرم پیاده بشن من هم میرم فلانجا خلاصه به مقصد که میرسیم بعد از این دنگ و فنگ ها مسافر میگه اینجا کجاست و بعد تازه شروع سفره چند تا خیابون و کوچه پس کوچه و اینها مسافر رو بیشتر میبری واون رومیرسونی به مقصدی که میخواد پیاده بشه نه مقصدی که مشخص کرده و میاد سریع اعتباری پرداخت میکنه یه ساعت واسش توضیح میدی که من این همه خدمات قبل سفر و بین سفر رو پایان سفر انجام دادم شما همون کرایه رو واسه چی پرداخت کردی جواب میده اقا مگه چیکار کردی میرم با پشتیبانی تماس میگرم شما رو از کار بیکار کنه چه راننده بد اخلاقی چه راننده پررویی خلاصه بعد از این همه زحمت یه امتیاز منفی به حساب زحمات راننده اضافه میشه فردای اونروز میبینی یه پیامک از طرف اسنپ اومد که کاربر گرامی حساب شما تا ۲۴ ساعت بسته خواهد شد

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۷ ب٫ظ
     • حسین ف

      درود بر شما آقا مهدی
      ماجرا رو خیلی خوب توضیح دادید
      کاملا حق با شماست
      بعضی از مسافرا چند مسیر رو میرن و بعد پول یک مسیر رو میدن
      اسنپ قیمتهاش بصرفه و منصفانه هست
      شما راننده های اسنپ هم دنبال یک لقمه نون حلال هستید
      خدا قوت خسته نباشید

      ۲۸ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۳۷ ق٫ظ
   • محمد ارخودی قلعه نویی پاسخ

    سلام. خسته نباشید. باتشکر از اطلاع رسانی خوب ومفید تان در این برنامه که حجم زیادی از مسافرین استفاده میکنند. موفق باشید.

    ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۱ ب٫ظ
   • سید حمید یزدانبخش پاسخ

    اتفاقا بارها و بارها پیش امده که از بوی بد مسافر نمیشود نفس کشید چه خانم چه اقا

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۵۲ ب٫ظ
   • بهنام نظری پاسخ

    باسلام راننده داریم تاراننده …کاش یه بار سوار ماشینم بشی ببینی چجوریه …بنده مبلغ دوملیون خرج کردم واسه خرید …ژل ..دستکش ..الکل ..ماسک …چون وقتی میخان سوارشن بهشون دستکش وماسک میدم وپیاده شدنی دستاشونو ضدعفونی میکنم …ماشالله مسافرا چند تا دستکش وماسک زاپاس هم میبره …

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۲۷ ب٫ظ
    • بصیر احمد پاسخ

     س
     خدا خیرتون بده خدا ازت راضی باشه کاش همه مثل شما فکر کنن دستکش ندن ولی نظافت را رعایت کنند از مسافرین محترم تقاضا می کنم در این زمینه با راننده همکاری کند با سپاس

     ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۱۷ ق٫ظ
  • سهیل پاسخ

   موضوع متقابله مسافر سوار میشه یا بو بد میده یا موقع عطسه جلو دهنشو نمیگیره این مسئله ارتباطی با اسنپ نداره متاسفانه آدمای بی انظباط تو جامعمون زیاد داریم

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۸ ب٫ظ
   • ،hamid rostami پاسخ

    سلام. من خودم کار میکنم همیشه ماشینم تمیز و خودم هم مرتب هستم ادکلن هم در ماشین دم دست هست. همیشه هم امتیاز بالا گرفتم هر جور که مسافرین عزیز پرداخت کردن قبول کردم. به علت اینکه زمان وارد شدن به اسنپ شرایط را قبول کردم. لطفا خودتان و ماشینتان تمیز باشد هیچ مسافری شما را ناراحت نخواهد کرد. با احترام به همکاران

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۲۵ ب٫ظ
  • میثم عزیزی بدخشی پاسخ

   سلام بسیار تشکر میکنم از ناوگان اسنپ و این همه زحماتی کا اسنپ در طول شیوع این ویروس کشیده و خدمت رسانی کرده .خدا قوت

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۳۱ ب٫ظ
  • Gh پاسخ

   منم راننده هستم ولی زشته کسی که زحمت میکشه و شمارو میرسونه همچین حرفی بزنی.شما اگه خیلی تمیزی vip بگیرو پول بیشتر بده

   ۲۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۲۹ ب٫ظ
 • نسرین معینی پاسخ

  از اطلاع رسانی توسط سایت پرکارشما سپاسگزارم.سلامت باشید

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۵۲ ب٫ظ
  • فاطمه پاسخ

   باهاتون کاملا موافقم

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۱ ب٫ظ
 • پیمان پاسخ

  ممنونیم

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۵۶ ب٫ظ
  • علی پاسخ

   ۱)من بارها درخواست اسنپ کردم با وجود بودن دوتا اسنپ رانندگان اسنپ تایید نمیکنند.
   ۲)بعضی رانندگان اسنپ واقعا ظاهری نامناسب و خودرویشان هم از نظر فنی و داخلی خوب نیست.
   ۳)بعضی از خودرو ها واقعا داغون وزیوار دررفته است به طوری که داخل ماشین میشنی انقدر سر صدا هست که تنها ارزو رسیدن زودتربه مقصد است.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۵۰ ب٫ظ
   • مهدی پاسخ

    شما ب بزرگی خودت ببخش ک دوقرون پول میدی امکانات خوبم تو این گرونی میخوای والله بخدا میتونی بری ی ماشین بخری با اسنپ نری بیرون

    ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۱ ب٫ظ
    • رامين پاسخ

     من خیلی خوشم نمیاد تو بحث دیگران دخالت کنم، ولی گاهی لحن بد وبی اطلاعی از وظایف ومسئولیتهای کاری ونداشتن وجدان کاری وانظباطی وبی فرهنگی در بارهء خواسته های به حق دیگران باعث میشه ادم سکوتش رو بشکنه،
     شما که میگی دو قرون میدی یا ماشین بخر که بدون مشکل تردد کنی، چرا بخودت نمیگی که کت وشلوار بپوش وکراوات بزن ویه عینک دودی شیک هم بزن وبشو مدیر عامل فلان شرکت، یا مهندس ودکتر با کلاس شهر، مجبور نیستی بشی رانندهء اسنپ ودر قبال حق الزحمه ایی که میگیری طلبکار هم باشی!!!
     وظیفهء شماست که مسائل بهداشتی ونظافت شخصی خودت وماشینت رو رعایت کنی چون تعهد دادی که در خدمت جامعه باشی، واز طرف مقابل وظیفه مسافر هم دقیقاً متقابلا رعایت بهداشت ادب وپرداخت حق الزحمهء راننده هست واحترام متقابل،
     خیلی بده که شغلی رو حالا چه از روی علاقه وچه از سر اجبار، انتخاب کنی وبعد از منظر یه طلبکار به مراجعینت نگاه کنی،
     فرهنگ وشخصیت انسانها، تنها عامل تفاوت بین اونهاست، وگرنه همه ادما ٢تادست و٢تا پا ویه سر و…. رو دارن، تفاوت در نوع رفتارها واحترام متقابل تنها مسئله ایی هست که بین ادم ها متفاوته و دقیقا همین تفاوته هست که شخصیت ادم رو بوجود میاره،
     امیدوارم همه از حق وحقوق خودشون و طرف مقابلشون در هر زمینه ایی از رفتارهای اجتماعی آگاه باشن، تا چنین عکس العملها وکلمات زشتی رو شاهد نباشیم…

     ۱۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب٫ظ
     • مرتضی کاظمی

      آقا الان کرونا اومده ما هم راننده اسنپ هستیم نه مواد ضد عفونی گیر میاد تو شهر ما نه ماسک که ما بخوایم استفاده کنیم و بهداشت رو رعایت کنیم مجبوریم کار نکنیم ما حاضریم اسنپ اینارو برا ما تهیه کنه بعد پولشو از ما بگیره بعدم قبول کن خیلی از مسافرها از شرایط اسنپ و راننده دارن سو استفاده میکنن یه هفته آزمایشی بیا اسنپ کار کن ببین چقدر دنبال سو استفاده از راننده و اسنپ هستن بعد اگر این نبود حق با شماست من ممنون شمام

      ۱۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۲۲ ب٫ظ
     • اشکان

      شما خودتو چرا نمیگی اگه خودت دکتر یا مهندس بودی به قول خودت عینک میزدی و کروبات دیگه لنگ یه ماشین نبودی که در خواست اسنپ بدی ببین به اصطلاح روشن فکر نما اونایی که الان راننده اسنپن ۸۵ در صدشون تحصیلات اکادمیک دارن عزیز جان پس درست صحبت کنیم

      ۱۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۴۸ ق٫ظ
     • Ali

      Like dari👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۷ ق٫ظ
     • Fti

      من موافقم

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۲ ق٫ظ
     • محمد

      سلام. ممنون از پاسخ منطقی ، کامل و منصفانه ای که دادین. به حق جای هیچ صحبتی باقی نمی ذاره….
      خدا وکیلی خیلی وقتا راننده های استپ از من مسافر، با کلاس تر،مودب تر و متعهد تر بودند.
      همونطوری که گفتید مهم رعایت احترام بین مردمه….
      خوشبختانه با سیستمی که استپ نهادینه کرده، رعایت حرمت بین مسافر و راننده، یک قانون شده.امیدوارم بجای بحث کردن، تمکین از قانون رو یاد بگیریم و فکر نکنیم اگه جواب ندیم، حقی ازمون ضایع شده… حرف حق رو باید پذیرفت.

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ
     • محمد

      سلام
      ببخشید جناب دکتر که مطب
      دونبش داری…..
      ما که مدرک داریم و کار نیست
      و دنبال کسب روزی حلالیم
      باید مسخره بشیم …..
      آره بهتره هیچ موقع سکوتت
      رو نشکنی چون بدجوری
      رو اعصاب قشر زحمتکش
      جامعه‌ای…….
      شصت و شاهد هر دو دعوی
      بزرگی میکنند پس‌چرا انگشت
      کوچک لایق انگشتر است؟؟
      درس خونده راننده اسنپ و
      آگاه و مخلص آدم حسابیای
      شهر و منتقد مودب.

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۲۸ ب٫ظ
     • علی

      حرف شما درست ولی کیه که ماشینو کثیف میکنه؟؟؟
      مسافر
      شده که توی ماشین ناخن پا گرفته انداخته توی جیب پشت صندلی
      بعد شما میگی وظیفه راننده اس
      بابا شماها همه دوست دارین از باقی سواری مفت بگیرین
      دنبال ۵۰۰ تومنی از راننده بدبختی

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۴ ب٫ظ
    • ایمان پاسخ

     به نظرتون یکم دیر نیست ؟؟؟؟
     ما فکر میکنیم مشکل از نهادهای دولتیه، درصورتی که شما هم به عنوان یه شرکت خصوصی نوش داروی پس از مرگ سهراب هستید. ژن ایرانی همینه کلا

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۱ ق٫ظ
     • اسنپ

      دوست عزیز سلام،
      از ابتدای شیوع ویروس تمامی نکات آموزشی و بهداشتی را از کانال‌های ارتباطی‌مون اطلاع‌رسانی کردیم و در قدم بعدی اقلام بهداشتی بین رانندها توزیع کردیم. تیم اسنپ برای تهیه این اقلام و مواد ضدعفونی کننده تلاش بسیاری کرد تا بتواند با ارتقای بهداشت کیفیت خدمات رسانی را افزایش دهد.

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ق٫ظ
     • محمد

      😭😭😭😭😭😉😉🥇🥇🥇

      ۲۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۳۸ ق٫ظ
    • فرزاد پاسخ

     استپ برای رانندگان خیلی به صرفه تر هست، خصوصاً در یاعات ترافیک و روزهای بارانی که براسون ساعات پیک حساب می شه، رانندگان محترم دقت کنند که شرایطی را که اسنپ براشون فراهم کرده مزایای زیر را دارد :
     ۱.عدم استهلاک بخاطر دور دور زدن در خیابان برای پیدا کردن دربستی
     ۲. کاهش ترافیک شهری
     ۳. رفع چانه زنی کرایه
     عزیزان اجباری در کار کردن در اسنپ ندارند، هرکس فکر می کند کار در اسنپ به صرفه نیست، از این شرکت خارج شود.
     بجای کل کل با مسافر و اینکه نمیصرفه و اسنپ پولتون را دو سه روز یکبار میده و همه سودش میره توی جیب اسنپ و…. حرفهای رانندگانی است که من شنیدم.
     موفق باشید و سلامت

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۶ ق٫ظ
     • هادی

      فقط امیدوارم یه روزی راننده اسنپ بشی!چون تا سرت نیاد نمیتونی راننده رو درک کنی🙏🙏

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۱۲ ب٫ظ
     • احمد

      اگر اجبار نبود هرگز در اسنپ کار نمیکردیم، تمام مواردی که گفتید وقتی معنی داره که مبلغ کرایه دریافتی تکافو هزینه ها رو بکنه.

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۱ ب٫ظ
     • محمد

      بله ایشون جناب تحلیل گر مشاغل هستن،

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۴۴ ب٫ظ
     • محمد

      خود گویی و خود خندی
      عجب مرد هنرمندی.

      آیینه گر قد تو بنمود راست
      خود شکن آیینه شکستن‌خطاست.

      بی‌انصافی مثل‌اینکه محبوبتره.

      ۲۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۴۱ ق٫ظ
    • فرزاد پاسخ

     ناشکری در جامعه ما ریشه داره، دو قرون که می فرمایید هر چه هست شما طبق قرارداد با اسنپ پذیرفتین، تمام رانندگان اسنپ که عده ای از آنها همیشه ناراضی هستند، خواهشمندم کار نکنند و به همون شیوه قدیمی پیدا کردن دربستی ادامه بدهند.

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ
     • هادی

      اگه منطق شما رو بپذیریم دیگه هیچ کارگری حق نداره از کارفرماش شاکی باشه بابت دستمزد پایین!

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۹ ب٫ظ
     • شهرزاد

      سلام
      من راننده اسنپ نیستم ولی حرف شما برای من هم سنگین بود چه برسه به راننده ها
      شمایی که انقدر راحت میگی با اسنپ کار نکنید انگار خبر از وضع مملکت نداری
      خیلی از کسایی که دارن با اسنپ کار میکنن تحصیلاتشون و سابقشون بیشتر از من و شماس ولی بخاطره وضعیت بد اقتصادی و تعدیل نیروی شرکتها و … مجبور شدن بخاطره امرار معاش این کار رو انجام بدم
      به نظرم اصلا این مدل صحبت کردن شما درست نیست
      کاش همیشه قبل از اینکه حرف بزنیم و اول خودمونو بزاریم جای طرف مقابل

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۵ ب٫ظ
     • محمد

      آهای تو این سه چهار سالی که اسنپ را افتاده من تو این ۴ سال چند درصد تورم داشتیم جواب بده. حالا چند درصد کرایه رفته بالا اینم جواب بده.اگر هم جوابی ندارید پس …….

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۰ ب٫ظ
     • ایران

      مشکلات جامعه برای همه هست برخی بیشتر برخی کمتر حقوق هیچ فردی در ایران متناسب با تورم نبوده جز یه عده دلال ولی نظافت شخصی وظیفه هر فردیه چه مسافر چه راننده این دعوا نداره

      ۲۸ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۳۳ ب٫ظ
    • ح ش پاسخ

     راننده محترم لطفا مودب باشید و توهین نکنید هیچکس با هیچکس دشمن نیست ما مسافرها هر پولی که اسنپ در نظر بگیره پرداخت میکنیم شما که انقدر خوب و راحت و سریع می تونید به مسافر بیچاره راهکار بدید اگر از وضعیت کرایه ناراحت هستید با اسنپ همکاری نکنید

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۴۳ ب٫ظ
     • مینا

      من مسافرم اما بعضی اوقات حق میدم به راننده ها چون اگه مجبور نبودن کار نمیکردن
      واقعا کرایه ها پایینه
      و سوخت ها هزینه ی بالایی داره
      و اینکه ملت ما فک میکنن راننده نوکر دربستشونه
      البته همه رو نمیشه به یه چشم دید
      اما اکثر ادما برخورد نامناسب دارن

      ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ
    • هادی پاسخ

     کرایه ها در مشهد به یک دوم تا یک سوم قبل از کرونا رسیده!این انصافه؟بنزین سه هزارتومنی و ویروس کرونا و کرایه پایین

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۳۷ ب٫ظ
    • حسین پاسخ

     زیبا بود مرسی 🤣🤣🤣🤣🤣

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۵۷ ب٫ظ
   • بهنام نظری پاسخ

    چون این خودرو ها همون زیر پای شما مسافرین عزیز داغون شده …وبه علت کم بودن کرایه..راننده فقط خرج روزانه زنو بچشو درمیاره اونم به زور …پولی نمیمونه که ماشینو سرویس کنی وبهش برسی ..انشالله که به آرزوت میرسی

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۳۱ ب٫ظ
   • سعید پاسخ

    کرایه ای که شما میدی به نظر خودتون واقعا دهن پر کنه.. خودتو بزار جای راننده با ۱۰هزارتومان سوار میشی دیگه نمیدونی دقیقه ای گول بنزین مصرف میکنه.. یکم هم دیگرو درک کنیم

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۵ ب٫ظ
   • محمد پاسخ

    بابا تو کجا داری سیر می‌کنی با این کرایه که میدید همین هم براتون اضافه هست

    ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ
 • احسان پاسخ

  سلام اطلاعات مفید و خوبی بودن ممنون

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۵۸ ب٫ظ
 • شمسی پاسخ

  به راننده هاتون بگید بهداشت رو رعایت کنن و مریضن سرویس نبرن و ماسک بزنن رعایت نمیکنن

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۰۳ ب٫ظ
  • Monadi پاسخ

   من هم موردی دیدم که راننده ٢ بار عطسه کرده و متاسفانه نه تنها جلوی دهان خود را نگرفته، بلکه با دست به جای دستمال صورت خود را پاک کرده….. واقعا نظافت تعدادی از آنها بد بوده و خواهشا رسیدگی فرمایید. ممنون

   ۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۱۰ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   دوست عزیز سلام،
   همان طور که در مطلب اشاره شده در پایان سفر با انتخاب گزینه «عدم رعایت بهداشت» می‌توانید موضوع را به ما اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای سلامت راننده و مسافر توسط پشتیبانی صورت گیرد.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۱ ب٫ظ
 • بهمن پاسخ

  ممنون از اطلاعاتتون

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۰۳ ب٫ظ
 • سلمان پاسخ

  پرداخت انلاین را بیشتر تبلیغ وتشویق کنید و برای پرداخت انلاین جایزه و تخفیف در نظر بگیرید تا مسافران بیشتر ترغیب شوند.

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۰۴ ب٫ظ
  • M پاسخ

   متاسفانه راننده ها اغلب قبل از سوار شدن، تاکید به پرداخت نقدی دارند، و از پرداخت و تسویه آژانس ناراضی هستند.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۸ ب٫ظ
   • هادی پاسخ

    من به تموم مسافرا تاکید میکنم که آنلاین پرداخت کنن متاسفانه ۷۰ درصدشون نقد پرداخت میکنن

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۴۰ ب٫ظ
  • علی پاسخ

   سلام
   برخی از رانندگان محترم، تمایل به دریافت نقدی دارند، به نظرم راهکاری را باید اندیشید که ایشان ترغیب شوند.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۲۱ ب٫ظ
  • Amour پاسخ

   پرداخت انلاین رو اکثر راننده ها دوست ندارن،چون پولش دیر میاد بحسابشون

   ۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۵۵ ق٫ظ
   • مجتبی پاسخ

    الان کرایه اسنپ اینقدر اومده پایین که ۳۵ کیلومتر راه شده ۱۸ هزارتومن چه ربطی به کرونا داره ایا کرونا باعث شده خیابانها کوتاه بشه یا داروخانه ها بنزین رایگان اهدا کنند

    ۱۲ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۱۲ ب٫ظ
    • مرتضی کاظمی پاسخ

     مسافر سوار میشه عطسه میکنه تو صورت راننده جلو دهنشو نمیگیره یا اینقدر دهنش بو میده که خفت میکنه یه آدمی با این فرهنگ چه میدونه تمیزی و کثیفی چیه بعد توقع اضافی هم داره یه مسیر میزنه میخواد دور شهر بچرخونت کاراشو انجام بده تا برسه به جای مورد نظرش بعدم میگه یه مسیره افرادی با این مشخصات فردی که تو مسافرهای اسنپ الا مشاالله هست آیا چیزی میفهمن چه برسه به نظافت

     ۱۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب٫ظ
    • فرزاد پاسخ

     خوب الان خیابان ها خیلی خلوت شده عزیز.

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۷ ق٫ظ
    • A پاسخ

     کرونا باعث خلوتی شده و در نتیجه اگر مسیری قبلا نیم ساعت طول می‌کشید برسی الان میشه ده دقیقه و یک ربع. بد نیست یه کم از مغزتون استفاده کنین، حیفه، کپک میزنه.

     ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۸ ق٫ظ
     • علیرضا

      عزیز جان انقدر زود قضاوت نکنی بد نیست من با همین مغز کپک زده بهت گفتم.😂😂😂
      در ضمن بعضی وقتا خصوصا زمانی که کرونا اومده اسنپ در بعضی قیمت هاش بشدت پایین میاد که با این گرونی اصطلاک ماشین و گرونی بنزین همش ضرره یه چیزی هم باید دستی بدی بعنوان یه راننده به اصطلاح دوستمان کپکی یه پیشنهادی به اسنپ دارم:
      اگه می‌شه بعضی زمان ها واسه مسافر راننده پیدا نمی‌شه چون قیمت بشدت پایینه مسافرم دیرش می‌شه یه مبلغی بعنوان انعام که خود مسافر بتونه رو سفر بکشه تا هم واسه مسافر با چنین شرایطی که عرض کردم و هم واسه راننده بصرفه

      ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ب٫ظ
     • حسین

      دوست عزیز خودتون متوجه میشی چی میگی بنزین ۳ تومنه یعنی سه برابر مسافت ها تعقیر نکردن پس مصرف بنزین چندان تعقیر نکرده
      لطف بفرمائید دین ندارید حداقل آزاده باشی انسانیت و وجدان ما چرا این روزا خوابیده

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۰۳ ق٫ظ
   • سید محسن پاسخ

    لطفا آدرس جایگاه خاتون رو بدین برای ضد عفونی ک بریم

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ
    • اسنپ پاسخ

     سید محسن عزیز،
     همان طور که اشاره کردیم ون‌ها در سطح شهرهای ذکر شده در حال تردد هستند و شما می‌توانید در میدان‌های اصلی شهر آن‌ها را ببینید.

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۰۹ ب٫ظ
     • بهنام نظری

      باسلام …همکار محترم بنده توشهر پرند هستم و دوروزه فقط دنبال ون ها هستم کجا هستند اینا بس

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۳۶ ب٫ظ
     • اسنپ

      بهنام عزیز سلام،
      این طرح در حال حاضر در تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، کرج، قم و رشت اجرایی شده است.

      ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۴۵ ب٫ظ
 • خانم حیدری پاسخ

  ممنون از توضیحات عالیتون، کلی خیالم راحت شد بخدا

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۰۴ ب٫ظ
  • علیرضا پاسخ

   افرین

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۱۴ ب٫ظ
  • Bagheri پاسخ

   ممنون بابت اطلاعات خوبتون، انشاله که رانندگان هم رعایت کنن

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ب٫ظ
   • مهدی پاسخ

    راننده مگ جونشو ازسرراه اورده ک رعایت نکنه

    ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب٫ظ
 • میثم پاسخ

  ممنون از اطلاع رسانیتون

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۰۶ ب٫ظ
  • حامد پاسخ

   سلام ممنون از اطلاعتون خیلی اطلاعاتی خوبی بود.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۳۷ ب٫ظ
 • علی پاسخ

  فقط مسافر مهمه
  یعنی راننده بگیره بیماری مهم نیست

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علی عزیز،
   سلامت تمام کاربران اسنپ از جمله رانندگان عزیز که سرمایه ما هستند و همچنین مسافران عزیز اولویت اصلی اسنپ است. امیدواریم با کمک یکدیگر بتوانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۴۹ ب٫ظ
   • منفرد پاسخ

    بر فرض مسافر ها زدن ماسک و ضدعفونی کردن دست و… رو رعایت کنن تکلیف ضدعفونی بودن ماشین ها و راننده ها چی پس؟؟ به هر حال محیط یک ماشین مسافربری به مراتب خیلی آلوده تر است از دستگیره در تا صندلی ها و… لطفا قبل از توصیه به مسافرانتون راننده ها رو توجیح و ماشین ها رو ضدعفونی کنید

    ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۵۶ ق٫ظ
    • اسنپ پاسخ

     دوست عزیز سلام،
     طرح ضدعفونی کردن فضای داخلی و خارجی خودروهای اسنپ آغاز شده است.

     امیدواریم با کمک یکدیگر بتوانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

     ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق٫ظ
     • محمد جلالی

      سلام خسته نباشید ممنونم از زحمات شما قبلاً کد تخفیف میدادن الان چند ماهی میشه کد تخفیف نمی‌دید تشکر

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۴۲ ب٫ظ
   • مرتضی کاظمی پاسخ

    اگر رانندها براتون مهم هستن لوازم بهداشتی تو همه شهرها بهشون بدین چون پیدا نمیشه مفتی نه پولشو بگیرین بعد اکیپهایی مشخص کنید ماشینارو مرتب ضد عفونی کنن یا اونم بدین رانندها خودشون انجام بدن (ماسک فیلتر ،دستکش،موادضدعفونی) ما۱۰ روز از ترس اینکه بیماری نگیریم وبه خانواده انتقال ندیم کار نمیکنیم لوازم فوق هم که پیدا نمیشه اسنپ اراک هستم

    ۱۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۵ ب٫ظ
    • اسنپ پاسخ

     مرتضی عزیز سلام،
     در حال پیگیری این موارد هستیم، امیدواریم به زودی بتوانیم در شهرهای دیگر هم اقلام بهداشتی را توزیع کنیم.

     ۱۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۹ ب٫ظ
 • مهدی پاسخ

  واقعآ ممنون .سپاسگزاریم ازینکه اطلاعات درست ومنبع بیماری را به مردم گفته ونوع پیشگیری آنرا آموزش میدهید.
  اززحمات همه شمازحمتکشان ممنونم.
  بامیدیکه در ایران بااین بیماری مواجه نشویم.
  البته باهمکاری خود مردم عزیزمان.

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ب٫ظ
 • تقی پاسخ

  بنظر من کرونا هیچ خطری واسه انسان ندارد اما تنها خطرش وحشت انداختن بین مردم وترساند ش است چه اونم تنها از دست فاسدان ودشمنان این ملت هست ولی ملت ایران روشن فکر بودن وهستن چون توکل بر خدا دارن

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۱۴ ب٫ظ
  • مهدی پاسخ

   مسخره دشمن ایران از چین شروع کرده،طرز فکرت رو درست کن بابا ، خط فقر مملک الان چند هستش و حداقل دریافتی تصویب شده دولت عزیز برای حمایت از کارگران چقدره
   بعد بیا بگو

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۲ ب٫ظ
  • Amour پاسخ

   چرا اینقد چرت و پرت میگین….قرن ۲۱هستیم‌..همین امثال عقب مونده هایی مثل شما مملکتو به این وضع رسوندن

   ۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۵۸ ق٫ظ
 • جلال پاسخ

  خیلی مفید بود متشکریم از اطلاع رسانی

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۱۷ ب٫ظ
  • نصير پاسخ

   سلام خوب بودن ممنون

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ب٫ظ
 • حمیدکحال پاسخ

  باسلام وخسته نباشید.ازنحوه اطلاع رسانی درخصوص ویروس کارونا بسیارممنونم. بدینوسیله اززحمات تمامی دست اندرکاران اسنپ درارائه خدمات به هموطنان وخصوصارشخص بنده بسیارمتشکر وقدردانم امیدوارم درارائه خدمات موفقیت روزافزون داشته باشیدانشااله

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۲۲ ب٫ظ
 • علی پاسخ

  خوب ومفید بود تا حدودی ازنگرانی درمیای اخه خیلی بدازش تعریف میکنن که ادم میترسه

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۲۶ ب٫ظ
 • علی اکبرنعیم زاده پاسخ

  سلام.ممنون ازتوضیحات خوبتون.ان شاالله به زودی این بیماری ریشه کن شود.🌹

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۳۲ ب٫ظ
 • علی حقیقی پاسخ

  سلام
  تشکر از این پیام و هشدار و اهمیت دادن اسنپ برای جلوکیری عمومی از این ویروس
  و تشکر ویژه در مورد اینکه توضیحات کاملا بدون استرس و ترس بوده و کاملا مشخص است با رعایت نکات بهداشتی و نترسیدن و هرج و مرج به راحتی میتونیم به هم کمک کنیم و این ویروس را خارج کنیم از این کشور

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۳۹ ب٫ظ
 • امیر حسین صدیقی پاسخ

  سلام.. یه زحمت بکشید کنار این هشدارهای پزشکی به رانندگان فعال اسپری ضدعفونی کننده وماسک بدید…. اگه هزینه زیاد میشه. به‌جای این جایزه های عید هزینه رو صرف این اقدامات پزشکی کنید که هم سلامت رانندها وخانوادهاشون ومسافرا به خطر نیوفته این از هزارتا جایزه باارزشتره… خدا خیرتون بده🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۴۵ ب٫ظ
  • حمید پاسخ

   واقعا با این کرایه های پایین اصلا نمیصرفه کار بکنیم. مخصوصا که جونمون هم بخاطر این ویروس در خطره.

   ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   امیر حسین عزیز،
   باشگاه رانندگان اسنپ با توجه به شرایط ویژه در مورد گسترش و شیوع ویروس کرونا اقدام به توزیع ملزومات بهداشتی و استریل برای پیشگیری و مقابله با این ویروس کرده است. جزییات بیشتر این طرح را از لینک زیر بخوانید.
   https://club.snapp.ir/news/distribution-sterile-items/

   ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۵۰ ب٫ظ
 • مهدی دشتبان پاسخ

  سلام.بهترین روش مقابله با ویروس کرونا خوردن مواد غذایی طبع گرم مانند خرما و ارده شیره انگور و پرهیز از مصرف مواد غذایی طبع سرد

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۴ ب٫ظ
  • ساره پاسخ

   سلام وقت تون بخیر، خواهرم پزشک هست و اینکه کرونا با خوردن غذاهای گرم از بین میره یا اصلا بوجود نمیاد یک شایعه هست، کرونا یک بیماری ویروسی هست و ما باید علاوه بر شست و شوی مرتب دستها موبایل، کنترل تلویزیون، دستگیره های در که وارد منزل میشیم و …‌ رو با الکل ضدعفونی کنیم

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۲۰ ق٫ظ
 • سعیدرهبر پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  بسیار سپاسگذارم از مطالب مفید و پر معنی شما

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۵ ب٫ظ
 • قیوم پاسخ

  خوانده شد

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۱۱ ب٫ظ
 • محمد امین نام آور پاسخ

  سلام ببخشید من یک عدد کلیه دارم ۲۵ سالم هست به نظر شما زود تر میگیرم کرونا یا خیر

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۱۷ ب٫ظ
 • صفری پاسخ

  هزینه ماده ضد عفونی کننده و ماسک لطف کن پرداخت کنید

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۱۹ ب٫ظ
 • دلارام خالقی پاسخ

  به رانندگانی که مریض هستن بگید نیان من دو تا سرویس با دعوا کنسل کردم چون راننده مریض بود

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۲۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   دلارام عزیز سلام،
   در حال آموزش نکات بهداشتی به راننده‌های عزیزمان هم هستیم. امیدواریم بتوانیم با کمک یکدیگر جلوی شیوع بیماری را بگیریم.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۵ ب٫ظ
  • مجتبی پاسخ

   بعد به مسافری که مریضه چی باید بگیم . پرتش کنیم پایین چرا نسنجیده حرف میزنی

   ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق٫ظ
  • شهاب پاسخ

   شماازکجا فهمیدی راننده مریض بود؟

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۲۹ ق٫ظ
 • Siyavash پاسخ

  سلام خسته نباشید🙇

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۳۵ ب٫ظ
 • خلیل قربانیان پاسخ

  مطالب خوبی بود
  اما اگر روزی یک قاشق عسل با ۷ عدد سیاه دانه هم بخوریم بسیار مفید است

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۱ ب٫ظ
  • شایان پاسخ

   کانال پرفسور سمیعی هر چی میخونید مطرح نکنید

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۳ ب٫ظ
  • مهران پاسخ

   شما بخور نتیجه اش رو هم به ما بگو…

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۲ ب٫ظ
 • احمد پاسخ

  اگه کرونا واقعن اومده باشه تهران باید در نظر گرفت ماسک ضروری است پس با این حال چین ماسک ها رو بصورت رایگان تحویل دادند به مردم …شما فکرکنید بچه ی زیر ده سال تو خیابون میچرخه برای نون خوردن پول نداره ماسک بخره و بیشتر داروخانه ها روی درب شیشه ای نوشته شده «ماسک نداریم»و«قیمت ماسک» بیش از حد بالاست

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۰ ب٫ظ
 • علی نعمت الهی پاسخ

  کرونا بیماری نیست،کرونا ویروس انتقال دهنده بیماری کرویید ۱۹ هستش.

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۵ ب٫ظ
 • حسن محمدی پاسخ

  مرسی از راهنماییتون

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۶ ب٫ظ
  • محمود پاسخ

   من راننده استپ هستم تمامی مطالب بالا رو خوندم همانطور که بعضی راننده ها رعایت نکات بهداشتی رو نمی کنند بیشتر مسافرین هم انتظار بی جا دارند چرا که ریش و قیچی رو شرکت استپ به دست مسافر داده و این درست نیس بدون تحقیق حق رو به راننده یا مسافر ندید

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۳ ب٫ظ
 • پیک زبان پاسخ

  ممنون از شما بابت اطلاع رسانی

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۲۱ ب٫ظ
 • میثم پاسخ

  بسیار عالی ممنون از مطالب خوبتون

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۵۶ ب٫ظ
  • سارگل پاسخ

   تشکر

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۰ ب٫ظ
  • هادی اسکندری پاسخ

   بنظرتون بهتر نیست که از این مایع های ضدعفونی کننده برا سفیر ها بدید؟ از سازمان بهداشت بگیرین بزارین🤔

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۷ ب٫ظ
 • رضا دهقان بنادکی پاسخ

  از مسافران خواهش کنید که کرایه را با روش اعتباری پرداخت نمایند تا در کنترل بیماریهای واگیر دار شرکت نمایند . با تشکر از راهنمایی شما

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۵۷ ب٫ظ
 • سعادت پاسخ

  سلام.مفید خلاصه و عالی.ممنون

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۱۷ ب٫ظ
 • محمدرضا نکویی پاسخ

  خیلی خوبه که بفکر سلامت مسافران هستید بنظرم باید کمی به فکر ارتقای کیفیت خدمات باشید
  مثلا بارها پیش اومده که من درخواست ماشین کردم ولی علی رغم اینکه دور و بر من چتد تا ماشین اسنپ بود کسی تایید نمیکرد و خدمات صدای مشتری هم که ماههاست ندارید

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۸ ب٫ظ
  • سعید فرخی پاسخ

   سلام.دلایل عدم قبول درخواستهای سفر از سمت راننده ها کاملا مشخص هست.کرایه های بشدت پایین که برای راننده ها بصرفه نیست.تنها دلیل عدم قبول درخواست همین هست

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۹ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   محمد رضای عزیز سلام،
   امیدواریم در آینده بتوانیم رضایت شما را بیشتر جلب کنیم.
   از اینکه همراه همیشگی ما هستید سپاسگزاریم

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۵ ب٫ظ
 • Hessam پاسخ

  بسیار عالی خیلی ممنون و سپاس از شما و همکاران محترمتان

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ب٫ظ
 • رضا پاسخ

  سپاس

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۵ ب٫ظ
 • Ava پاسخ

  ممنون از اطلاعات مفیدتون.
  ان شاالله به لطفِ خدا هرچه زودتر این بیماری ریشه کن شه.💚💚💚

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۵ ب٫ظ
  • حمید واحدی پاسخ

   انشالله

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۶ ق٫ظ
 • الهام پاسخ

  ممنون بخاطر توجه تون به این موضوع و بخاطر اطلاع رسانی خوب و مفید …

  ۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۳ ب٫ظ
 • محمدعلی پاسخ

  این متن شما عالی بود و در پیشگیری و افزایش آگاهی مردم تاثیر بسیاری خواهد داشت .ممنون

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۰۸ ق٫ظ
 • نادر پاسخ

  درود بر شما مطالب بسیار مفید وارزشمند بود

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۹ ق٫ظ
 • arezoo پاسخ

  لطفا شما هم به راننده ها تذکر بدین بهداشت فردیشون رو رعایت کنند و تو انتخاب راننده هاتون نظارت بیشتری داشته باشین

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۴۴ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   آرزوی عزیز سلام،
   سلامت کاربران اولویت اصلی اسنپ است و در حال آموزش روش‌هایی برای جلوگیری از شیوع بیماری هستیم. تمام راننده‌های اسنپ پس از پروسه تایید صلاحیت مشغول به کار می‌شوند. در صورت بروز هر مشکلی در سفر لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۶ ب٫ظ
 • سید بهمن پاسخ

  ممنون از اطلاعات خوب، امیدوارم این داستان کرونا به زودی تموم بشه و یه درمان قطعی براش پیدا بشع

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۴۶ ق٫ظ
 • مرتضی سلیمی پاسخ

  ممنون.مفید بود

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۹ ق٫ظ
 • محمد پاسخ

  به نام خدا 

  👌نکات مهم در کنترل بیماری کرونا 👌

  به طور کلی بر اساس اصول ثابت شده پزشکی سه گروه عوامل در بیماری زایی و مرگ و میر ناشی از بیماری‌های ویروسی موثر است 

  ۱ – عوامل مربوط به ویروس بیماری زا 

  مانندساختار ویروس، شدت و نحوه عمل ویروس ، ماندگاری ویروس و ….

  ٢ – عوامل مربوط به میزبان ویروس (یا انسان های در معرض بیماری)

   مانند وضعیت سیستم ایمنی و مقاومت افراد مختلف ، ضعف عمومی ، خستگی، استرس بیماری‌های زمینه‌ای ، وضعیت تغذیه ای و غیره 

  ٣- عوامل مربوط به چگونگی انتقال و گسترش ویروس.
  **
   در مورد ویروس بیماری زا شاید در کوتاه مدت  کار زیادی نتوان انجام داد ولی در دراز مدت شاید بتوان با بررسی و اقدامات تخصصی تر واکسن موثری تهیه نمود

   اما…..
  اما در مورد عوامل گروه ۲ و ۳ اقدامات زیادی می توان انجام داد که برخی اقدامات بایستی توسط همه مردم در معرض خطر انجام شود و برخی نیز بایستی از سوی سازمان ها و ادارات و مراکز مرتبط پیگیری شود.
  🌸🌸🌸🌸

  مهمترین اقداماتی که مردم بایستی انجام دهند:

   ۱ – رعایت موارد بهداشتی در ارتباط با دیگران از جمله رعایت فاصله مناسب با افراد ، پرهیز از دست دادن و روبوسی و هرگونه تماس نزدیک ، پرهیز از سفرهای غیر ضروری ، پرهیز از مهمانی های غیر ضروری ، رعایت احتیاط در استفاده از وسائل مشترک و تماس با سطوح و اجسام مشکوک به آلودگی ، پرهیز از حضور در مکان های عمومی و یا شلوغ. و به طور کلی هرگونه تماس مستقیم و غیرمستقیم فیزیکی.
  همچنین شستن مناسب و به موقع دستها فراموش نشود.

   ۲- داشتن استراحت کافی و پرهیز از عوامل استرس زا و ایجاد آرامش روحی برای خود و دیگران به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن 

  ٣- مطالعه و افزایش اطلاعات علمی خود و دیگران جهت اصلاح فرهنگ و عادات زندگی فردی و اجتماعی و پیشگیری از استرس های بی مورد و عدم تأثیرگذاری شایعات بی اساس .
  همچنین دریافت و دنبال کردن اخبار و اطلاعات بیماری از سایتها و منابع رسمی و معتبر.

  ۴ – تغذیه مناسب و عدم استفاده از غذاهای غیر بهداشتی و غیر مطمئن و نیز استفاده از مواد غذایی که در بالا بردن مقاومت بدن و مبارزه با عوامل بیماریزا نقش دارند مانند سیر، زنجبیل ، سیاه دانه ،خرما و ….( البته با رعایت اعتدال) ِِ
  همچنین مصرف مایعات به اندازه لازم و کافی.
  🌺🌺🌺🌺

  مهمترین اقداماتی که سازمانها و ادارات دولتی و نیز مراکز مرتبط لازم است انجام دهند .

  ۱ – اطلاع‌رسانی به موقع و آموزش همگانی و افزایش آگاهی مردم در مورد بیماری و راه‌های انتقال و کنترل آن .

  ٢ –  کاهش و یا لغو  ماموریت ها و سفرهای کارکنان ادارات 

  ۳- کاهش یا لغو جلسات و تجمعات  اداری.

   ۴- کاهش حجم فعالیت‌های جاری محوله به کارمندان به منظور کاهش استرس های مختلف و پیشگیری از ضعیف شدن سیستم ایمنی افراد و همچنین تقویت فضای دوستانه و به دور از تنش های مختلف در محیط کار .

  ۵ –  جلوگیری از حضور کارکنان بیمار یا مشکوک به بیماری در محل کار به منظور پیشگیری از انتشار بیماری .

   ۶ – افزایش تولید و تامین مواد و وسایل بهداشتی مورد نیاز مردم توسط  مراکز مرتبط .

  ٧ – با توجه به دوره نهفتگی بیماری که حدود ٢ هفته میباشد ، تعطیل نمودن مدارس ، ادارات و سازمانها و کلیه مراکزی که در انتشار بیماری نقش دارند طی این مدت ، کمک بسیار موثری در پیشگیری از همه گیری بیماری خواهد نمود و منافع آن بسیار بیشتر از زیان اقتصادی ناشی از تعطیلی موقت خواهد بود. چرا که همه گیری و شدت یافتن بیماری خسارات بیشتری خواهد داشت.

  به امید سلامت و تندرستی همه مردم خوب

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۲۷ ق٫ظ
 • مجتبی حسینی پاسخ

  واقعامفیدکوتاه وجامع بود

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۳۳ ق٫ظ
 • غیبی پاسخ

  سلام ممنون از اطلاعاتی که ارائه کردید.عالی بود.

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۴۱ ق٫ظ
 • علیرضاسلطانی پاسخ

  نظرات شما بسیارخوب است وبرای جلوگیری بایدرعایت شودومیبایست تاآنجاکه ممکن است ازورودبه جاهای شلوغ اجتناب کنیم بهتراست درجلودرب بانکها و ورودی سالن فرودگاه وترمینالهای مسافربری تمهیداتی اتخاذ شود چه درموقع وارد شدن وچه درموقع خروج حداقل دستهاضدعفونی شده تابعدکه بتوان باآب وصابون وآب گرم شستشو داد.

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۰۱ ق٫ظ
 • منیر میرزایی فرد پاسخ

  مطلبِ آموزنده ای بود با آرزوی سلامتی برای تمامِ مردم دنیا

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ق٫ظ
 • عبدالوهاب رضایی پاسخ

  مطلب مختصر ولی جامع و بسیار مفید بود. امیدوارم با مراعات این تصیه ها که چنذان دشوار هم نیست , تمام ایرانیان بسلامت از دوره گذار این بیماری عبور کنند.
  مممون

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۲ ق٫ظ
 • فاطمه فرجامی کودیانی پاسخ

  بسیار مطالب آموزنده بود، در کنار این موارد استفاده از دستکش یکبار مصرف و ژل شسشو و پد الکلی برای گوشی و کارت ها هنگام برگشت به خانه. با تشکر

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۶ ق٫ظ
 • نگار پاسخ

  رانندگان اسنپ هم نکات بهداشتی را رعایت کرده پیش و بعد از سوار شدن مسافر در محیط ماشین اسپری الکل بزنند

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۲ ق٫ظ
  • روزبه پاسخ

   دفیقا موافقم با این موضوع

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۹ ب٫ظ
  • مهسا پاسخ

   سلام عزیزم شما درست میگید ولی الکل مگه گیر میاد شما به من الکل بده تا من ماشینمو ضدعفونی کنم

   ۲۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۰۶ ب٫ظ
 • رهگذر پاسخ

  مختصر و پربار بود
  ممنون

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ق٫ظ
 • Matin پاسخ

  عالی

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۶ ق٫ظ
 • زهرافلاحی پاسخ

  با سلام و خسته نباشید ممنون از مطالب خوبتون.این بیماری هم مانند سایر بیماری ها ازبین میرود فقط تا میتوانیدبهداشت فردیتون رو رعایت کنید،و اصلا استرس به خودتون راه ندین.

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۷ ب٫ظ
 • ایرانی پاسخ

  استفاده از دستکش یک بار مصرف هم می سه کمک کنه که دست آلوده نشه در برخورد با سطحی که ویروس روش مونده

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ
 • محمد امیری پاسخ

  با سلام ممنون از نکات خوب مناسبتون فقط اگه رانندهای اسنپ سعی کنن بیشتر به نکات بهداشتی اهمیت بدن خیلی بهتر میشه ‌ در ها و‌پنجره هارو با مایع شستشو و زدعفونی کنن و به بوی بد داخل ماشین هم اهمیت بدن با تشکر

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۷ ب٫ظ
 • سارا پاسخ

  سلام، لطفا به رانندگان مواد ضدعفونی بدهید تا هرروز داخل ماشین ، صندلی ها و دستگیره ها که منبع آلودگی است و تمیز کنند ، در ضمن اکثر ماشین ها پراید بسیار فرسوده وکثیف با صندلی های کثیف می باشند ، لطفا برای بالابردن کیفیت به این موارد لطفا توجه کنید، و مورد دیگر اینکه بعضی ماشین ها بوی سیگار میدن و واقعا بوی بدی داخل ماشین میاد

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب٫ظ
 • يغما پاسخ

  وقتی می خوایم آنلاین پرداخت کنیم راننده اینقدر بد برخورد می کنه انگار ازش دزدی کردی من در روز ٣ تا ۵ بار اسنپ می گیرم ولی یکبار هم رفتار محترمانه ای مبنی بر پرداخت آنلاین ندیدم
  همین دیروز راننده به محض سوار شدن به ماشینش به من گفت درخواست لغو بزنین چون راننده منفی بود بدهیش و وقتی من گفتم خوب آنلاین پرداخت کنم تا شما هم مثبت شوید با برخورد شدید مواجه شدم و راننده گفت اگه لغو رو نزنی منم نمی برمت منم چون عجله داشتم مجبور شدم لغو رو بزنم و با اعصاب خورد برم چون لغو رو هم بزنی دیگه نمی تونی امتیاز به راننده بدی و دستت به هیچ جا بند نیست این داستان برای من خیلی اتفاق می افته

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   یغمای عزیز سلام،
   از اینکه تجربه ناخوشایندی داشتید متاسفیم. لطفا در تماس با پشتیبانی این مورد را پیگیری کنید. شما می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی یا ارسال ایمیل اطلاعات سفرتان را در اختیار ما بگذارید تا این مورد را هر چه سریع‌تر پیگیری کنیم.
   انتخاب نوع پرداخت به عهده مسافر است و در این شرایط بهترین گزینه پرداخت آنلاین است.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۴۱ ب٫ظ
  • آقای امید پاسخ

   حق با شماست سرکار خانم. بعضی راننده های بی ملاحظه مسافر رو مجبور به پرداخت نقدی یا کارت به کارت میکنند و حتی مجبور به لغو سفر.‌ اما خدا شاهده من در نفش راننده تمام تلاشم رو میکنم که مسافر راحت باشه. میگم هزینه رو هرطور که راحت هستین بپردازین. گاهی هم خودم اسنپ برای همسرم میگیرم. کافیه یه همچین مواردی از راننده بشنوم پیگیری میکنم تا پروانه کسبش رو باطل کنند. و به شما خواهرم هم توصیه میکنم بدون بی احترامی هر طور که راحت هستین کرایه رو پرداخت کنین و هرگز سفر رو لغو نکنین چون بقول خودتون دست خودتون از انتقاد و امتیاز دادن کوتاه میشه.‌آرزوی سفر هایی با تجربه شیرین تر براتون دارم.

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ
 • محسن روح پرور پاسخ

  سلام
  من دوروز هست که تهران هستم واز اسنپ استفاده میکنم.
  خودروها انقدر کثیف هست که اگر بیماری واگیر دار هم ازش نگیری،مت وشلوارت را بایتی بدهی خشک شویی.
  خدا وکیلی ،زن و بچه خودشون را هم داخل این ماشین ها وروی همین صندلی ها مینشونند.!!!
  گرد وغبار روی داشبوردها،دستگیره های سیاه و جرم دار،روکش صندلی لک دار و سیاه شده،صندوق عقب ها پراز اشغال و وسایل انباری خونشون!!!
  یک ساک وچمدون جا نمیده و روی صندلی کنار دستت بایستی بگذاری!!

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   محسن عزیز سلام،
   از اینکه تجربه ناخوشایندی داشتید متاسفیم. شما کارشناسان کنترل کیفی اسنپ هستید و می‌توانید گزارش مشکلات را در بخش «نوشتن نظر» در پایان سفر ذکر کنید. کارشناسان پشتیبانی تمامی گزارش‌ها را به دقت مطالعه می‌کنند و اقدامات لازم را برای هر مورد انجام می‌دهند.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۷ ب٫ظ
   • بابک پاسخ

    شما حق کنسل و به صورت نمایشی یک بار در سه ماه به راننده می دید
    پس هیچ گزارشی نه خونده می شه و نه رسیدگی

    ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۴۷ ب٫ظ
    • اسنپ پاسخ

     بابک عزیز سلام،
     برای پیگیری موارد لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۶ ب٫ظ
     • پیمان

      با سلام خدمت دوستان عزیز.
      تو رو خدا تو رو به انسانیتمون بیایم همو اذیت نکنیم. هممون به اندازه کافی مشکلات داریم دیگه تو تاکسی هم بخایم همدیگه رو اذیت کنیم دور از انسانیته.
      اگه مسافریم مثل یه شخص محترم بشینیم تو ماشین و از ایرادگیری اکیدا خودداری کنیم تا این مسافت کوتاه تموم شه
      اگرم راننده ایم اینقد غر نزنیم.کسی که غر میزنه اول رو اعصاب خودش راه میره بعد رو اعصاب دیگری. ببین تا شب چند بار رو اعصاب خودت راه میری. تو غر بزنی و نزنی گلایه کنی و نکنی شرایط عوض نمیشه برات. پس به اعصاب و روحیه خودت رحم کن.اگه واقعا نمیتونیم و نمیصرفه بکشیم کنار.روزی ما محدود نشده به اسنپ خدا رو شکر هیچ کدوممون معلول ذهنی و جسمی نیستیم که نتونیم یه کار دیگه انتخاب کنیم یا انجام بدیم.
      ارادتمند همه دوستان گل.یا علی

      ۲۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۰۶ ب٫ظ
  • راننده پاسخ

   مسافرین محترم و عزیز لطفا با درک بخوانید همچنین آقا محسن گل دوستان شما فکر میکنین رانندها جز انسان ها نیستن و از سلامتی و پاکیزگی سر در نمیارن یعنی راننده هی خودش هر روز میاد خودشو به دستگیره درب و روکش‌های صندلی میمالد تا کثیف بشن بعد هم میخواد سوار بشه از چهار تا درب سوار میشه و یا از چهار تا درب پیاده میشه که خوب همه چی چرک تاب بشه نه برادر سیاهی و جرم دستگیره درب ماشین که اغلب هم خانوما ایخ ایخش میکنن از بقایای همون سه کیلو کرم و لوازم آرایشی هست که از دست مبارک رو دستگیره ها و درب هنگام ورود و خروج به جای میگذارن و یا صندلی لک دار و سیاه هم بقایای همون خوراکی هایی هست که پدر محترم تو ماشین میده دست فرزند و میگه بیا گلم خودت هر جور دوست داری خوراکیتو مدیریت کن قربون دست و پای بلورینت برم بعد هم فرزند محترم با سوء مدیریت تمام ماشین رو با کاکائو و پودر بیسکوئیت به یک اثر هنری تبدیل میکنه و کثیفی صندوق عقب و خاک داشبورد هم یادگاری اون دسته مسافرانی هست که باید دکترای افتخاری اقتصاد و بهداشت بهشون داد که ماشین حمل مسافر رو به دلیل مفت تر بودن هزینه با وانت اشتباه میگیرن و بعد از کلی اتلاف وقت راننده ای که معرفت نشون میده و هیچی نمیگه تا کار هموطنش راه بیفته و کلی اسباب و وسیله جور واجور و قابل توجهی که دارن با لبخندی که به شعور آدم بر میخوره میگن این دیگه کارتن آخریه داداش بیا سر گلدون بگیر بزارش رو داشبورد من برم اون کارتون آخریو بیارمش بزارم تو اگزوز رفتیم به جان تو… و در مقصد به دلیل کمبود جایی که خودش در مبداء عامل ایجادش بوده از تو رادیاتور ماشین پیاده میشه و غیره…. دست آخر شما کت و شلوارو میدین خشکشویی ما باید کل ماشینو بدیم کارواش و به دلیل درآمد میلیاردی هم که راننده داره یه جایی دیگه خسته میشه و پاکیزگی ماشین رو رها میکنه و الی آخر……
   رفیق شما در روز یک یا دو یا سه بار با دو یا سه راننده برخورد میکنین اما راننده ها در روز بیست تا سی سفر با میانگین دو مسافر در هر سفر و چندین برابر شما با مسافرانی که بسیاری از منه راننده ی با بهداشت ضعیف غیر بهداشتی تر عمل می‌کنند مواجه هستیم در نتیجه ما کمتر که نه بلکه بیشتر از شما در معرض خطر بیماری و نگران سلامتی خود هستیم و کرونای مهربان هم بیشتر مشتاق دیدار ماست
   موفق و منصف باشید
   یا حق

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ق٫ظ
   • علی پاسخ

    احسنت👌🏼

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۱ ق٫ظ
    • Mk پاسخ

     درست میگید مسافر داخل ماشین پفک،چیپس،انواع آجیل،لقمه غذا،آبمیوه طبیعی داخل لیوان و…میاره و میخوره بهش میگی آقا یا خانوم یا حالا بچشون داخل ماشین نیار و نخور نه حواسم هست نمیریزه تمام این موردها رو من داشتم پیاده میشه میره نگاه میکنی میبینی گند زده خب تو خونه و ماشین خودتم اینجوری هستی بی ادب اینا رو تذکر بده اسنپ چطور ماشین میخواد تمیز بمونه روکش صندلی لک میفته دیگم بشوری تمیز نمیشه ما هروز نمیتونیم با این در آمد کم همه جای ماشینو عوض کنیم کی دیگه میخواد فرهنگ و انسان بودن تو این مملکت جا بیفته

     ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۴۶ ب٫ظ
     • آقای امید

      درسته دوست من.‌ زمستون بود همه جا گلی و برفی. خانمه سوار شد با بچه ش. بچه هه تا جایی که میتونست گل و برف کفش هاش رو مالید به صندلی های عقب و پاخور روکش صندلی جلو. گل پرتاب شد کنار ترمز دستی من. از عصبانیت داشت دود از سرم میزد بیرون.‌اما صبر کردم. اما دیدم مادر بچه داره تمام گل های کقش بچه رو با رودری ماشین و رکاب ها تمیز میکنه.‌دیگه جوش آوردم و گفتم سرکار خانم کارتون خیلی زشته.‌برگشت گفت پولشو میگیرین دیگه ببرین کارواش بشورین.‌ شما باشی چی میگی به این مسافر؟

      ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ
   • هادی پاسخ

    👌👌👌👏👏👏

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۵ ب٫ظ
 • کرونا،ما ازتو قویتریم👀 پاسخ

  سلام
  استرس کرونارو‌کشنده میکنه بعد ازرعایت این موارد ریلکس باشید و ب لطف خدا امیدوار
  قرار باشه ادم بمیره عوامل زیای موجبش میتونه باشه
  پس استرس بیخوپ اشتباهه

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۶ ب٫ظ
 • صدف پاسخ

  سلام
  از رانندگان بخواهید اگر بیمارن
  از کار کردن پرهیز کنند! این که چگونه اجرایی کنید به خلاقیت تون بستگی دارد! شما از پور سانت دو هفته آینده کم کنید به ما هم رو اپ گزینه بدید رو اپ با پرداخت هزارتومان اضافه در هر سفر به شما کمک کنیم! اگر راننده مریض مجبور نباشه برای گذران زندگی حاضر شود در ماشینش همه امن تر خواهیم بود!

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۷ ب٫ظ
 • سارا پاسخ

  سلام لطفا همه نیت ۱۰روزه کنن و زیارت عاشورا بخونن و تقدیم نرجس خاتون کنن….سلامتی شیعیان تضمین میشه

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۶ ب٫ظ
 • مجتبی پاسخ

  سلام
  با تشکر از اطلاع رسانی
  لطفا قبل از همه این موارد یک فکری به حال راننده های بی توجه خودتون بکنید که اصلا رعایت بهداشت نمی کنند . بدون اینکه جلوی دهان و بینی خودشون رو بگیرن عطسه و یا سرفه می کنند .
  با تشکر

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مجتبی عزیز سلام،
   اطلاع رسانی و آموزش به کاربران عزیز راننده انجام شده امیدواریم بتوانیم با کمک یکدیگر از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۶ ب٫ظ
 • Mina nik پاسخ

  به نظر من اسپری الکل در اختیار راننده ها بگذارید تا مدام ماشین رو ضدعفونی کنند
  فکر میکنم تا حد زیادی محیط داخل ماشین رو امن کنه هم برای مسافر هم برای خود راننده
  امیدوارم پیغام من رو خوانده و عمل کنید🙈چون مسافران تا چه حد میتونن رعایت کنن🙄

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۴ ب٫ظ
 • سیدعلی پاسخ

  سلام همانطور که دوستان اشاره کردن مبحت بفرمائید برای خانواده بزرگ اسنپ کارهایی انجام بدین که مفید باشه.دادن مواد ضدعفونی ،ماسک،و غیره………
  تا بتوانیم باز هم یک خانواده بزرگ باقی بمونیم

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۱ ب٫ظ
  • ملیکا پاسخ

   با سللام .در بالا خانمی به این نکته اشاره کردن که اگر راننده استپ بیماره نباید سرویس ببره که حرفشون متین . ولی آیا اگر مسافری هم بیمار بود هیچ راننده ای نباید به اون شخص سرویس بده؟ضمنا از استپ درخواست میکنم اسپری ضد عفونی کننده در اختیار راننده ها قرار دهندونظارت بیشری بر بهداشت ماشین ها داشته باشه،

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ق٫ظ
   • مهدی پاسخ

    آخ آخ برامسافرا که پاستوریزه وتمیزهستند همین شمامسافرا هستید که ماشین و کثیف میکنید

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ
 • عباس مقدم پاسخ

  اسنپ با این همه درآمد می‌تونه و باید یک سیستم نظارتی دقیق و سختگیر مشتمل بر پروتکل های خدمات مشابه در اروپا برای رانندگان و خودروهایشان اعمال کند …
  من بارها گزارشاتی از خودرو کثیف ، بدبو ، رانندگی بی دقت و … ارسال کرده ام اما اسنپ چه کرده ؟!
  مدیریت اسنپ یا میخواهد در سطح روستایی باقی بمونه یا برای خودش استاندارد تعریف و نظارت کنه…

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۷ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   عباس عزیز سلام،
   تمامی بازخوردهای سفر در عرض ۲۴ ساعت بررسی می‌شود و اقدامات لازم برای هر کدام از آن‌ها صورت می‌گیرد. شما همچنین می‌تواند هر مشکلی درباره سفر را با پشتیبانی اسنپ در میان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتیجه گزارش‌های مسافران این مطلب را بخوانید.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ب٫ظ
  • هادی پاسخ

   لطفا کرایه ها رو هم به سطح استاندارد اروپا برسونید🙏🙏

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۲ ب٫ظ
  • مهدی پاسخ

   البته با کرایه های اروپایی نه که با سه هزارتومان که پانزده درصد پورسانت یک درصد عوارض شهرداری ازش کم میشه توقع داشته باشی رولز رویس سوارشی

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۳ ب٫ظ
 • S.m پاسخ

  سلام ممنون از مطالبتون. بی زحمت بگین رانندگانی که مریض هستن نیان و بی زحمت خود رانندگان هم بگین بهداشت رعایت کنن ماشینشون رو ضدعفونی کنن .اکر اینا رعایت بشه دیگه با استرس اسنپ نمیگیریم ممنونم حتما بگین

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۴۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سمانه عزیز سلام،
   آموزش‌های ضروری به راننده‌های عزیز داده شده، امیدواریم بتوانیم با کمک یکدیگر از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۸ ب٫ظ
   • حسین پاسخ

    با درود بر دوستان گرامی و ناوگان اسنپ و کارگزاران و خدمتگزاران
    اینجانب از سفیرهای این شرکت می‌باشم که بیشتر از دوسال فعالیت دارم و جزو سفیران ممتاز با امتیاز بالا می‌باشم .
    با توجه با شرایط پیش اومده و غیر منتظره در ماه اسفند که اوج کار برای تمامی هموطنان است متاسفانه باعث گردید خود بنده از فعالیت و پذیرش خواست سفر خودداری کنم هرچقدر که مدارا و مراقب و بهداشت را انجام دهم باز هم خطر و ابتلا به این ویروس مرگبار مرا تهدید میکند.
    شرکت اسنپ که صمیمانه دلسوز رانندگان و مسافران می‌باشد پیشنهادی دارم قیمتهای سفر هارو گرانتر کنند تا واقعا مسافرانی که نیاز به انجام سفر دارند از خانه بیرون بیایند و رانندگانی که نیاز شدید به انجام پذیرش درخواست سفرهارا دارند مشغول به کار باشند وبا توجه به رعایت کامل بهداشت و پشتیبانی شرکت هم برای مسافر هم برای راننده و کمک به هردو در جهت انجام خدمات نیاز میباشد.
    این ویروس مرگبار با هیچکس شوخی ندارد و بهترین راه جلوگیری بعد از رعایت بهداشت قطع ارتباطها و شکستن زنجیره میباشد.
    همکاری و همسو بودن در جهت پیروزی و سلامتی و شکست این ویروس کمک خواهد کرد.
    به امید روزهای بی دلهره و بی استرس برای یکایک هموطنان
    پیروز و مانا باشید.

    سال نو پیشاپیش خجسته باد

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۲۳ ب٫ظ
 • محمد پاسخ

  من اززندگی خسته شدم میخام کرونا بگیرم بمیرم چیکار کنم که کرونا بیگرم

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۴ ب٫ظ
  • پرستو دولتی پاسخ

   بعضی از رانندگان اصلاً راضی به پرداخت آنلاین نیستند در مواقع ضروری هم باید کلی ازشون عذرخواهی کنیم که که قیافه ها برخوردشون بخاطر پرداخت آنلاینمون عوض نشه . در ضمن بعضی از ماشینهای اسنپ به قدری کثیف هستند که بعدش باید تمام لباسهامونو بشوریم . ممنون میشیم در تمام مواقع رسیدگی بشه به این موارد نه فقط الان که بحث کرونا هست ودر آخر از تمام زحمات اسنپیها سپاسگزارم بهترین سرویس آنلاین هستید ولی به این موارد هم رسیدگی کنید بی نظیر میشید

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ
 • پروین پاسخ

  ممنون که سلامتی همکارانتون و مسافران دغدغه تون هست

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۹ ب٫ظ
 • ساناز پاسخ

  ممنون از اطلاعات مفیدتون
  ‌در شهرستان بندر انزلی اکثر رانندگان اسنپ به قدری بهداشت رو رعایت میکنن که آدم با خیال راحت سفر میکنه،واقعا تشکر ویژه باید کرد👏👏👏👏

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۴۶ ب٫ظ
 • سیلن سفیدروح پاسخ

  خیلی ممنون که به فکر هستین اما با کدوم مواد ضدعفونی کننده ؟ داروخانه ها الکل دارن؟ به جز شستن دستامون کار دیگه ای نمیشه انجام بدیم ، چون هیچ گونه وسایل پیشگیری وجود نداره 😔

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۲ ب٫ظ
 • شهرام پاسخ

  سلام
  چرامسافران همش میگن راننده ها مواظب نیستن خوب من راننده بایداز مسافر بترسم چه ویروس به من منتقل میکنه
  به مسافرم هشدارمیدی آخرشم نمره منفی
  میدن حتی سیگار
  امیدوار اسنپ کمی حال راننده داشته باشه

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب٫ظ
 • احمد احمدی پاسخ

  کرونا بد است

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۰ ب٫ظ
 • احمد احمدی پاسخ

  در این دوره تنها کاری که از ما برمی آید این است که دستها ایمان را با دقت با آب و صابون بشویید بعد در مکان های شلوغ رفت و آمد نکنیم

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۱ ب٫ظ
 • علی نظری پاسخ

  اطلاع رسانیتون بسیار عالیست از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم ممنون

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۴۰ ب٫ظ
 • رقیه پاسخ

  سلام و رحمه الله
  من هفته قبل سرما خوردم تب و سرفه و خستگی هم داشتم ولی الان خوبم با کدو و قرص سرماخوردگی معمولی و سوپ و نوشیدنی داغ فراوان خوب شدم والحمدلله زنده ام و نمیدونم سرمام چینی بود یا ایرانی
  ولی میدونم با کرونا مرونا نمی میرم چون قراره شهید بشم به فضل خدا😊😊

  اگه از کرونا میترسین رو پیاممو لمس نکنین چون شاید سرمام چینی بوده به شما سرایت نکنه😆

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۲ ب٫ظ
 • مصطفی پاسخ

  سلام و احترام
  درسته پیشگیری و مبارزه با بیماری مهمه ولی ای کاش روی آرامش و بهداشت روانی مردم هم کار کنن. با این همه بمبارا اطلاعاتی که معلوم نیست منع اش چیه و صحت دارن یا نه مردم بیشتر به آرامش احتیاج دارند. ممنون از اسنپ که همانطور که مشکل حمل و نقل عمومی بهبود داده تو این مورد هم بتونه فعالیت با ثمری داشته باشد. 🌷

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۴۳ ب٫ظ
 • پویا پاسخ

  ممنون از توجه و اطلاع رسانیتون 🙏🙏🙏

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۵۷ ب٫ظ
 • عباس اسدی پاسخ

  از کار فرهنگی که انجام می دهید صمیمانه تشکر می کنم . اسنپ روز روز بروز پله های پیشرفت و ترقی را طی می کند.

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۴ ب٫ظ
 • سودابه پاسخ

  باسلام
  ممنون از خدمت رسانی تون
  حقیقتا منم موافق این هستم راننده های بیمار نباید مسافر پذیرش کنند راننده من عطسه کرد و جالبه من ماسک و دستکش دستم بود
  باید رعایت کنند حتی اگر سرما خوردند
  از ماسک استفاده کنند نه اینکه ما مدام بترسیم از این موضوع

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۷ ب٫ظ
 • تانیان پاسخ

  ممنون از هماهنگی واطلاع رسانی

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۹ ب٫ظ
 • علی رحیمی پاسخ

  اسنپ ، هزبنه ها رو زیاد کردید ? بهتر نیست امکان سفر برای افراد بیشتری رو فراهم کنید ? من م بهارستان تا جمهوری رو می اومدم ۱۸-۲۰ دیروز عصر ۳۸ شده بود ! خبریه ?

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۲۶ ب٫ظ
 • ناصر پاسخ

  سلام
  ممنون بابت اطلاع رسانی شما.
  حقیقتا چند جا تو همین نظرها دیدم مطرح شده که پول رو آنلاین پرداخت کنید ولی همه راننده ها علاقه به پرداخت آنلاین نیستند و بیشتر آنها اولین سوالشون اینه که نقدی بپردازید که البته راننده ها هم حق دارند چون پول خودشون رو همون روز و لحظه می خوان لطفاً روی این قضیه هم تدابیری بیاندیشید
  موفق باشید.

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۲۹ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   ناصر عزیز سلام،
   انتخاب شیوه پرداخت بر عهده مسافر است، فرایند پرداخت روزانه هم در اختیار رانندگان عزیز قرار گرفته است.

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۵ ق٫ظ
 • ستایش پاسخ

  برای رانندگان اسنپ چه چیزی در نظر گرفته اید که خدای نکرده به ویروس مبتلا نشن اونا که دائم تو ماشینن اون بنده خداها چیکار کنن

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   ستایش عزیز سلام،
   در حال آموزش راننده‌های عزیز هستیم. امیدواریم بتوانیم با کمک یکدیگر جلوی شیوع بیماری را بگیریم.

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۲ ق٫ظ
 • Nafas پاسخ

  چشم اما لطفا به راننده ها بگید که با پرداخت آنلاین مشکل نداشته باشند و تا سوار میشیم نگن آنلاین که نمیخواید پرداخت کنید یه سر یا که هنوز به مبدا نرسیده زنگ میزنن که آیا نقد پرداخت میکنید ؟

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۱ ب٫ظ
 • Zahra پاسخ

  ممنون از اطلاع رسانی تون ولی به راننده هاتون بگید بهداشت رو رعایت کنند کسانی رو که علائم سرما خوردگی دارند رو جابجا نکنن ممنونم🙏🙏

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   زهرای عزیز سلام،
   در حال آموزش و اطلاع‌رسانی به راننده‌های عزیز هم هستیم. امیدواریم با کمک یکدیگر بتوانیم جلوی شیوع این بیماری را بگیریم.

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق٫ظ
 • Zahra پاسخ

  اشکالی نداره

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۵ ب٫ظ
 • فرهاد پاسخ

  سالول اسنپ
  عالیسن

  ۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ب٫ظ
 • علی کاظمی پاسخ

  ممنونم از اسنپ به خاطر اطلاع رسانی واطلاعات مهم وکارآمد

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۱۱ ق٫ظ
 • Mahdi پاسخ

  من ک گرفتم خوب شدم افزاد زیر ۲۳سال سریع خوب میشن.
  بعدش پادزهرشم درست کردندد خداروشکر
  نکران نباشید

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۰:۳۶ ق٫ظ
 • مریم پاسخ

  با تشکر از شما. فقط یک مسئله ای که هست، فرمودین سعی کنید پرداخت ها به صورت آنلاین باشه. خب ما دلمون میخواد ولی بعضی رانندگان درخواست پرداخت نقدی یا آپ دارند و دلیلشون هم این هست که اسنپ پولشان را دیر واریز میکند. که خب بنده به دلیل کمبود حافظه گوشی، نرم افزار آپ ندارم. اگر این مشکل واریز رو حل کنید ممنون میشیم.

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۰۶ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مریم عزیز سلام،
   انتخاب روش پرداخت به عهده مسافر است و سیستم پرداخت روزانه هم برای رانندگان در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید این موارد را از طریق پشتیبانی پیگیری کنید.

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۵ ق٫ظ
 • ندا پاسخ

  ممنون بابت اطلاع رسانی خوب ومفیدتون.من بیماری قلبی دارم ووجوداین ویروس استرس زیلدی راداره بهم واردمیکنه امیدوارم ک زودزودواکسنش پیدابشه

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۳ ق٫ظ
 • ندا پاسخ

  ممنون بابت اطلاع رسانی خوب ومفیدتون.من بیماری قلبی دارم ووجوداین ویروس استرس زیادی راداره بهم واردمیکنه امیدوارم ک زودزودواکسنش پیدابشه

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۰۴ ق٫ظ
 • پرهام پاسخ

  سلتم. لطفا این موارد رو به راننده‌ها هم گوشزد کنید.من الان توی یه ماشین اسنپ نشستم و راننده بدون ماسک و دستمال، مدام سرفه می‌کنه. من برای اینکه از سرفه افراد در مترو و اتوبوس در امان باشم اسنپ گرفتم و جای تاسفه

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۰ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   پرهام جان سلام،
   از تجربه ناخوشایندی که داشتید متاسفیم. آموزش‌های لازم را در اختیار راننده‌های عزیز هم گذاشته‌ایم. امیدواریم با یاری یکدیگر بتوانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۳ ق٫ظ
 • امیر پاسخ

  ممنون از اطلاعات دقیق و مفیدتون

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۴۳ ق٫ظ
 • سحر پاسخ

  ممنون از اطلاع رسانیتون‌. اما چون اسنپ هم جزو وسایل حمل و نقل عمومی است. حتما باید تمام خودروهای اسنپ ضدعفونی بشن…تا ما با خیال راحت از اسنپ استفاده کنیم…متاسفانه خیلی از رانندگان اسنپ اصلا نظافت اتوموبیل رو رعایت نمیکنن. و من که اکثرا از اسنپ برای رفتو آمد استفاده میکنم همیشه داخل اتوموبیل با بوی بد راننده و صندلی ها مواجه میشم.

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۵۴ ق٫ظ
 • فائزه پاسخ

  من امروز اسنپ گرفتم راننده همش عطسه میکرد و دستمال جلوی دهنش نمیگرفت . به راننده هاتون لطفا این موارد رو اعلام کنید.

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   فایزه عزیز سلام،
   از تجربه ناخوشایندی که داشتید متاسفیم در حال آموزش این موارد به راننده‌های عزیز هم هستیم. امیدواریم در کنار هم بتوانیم از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم.

   ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ
 • Mojtaba jafari پاسخ

  تشکر از‌ اطلاع رسانی تون ممنون ♥️

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ق٫ظ
 • ابراهیمی پاسخ

  باتشکر از اطلاع رسانی اسنپ عزیز،خیلی مفید بود.

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۳ ق٫ظ
 • فیض محمد ملازاده پاسخ

  ممنون بسیار عالی بود

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ
 • سالار عظیمی پاسخ

  با سلام ممنونم ازاگاهی دادن شما با تشکر

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۰ ب٫ظ
 • سارا خوش صفا پاسخ

  سپاس از اطلاع رسانی تون.

  ۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۰ ب٫ظ
 • رضا پاسخ

  باسلام .قابل توجه کسانی که میگن ماشینهای استپ داغونه و این حرفا .

  از قدیم گفتن هر چه پول بدی اش میخوری!
  من خودم تا یک ماه پیش اسنپ کار میکردم و بخاطر پایین بودن کرایه ها و شرایط بد دخل وخرج ،مجبور شدم ماشینمو بفروشم .قیمت قطعات خودرو و اجرت تعمیر چند برابر شده و با این کرایه ها همین خودروهای داغون هم واسه اسنپ و مسافراش زیاده

  ۹ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۱۲ ق٫ظ
 • مارال علوی پاسخ

  لطفا مسافران هم رعایت کنن و تا جایی که میتونید بیشتر وبیشتر رعایت کنید .ابتلا ی هر مسافر مساوی با ابتلای مسافر بعدی و راننده لطفا در صورت داشتن سرماخوردگی در منزل بمانید تا درمان شوید و به مکان های عمومی و استفاده از تاکسی های آنلاین نفرمایید .به خودتون و به دیگران احترام بگذارید .لطفا مقداری مهربان شویم و به هم رحم کنیم .

  ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مارال عزیز سلام،
   همان‌طور که اشاره کردید برای جلوگیری از شیوع بیماری همه باید توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیریم. امیدواریم با کمک هم بتوانیم به سلامت از این روزها گذر کنیم.

   ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۰ ب٫ظ
 • حسین صالحی پاسخ

  سلام خسته نباشید
  تو این روزا برای رفت و آمد ضروری در شهر بهترین وسیله اسنپ هستش اما متاسفانه خیلی از راننده هاتون اصلا نکات بهداشتی رو رعایت نمیکنن.
  لطفا بهشون‌ تذکر بدین که از دستکش و ماسک استفاده کنن، محیط خودرو مطبوع باشه و تهویه‌ی خوبی رو‌ امکان پذیر کنند، وجود دستمال کاغذی و ژل ضد عفونی کننده در خودروهای اسنپ‌ هم به نظرم لازم و ضروریه
  ممنون

  ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۷ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   حسین عزیز سلام،
   در حال آموزش نکات بهداشتی به راننده‌های عزیز هستیم، امیدواریم با کمک هم بتوانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۹ ب٫ظ
 • رضا پاسخ

  سلام، من راننده اسنپ هستم و الان چند روزه تقریبا بعد از هر سفر یا دو سفر دستگیره ها را با اسپری الکل ضد عفونی میکنم. ولی متاسفانه روزی چند بار هم باید دستمال های استفاده شده را از کف ماشین یا حتی جیب های صندلی جمع آوری کنم. به اون درصد کمی که اینطور برخورد می‌کنند میگم که شما با این کارت به مسافران دیگه، راننده و خانواده اش و کل جامعه ظلم میکنی.

  ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۰۷ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   رضای عزیز سلام،
   به شما خسته نباشید می‌گیم و از اینکه توصیه‌های بهداشتی را رعایت می‌کنید بی‌نهایت سپاسگزاریم. امیدواریم مسافران عزیز هم این موارد را رعایت کنند تا با کمک هم بتوانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۱۷ ب٫ظ
 • ژیلا زند پاسخ

  چگونه ازتخفیفی که برایم قایل شده ایداستفاده کنم خیر تابه حال چیزی نگفته ام دفعه قبل که برایم ۲۰۰۰۰تومان تخفیف فرستاده بودید نتوانستم استفاده کنم این بارهم ۱۶۰۰۰تومان اعلام کردیدولی کجا اعمال میشودنمیدانم

  ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۱۶ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   ژیلای عزیز سلام،
   بعد از قبول درخواست سفر شما می‌توانید کد تخفیف را در بخش «کد تخفیف» وارد کرده و ثبت را بزنید تا مبلغ تخفیف از هزینه سفر شما کسر شود.

   ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۴۷ ب٫ظ
 • حسین پاسخ

  سلام.چرا اینقد کرایه هاتون متفاوته؟یک مسیر در طول یک ساعت قیمتو خیلی کمو زیاد مینداره.یا مسیر طولانی ارزون و مسیر نزدیک گرون میندازه.در کلا قیمتا رو شانسی میزنه انکار نه تنها واسه من بلکه واسه همه ابنطوره و خیلی مسافرا و راننده ها گلایه دارن…لطفا پیگیری لازمه رو بکنین.از بجنورد

  ۱۲ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۰۴ ق٫ظ
 • مهدی هاشمی پاسخ

  با توجه به اینکه توصیه های اخیر بدلیل فقدان مواد ضد عفونی کننده و عدم رعایت نکات بهداشتی از سوی مسافران که با فرهنگ بهداشتی متفاوتی هستند و امکان توصیه به کسی هم عملا وجود ندارد بنده تصمیم گرفتم در خانه بمانم و بیخودی خودم و خانواده ام را به خطر نیاندازم. چون اسنپ هیچگونه پروتکل عملی و حمایتی در این فقره ندارد و صرفا به اطلاع رسانی عمومی بسنده کرده و احتمالا مدیران اسنپ گمان می کنند که با همین چند سطر مطلب مسئولیت اجتماعی خودشان را به نحو شایسته ای انجام داده اند.

  ۱۲ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۲۸ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مهدی عزیز سلام،
   باشگاه رانندگان اسنپ با طرح «سفر به سلامت» اقدام به توزیع ملزومات بهداشتی و استریل برای پیشگیری و مقابله با این ویروس کرده است.
   جزییات بیشتر این طرح را در این لینک بخوانید.

   ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۶ ب٫ظ
  • رسول پاسخ

   سلام همکار گرامی
   منم باهات موافقم ولی جالب اینجاست که من هم مواد ضد عفونی کننده و هم کاغذ دستمالی گذاشتم دم دست که مسافران استفاده کنن و هم بعد از پیدا شدن هر مسافری مناطق تماس مسافرها رو ضد عفونی میکنم ولی باز برخی از مسافران عزیز رعایت نمیکنن .
   مدیران اسنپ هم فقط اطلاع رسانی میکنن و عملا کار خاصی نمیکنن تا رفع تکلیف کنن و اگه کاری هم بکنن در حد ناچیز و محدود به تهران هستش و انگار رانندگان شهر های دیگه از این ماجرا جدا هستن .
   منم به خاطر خانواده ام و مسافران و خودم در خانه هستم و ترددم را بشدت کم کردم تا این بحران را رد کنیم

   ۱۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۲۵ ق٫ظ
 • حامد پاسخ

  ممنون از اطلاعت خوبتون. ایشالا مسافرای عزیز هم رعایت کنن.

  ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۸ ب٫ظ
  • سجاد پاسخ

   بهتره بین ردیف جلو که راننده هست و ردیف عقب از اون نایلونای که سوپری ها جلوی در مغازه میکشن قرار داده شود تا انتقال ویروس به حداقل برسد.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۱ ق٫ظ
 • رامین مدنی پور پاسخ

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت ناوگان خدوم و خستگی ناپذیر اسنپ 
  طرح توزیع اقلام ضدعفونی و پیشگیری از کرونا در نوع خودش جالب بود و نشانه مهم بودن سلامت مسافران و رانندگان برای اسنپ است
  دست شما درد نکنه پیروز و سربلند باشید

  ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۳ ب٫ظ
 • محمد ارخودی قلعه نویی پاسخ

  سلام. خسته نباشید. باتشکر از اطلاع رسانی خوب ومفید تان در این برنامه که حجم زیادی از مسافرین استفاده میکنند. موفق باشید.

  ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۲ ب٫ظ
 • ایمان مولایی پاسخ

  ممنون از لطف شما هم راننده‌ها ی محترم

  ۱۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۰۴ ب٫ظ
 • اقارضاتهرانی پاسخ

  سلام اگه شما تخفیف های بیشتری واسم بفرستی خیلی بیشتر هم ممنون میشم من خیلی اسنپ میگیرم ولی هر ۳ ماه ۳ ماه تخفیف میدیدلطفا پیگیری کنید
  هروز دو.سه بار اسنپ
  هر۳ ماه یک تخیفیف ناحقی میکنید مرسی حسن زاده

  ۱۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۲۹ ب٫ظ
 • رضا پاسخ

  سلام . من قبلا راننده اسنپ بودم . اصلا نمیصرفه کار کنی . نه پول بنزین در میاد و نه پول اصطحلاک ماشین…تازه پولی رو که در میاری رو باید ۲ برابر قرض کنی و خرج ماشین کنی . شاید خودمم ماشینم رو بفروشم و با اسنپ همه جا برم ..خیلی به صرفه تره

  ۱۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۲۷ ب٫ظ
 • امیرریضا پاسخ

  سلام چه زمانی این بیماری ریشه کن میشه؟

  ۱۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۵ ب٫ظ
 • سجاد پاسخ

  وضعیت مازندران هم قرمز شده لطفا مواد ضدعفونی رو به مازندران هم بدهید لطفا به فکر رانندگان همه شهرها باشید ولی شما فقط به فکر شهرهای بزرگ هستید

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۲۵ ق٫ظ
 • میثم نیک زاد پاسخ

  مرسی که هستی اسنپ

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ
 • سید امین موسوی پاسخ

  سلام
  ممنون از حس مسئولیت شما دوستان عزیز
  خداوند تلاش روز افزون شمارا اجر الهی بده
  باتشکر از همه دوستان اسنپی

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ
 • محمدرضاغنیمتی پاسخ

  ثلام وخسته نباشید همکاران زحمت کش در اسنپ فقط بی زحمت لینک بروز رسانی برنامه اسنپ تو کانال بزارین ممنون

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ
 • محمد پاسخ

  این چه وضع قیمته؟ انقدر کرایه اومده پایین که اصلا به صرفه نیس مسافر ببریم. یکم‌ یه فکر حال راننده ها باشید. در ضمن مسافر عزیز راننده اسنپ نوکر شخصیتون نیس درست رفتار کنید😊

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ
 • سجاد پاسخ

  با سلام من خانوم پرستار و هر ۴۸ ساعت ۱۲ ساعت خونه نیست منم خودم بازرس ی شرکت مواد غذایی هستم از اینکه تنها تو خونه نمونم وقتی همسرم سر کار هست رفتم اسنپ اصلا در آمدم برام مهم نبود همین که سرم گرم بود برام کافی بود .
  ی روز ی خانوم با ی دبه ترشی سوار ماشینم شد و از اونجا که اصلا رعایت نکرد چپش کرد تو ماشینم دیدم ی مادر رسوندمش بعدم چند بار دادم شستن ماشین ولی بو از این ماشین بیرون نرفت که نرفت آخری ی اسپری زدم توش فروختمش دیگه هم نرفتم اسنپ ولی اگه قرار بود از این راه درآمد کسب کنم باید هم خودم خیلی اذیت میشدم از صبح تا شب هم تمام مسافرام ولی مقصر هیچ کدام نبودیم

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۱ ق٫ظ
 • علی پاسخ

  سلام. با توجه به توضیحاتی که فرمودید من تلاش می‌کنم آنلاین واریز کنم. با این وجود سرور مدام خطا میده. راننده درخواست وجه نقد میکنه. من پرداخت نقدی داشتم. ولی کمتر از۵ دقیقه بعد از حساب من کسر میشه. به قسمت پشتیبانی هم گفتم مشخصات سفر. ولی تا الان عودت وجه صورت نگرفت

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ق٫ظ
 • Fti پاسخ

  سلام
  من شخصا خیلی از اسنپ استفاده میکنم هر روز تقریبا اسنپ میگیرم ولی بعضی از رانندها واقعا بوی بد میدهند ک ادم مجبور میشه شیشه رو باز بزاره ولی خب نمیشه به پای همه نوشت بسیاری از راننده ها بودن ک خیلی ماشین تمییزی داشتن و بوی خوب میداده ماشین فقط کاشکی این رانندهایی ک بو بد میدن کمتر بشن ادم حداقل تو سفر ۵ دقیقع ای خفه نشه بازم تشکر میکنم از اسنپ بخاطر اینکه این همه اهمیت میده ب مسافراش موفق باشید

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ
 • مرتضی احمدی پاسخ

  سلام…ممنون از اطلاع رسانی جامع و مفیدتون در مورد کرونا…شما با ضد عفونی کردن ماشینهای موردِ استفادتون نقش مهمی در پیشگیری از این ویروس دارید…لطفا نظارت بیشتری در این زمینه داشته باشید…

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۲ ق٫ظ
 • محمد پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت تمام پرسنل اسنپ
  متاسفانه رانندگان از پرداخت آنلاین خیلی راضی نیستن چون کرایه پس از پرداخت با تاخیر بهشون پرداخت میشه
  اگر در این رابطه تصمیماتی گرفته بشه که باعث بشه این پرداخت آنلاین به نفع راننده باشه از همه لحاظ بهتره چه بهداشتی چه وقت و …
  مسافرین هم کمی از سطح توقعاتشون کم کنن درست میشه
  یه مسیر که انتخاب میکنن اون وسط باقی کارهاشون رو انجام ندن
  هر دو طرف چه مسافر و چه راننده بهداشت فردی خودشون رو حفظ کنن هم برای مسافر خوبه هم برای راننده
  چون بهداشت فردی ربطی به کرونا و این جور چیزا نداره
  تو هر زمانی باید بهداشت فردی رو حفظ کرد
  البته تعداد انگشت شماری هم مسافر و هم راننده هستن که به این موضوع توجهی ندارن
  انشاالله که اونا هم رعایت کنن تا شاهد چنین گله هایی از طرفین نباشیم
  بازم تشکر از مجموعه اسنپ و رانندگان با شخصیت و مسافرین عزیز
  موفق باشید

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۶ ق٫ظ
 • مهرداد پاسخ

  با سلام.
  بنده یک برگ کاغذ از دانشگاه تهران دریافت کرده ام که بجز اینکه به واسطه اون بهم بگن مهندس سود دیگه ای برام نداشته. تا قبل از سهمیه بندی بنزین و افزایش ۳ برابری قیمت لوازم یدکی خودرو در ناوگان اسنپ فعالیت داشتم و همیشه به ظاهر و باطن خودم و خودرویی که با اون مسافر حمل می کردم می رسیدم و امتیاز ۴.۹ بنده هم تایید کننده این موضوع هست. اما بعد از افزایش قیمت لوازم یدکی خودرو و کاهش غیر منطقی کرایه اسنپ فعالیت خودم رو قطع کردم تا مجبور نشم به قول اون دوستمون با یه خودروی زوار در رفته خدمات نامناسبی به مردم ارائه بدم.
  گله ای که از اسنپ دارم این هست که برخی راننده ها همون طور که به وضعیت خودرو می رسند انتظار دارند مسافرهایی رو سوار کنند که ظاهر آراسته و مرتب داشته باشن و حداقل بهداشت فردی رو رعایت کنند و این قانون در مورد مسافر اجرا نمیشه. فقط در انتهای سفر از راننده سوال میشه که از مسافر راضی بودید یا نه؟ خوب اگه راضی نبودم چه اتفاقی می افته؟ حداقل میشه سیستم رو جوری تعریف کرد که مسافرانی که راننده ها ازشون رضایت کمتری دارن به سمت راننده هایی هدایت بشن که امتیاز کمتری دارن.
  یه پیشنهاد دیگه اینکه اسنپ میتونه یه سرویس VIP راه اندازی کنه که مسافر با انتخاب اون گزینه به راننده ای که وضعیت خودرو و خودش مناسب تر و در حد شخصیت اون فرد باشه هدایت بشه که البته باید به خاطر این مورد حاضر باشه هزینه بیشتری رو بپردازه.
  ممنون از وقتی که گذاشتید…

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ
 • کرمی پاسخ

  باسلام
  من مسافر همیشگی اسنپ هستم.
  رانندگان اسنپ بسیار زحمتکش و افراد شریف هستند.و همیشه قابل احترامند و کاش میشد از طرف شرکت بیشتر مورد توجه قرار میگرفتن .

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۶ ق٫ظ
  • وصال پاسخ

   درود بر شما
   وقتی خودرو نیاز مبرم به تعویض قطعات و تعمیر است درآمد دو ماه کارکرد را بایستی پیشاپیش از کسی قرض نموده و هزینه کرد… تا روز از نو و روزی از نو

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۳۷ ب٫ظ
   • هادی پاسخ

    من از اول سال تابحال بالای ده میلیون هزینه تعمیر خودرو دادم😖😖😖

    ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۸ ب٫ظ
 • عبدالرضا پاسخ

  قضاوتها تون همیشه فقط مشتری مداره چطوری میتونید ثابت کنید که گزارشات واقعی هستن من ماشینم همیشه خوبه ازهرنظر ولی شماگفتین گزارش کثیفی داشته که این درست نیست خیلی اتفاقا از طرف مشتری پیش میاد که نمیتونیم گزارش کنیم

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۰ ق٫ظ
 • روح اله ی راننده پاسخ

  سلام
  مسافران گرامی:
  همه چیز باید متقابل باشه.تعادل داشته باشه
  همش از راننده ها انتقاد نکنید
  _لطفا سیگار نکشید۱
  _بار یه خاور رو سوار اتومبیل سواری نکنید۲
  _حیوون سوار ماشین نکنید(سگ و گربه)۳
  _بچه هاتونو کنترل کنید(درب سالم نذاشتن برامون)۴
  _یه مسیرو میخواین ۶تومن بدین،ده جا باید براتون توقف کنیم۵
  _خانم های محترم فرایند آرایش کردن رو داخل منزل انجام بدن(ماشین جای این مراسم ها نیست).کلی پسماندهای لوازم آرایشی رو باید مدام از داخل ماشین جمع کنیم.آیا اینها آلوده نیس؟۶
  _بعضی از مسافرها هم واقعا نوبر هستن! سوار ک میشن ،حرکاتی انجام میدن که انگار مالک ماشین و راننده ی ماشین هستن(ارباب و نوکری قدیم)۷
  و مسائلی از این قبیل که الان حضور ذهن ندارم…

  پرداخت اعتباری هم حق شماست…
  بااینکه اسنپ در پرداخت مانده پول راننده کمی تاخیر داره ولی بازم مجددا میگم پرداخت اعتباری “حق شما “مسافران گرامی هست
  ببخشید اگه یکم تند نوشتم (دلم پر بود مقداری)
  پوزش…🙏🙏🙏

  به امید رعایت همه مسائل ، هم از طرف راننده ها و هم از طرف مسافران

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ق٫ظ
 • سید مهدی سید عسگری دولابی پاسخ

  بههیچ طریقی نتوانستم با اپراتورهای شما صحبت کنم و حتی با برخورد هم مواجه گشتم و آن اینکه خیابانی که در نقشه بن است ولی در اصل اینطور نیست را متذکر شدم فقط بواسطه اینکه برای رسیدن خودرو برای سوار نمودن مسافر زمان و مسافت کمتری طی شود ولی شاهد وجدان کاری همکاران نبودم .کنار گذر امام علی ع نرسیده به چراغ قرمز عزیزی درودیان شرقی بن بست نمیباشد
  ممنون

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سید مهدی عزیز سلام،
   این مورد را به تیم نقشه اسنپ اطلاع دادیم.
   از اینکه همراه همیشگی ما هستید سپاسگزاریم

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ
 • علی قنبرزاده پرمهر پاسخ

  با سلام وخسته نباشید من خودم راننده پاره وقت اسنپ هستم ولی هیچی از پخش لوازم بهداشتی رو ندیدم الانم که طرح ضدعفونی خودروهارو دارین باز من جایی ندیدم اگه امکانش هست اعلام کنین کجاها این طرح اجرا میشه ماهم مراجعه کنیم ممنون و متشکر از زحماتی میکشین

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۰ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علی عزیز سلام،
   این ون‌ها در حال چزخش در شهرها هستند. به طور مثال در تهران میدان صنعت، میدان معلم یافت آباد و شریعتی قبل از پل سیدخندان در روز ۱۹ اسفند مستقر بودند.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۹ ب٫ظ
 • مجتبی پاسخ

  سلام ، بخشی از بهداشت خودرو مربوط به هوای داخل خودرو است که متاسفانه اصلا رانندگان توجهی ندارند ، من روزانه حداقل ۲ سرویس اسنپ می گیرم و بعد از سوار شدن برای تهویه هوای داخل خودرو خودم شیشه را پایین میدهم چون به وضوح مشخص است که شیشه های خوردو اصلا پایین داده نشده و هوای داخل خودرو مستعد جولان ویروس ها می باشد . خواهش میکنم رعایت تهویه هوایی مناسب قبل از سوار کردن مسافر را هم بعنوان بخشی از دستورالعمل بهداشت خودرو به رانندگان عزیز گوشزد بفرمایید چون اصلا به این امر توجهی نمی شود.

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۶ ق٫ظ
 • تارا پاسخ

  از اسنپ تقاضا دارم سرویس ویژه یا vip رو فراهم کنه تا هم رانندگانی که خودروی بهتری دارند به اسنپ ملحق شوند و هم مسافرانی که دوست دارند خودرویی که به قول دوستان «قراضه» نباشه سوار بشن، با تقبل هزینه بالاتر سوار خودرویی شوند که در خور باشه. سپاس.

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۲ ب٫ظ
 • زی زی پاسخ

  درود خدا قوت
  شما هم مث دولت خیلی زووود!!!اقدام به ضدعفونی کردین
  ۲۰ روز بعد از شروع اولین کرونای کشور ضدعفووونی!!!
  بهرحال بازم خوبه ک انجام شده
  مراقب خودتون باشین هموطنان عزیز خواهشا فعلاقید سفر و گردشو بزنید.تمنااااا تو رو خدا جدی بگیرید شرایط بحرانیه

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   دوست عزیز سلام،
   از ابتدای شیوع ویروس آموزش و اطلاع‌رسانی را در دستور کار قرار دادیم، بعد از آن هم توزیع اقلام بهداشتی. همکاران ما برای تهیه این اقلام و مواد ضدعفونی کننده تلاش بسیاری کردند و با حداکثر توانمان در حال خدمت‌رسانی هستیم. به امید اینکه بتوانیم با کمک یکدیگر از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۳ ب٫ظ
 • بیژنی پاسخ

  سلام. طی دهفته گذشته ۴ دفعه از اسنپ استفاده کردم. بسیار تمیز و راننده دارای ماسک و دستکش بودند و حتی یک راننده اسنپ هم مواد ضد عفونی کننده برای مسافر ارائه می داد. جا داره ازشون قدردانی کنم.

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۷ ب٫ظ
 • هادی رضوان مهر پاسخ

  سلام و خسته نباشید به همکاران فعال در شرکت اسنپ
  من یک مقدار از شرکت اسنپ دلگیر هستماول اینکه اطلاع رسانی شما خیلی ضعیف میباشد به طور مثال من تازه دو روز پیس فهمیدم که اسنپ وام به بچه ها داده بابت جبران بنزین
  دوم تازه همین امروز فهمیدم که بسته های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا به راننده ها داده
  و بزرگترین مشکل اینه که اگر مشکلی پیش بیاد شرکت اسنپ بجای پیگیری و بررسی مسئله اولین کاری که میکنه حساب کاربری راننده رو مسدود میکنه و این بی احترامی به راننده اصلا قابل تحمل نیست
  با وضعیت قیمتهای موجود که با هزینه ها جور در نمیاد و بشدت داره بهمون فشار میاره
  این مسائل وقتی پیش میاد تحملش سخت میشه
  با تشکر

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   هادی عزیز سلام،
   باشگاه رانندگان اسنپ برای اطلاع‌رسانی دقیق و بروز به کاربران راننده، از پیام‌رسان تلگرام استفاده می‌کند. هر یک از شهرهایی که اسنپ در آنها فعال است، یک کانال تلگرامی اختصاصی دارند.
   برای اطلاع از آدرس کانال‌های تلگرامی اسنپ به لینک زیر بروید:
   https://club.snapp.ir/telegram-channels/

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۱۶ ب٫ظ
 • س پاسخ

  سلام ضدعفونی ماشین ها از چه روزی در شیراز آغاز شده ؟اصلا شروع شده یا تصمیم به شروع دارین ؟

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۶ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   دوست عزیز سلام،
   بله در شیراز از دیروز آغاز شده، همان طور که اشاره کردیم این خودروها در حال چرخش در سطح شهر هستند. در شهر شیراز در مناطق پل معالی آباد، فلکه گاز، فلکه ولیعصر و دیگر میدان‌های اصلی تردد می‌کنند.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۲۸ ب٫ظ
 • جعفر پاسخ

  سلام چرا وقتی گزینه مسیریابی رو میزنم باز دوباره برمیگرده تو برنامه اسنپ

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب٫ظ
 • حسن پاسخ

  با سلام ون هایی که خودروهای اسنپ رو ضد عفونی مکنند در شهرهای بزرگ هستند اما شهرستان ها چی مثلا سبزوار نه ژل ضد عفونی هست نه چیزی که بشه ماشینو ضد عفونی کرد ماسک ودستکش هم گیر نمیاد اگر هم باشه قیمت بالاست صرف نمی کنه من راننده اسنپ هستم و جرات کار کردن ندارم امیدوارم که یک فکری برای شهرستان ها هم انجام با تشکر درود برشما

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   حسن عزیز سلام،
   در حد توان در حال خدمت‌رسانی هستیم امیدواریم بتوانیم به شهر سبزاور هم بیایم.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۳ ب٫ظ
 • حسن پاسخ

  به امید شکست دادن ویروس کرونا (انشاا…)

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۰۶ ب٫ظ
 • مصطفی پاسخ

  سلام
  لطفا اگر امکان دارد برای آنکه مسافران عزیز تشویق به پرداخت آنلاین کرایه شوند
  برای 《پرداخت آنلاین》تخفیف خوبی برای آنها در نظر گرفته شود

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مصطفی عزیز،
   طرح‌های تشویقی متعددی برای پرداخت آنلاین در نظر گرفته‌ایم. جدیدترین جوایز مربوط به جشنواره پرداخت آنلاین، ۵ گوشی آنر ۹ایکس بود که به قید قرعه به برندگان تعلق می‌گیرد.
   برای اطلاع از این طرح‌ها اینستاگرام اسنپ را به آدرس زیر دنبال کنید.
   https://instagram.com/snapp_team?igshid=1vw209rl353lq

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۴۵ ب٫ظ
  • امیر پاسخ

   ,سلام در تهران محل استقرار ماشین های ضدعفونی اسنپ کجا هستند این چند روزه ملکه چیزی ندیدیم

   ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۷ ق٫ظ
   • اسنپ پاسخ

    امیر عزیز سلام،
    ون‌های ضدعفونی کننده در حال چرخش در میدان‌های اصلی شهر هستند. در تهران میدان صنعت، میدان جمهوری به سمت جنوب، میدان ارتش به سمت غرب، یافت آباد میدان معلم، شریعتی قبل از پل سیدخندان، شهرری میدان نماز، نازی آباد میدان بهشت و غیره مشغول خدمت‌رسانی هستند.

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۴۳ ب٫ظ
 • علیرضا پاسخ

  سلام این ون ها چه قسمت هایی از شیراز هستن؟؟؟

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۰۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علیرضای عزیز سلام،
   همان طور که اشاره کردیم این خودروها در حال چرخش در سطح شهر هستند. در شهر شیراز در مناطق پل معالی آباد، فلکه گاز، فلکه ولیعصر و دیگر میدان‌های اصلی خدمت‌رسانی می‌کنند.

   ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۳۰ ب٫ظ
 • مریم پاسخ

  سلام و خسته نباشید به همه رانندگان زحمت کش.خدایی شغل سختیه و خدا قوت به همتون.ولی حتی گذشته ازین ویروس کرونا آقایون راننده نظافت خودشون و ماشینو رعایت کنن آدم از سوار شدن پشیمون نشه.بعضیا بوی سیگار داخل ماشینشون پیچیده.بهداشتو همیشه رعایت کنیم نه فقط الان

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۰۷ ب٫ظ
 • علی عبداللهی پاسخ

  یه خط درمیون چرا اقلام بهداشتی توزیع کردید الان من ندارم چه کنم از جیب خودم خرج کردم هرکدومو با هزینه های بالا خریدم

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۲۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علی عزیز سلام،
   با حداکثر توان و امکانات‌مان تلاش کردیم اقلام بهداشتی را در بین رانندگان عزیز توزیع کنیم. امیدواریم بتوانیم با کمک هم از شیوع ویروس جلوگیری کنیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۵۲ ب٫ظ
 • کاربر پاسخ

  چقدر بد هست که بعضی از راننده های اسنپ غرغرو هستن، من که به اونایی که غر میزنن امتیاز منفی میدم

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۰۵ ب٫ظ
 • امیر پاسخ

  سلام لطفا الان که کرایه ها طبق تاکسیرانی ۱۱ درصد گران شده امیدواریم شما هم به فکر راننده ها باشید و قیمت ها بازنگری بشه من امروز برام سرویس اومده بود از پیچ شمیران تا بالای شیخ بهایی ۱۱ هزار تومان آخه با این وضع بنزین و گرانی قطعات آیا به صرفه هست

  ۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۹ ب٫ظ
 • سارا پاسخ

  سلام من شوهرم راننده اسنپه ولی همچین چیزی ک بخوان ضدعفونی کنن نبوده اصلا خودش همیشه تو ماشینو با الکل ضدعفونی میکنه

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سارا جان سلام،
   از اینکه همسر شما عضو خانواده اسنپ است به خود می‌بالیم. ون‌های ضدعفونی کننده در میادین اصلی شهرهای ذکر شده در حال تردد هستند. شما در چه شهری ساکن هستید؟

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۴۱ ب٫ظ
 • فائزه پاسخ

  سلام
  خیلی از رانندگان از ماسک استفاده نمیکنند. لطفا استفاده از ماسک رو برای رانندگان اسنپ الزامی کنید.

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۹ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   فائزه عزیز،
   همان طور که در متن اشاره شده تاکنون شواهد اندکی مبنی بر مفید بودن استفاده از ماسک منتشر شده است. محققان اعتقاد دارند که شستن مداوم دست‌ها بخصوص زمانی که با دهان در تماس قرار می‌گیرند اثر بیشتری دارد. تنها در صورتی که مبتلا به کرونا هستید، علایم تنفسی( سرفه یا عطسه) دارید و یا از فرد مبتلا به این بیماری مراقبت می‌کنید استفاده از ماسک برای شما توصیه می‌شود. همچنین اطلاع‌رسانی در مورد رعایت موارد بهداشتی به رانندگان عزیز انجام شده است. امیدواریم با کمک هم بتوانیم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۵ ب٫ظ
 • علی پاسخ

  آقا همتون خسته نباشید راننده های عزیز ،من خودم مسافرم اکثر راننده ها انصافآ حرف ندارن ،هم ماشین ،هم شخصیت خودشون ،خیلی کم پیدا میشه ک ی مشکلی باشه حالا یا از ماشین یا خود راننده ک اونم میزارم پای مشکلات جامعه و یادم نمیاد امتیاز کم داده باشم ب کسی بازم خسته نباشید میگم دم همتون گرم

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۳ ق٫ظ
 • شعله پاسخ

  این که نوشتید کرونا منشا حیوانات هست از کجا اوردینش خدایی کلی جنگیدیم از سطح شهر تهران بیلبوردارو جمع کردن و عوضش کردن چون از رو بی اطلاعاتی و ندونسته بود بعد الان شما نشوتی منشا حیواناتن اگه حیوانات بودن الان کل شهر و دنیا پر بود از جنازه های حیوانات متاسفم از بی اطلاعاتی

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ
 • راننده پاسخ

  اسنپ چرا کرایه ها را کم میکنید؟. ما اجاره خانه داریم .خرج بچه داریم .همه چیز گران شده چطوری کرایه کم میشه ؟؟

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ ق٫ظ
 • رامین پاسخ

  درود
  دوستان عزیز تا زمانی که نسبت به درآمد رانندگان و قیمت سفرها تجدید نظر صورت نگیرد اینگونه مشکلات از قبیل برخورد نامناسب راننده با مسافر و نظافت شخصی-محیطی و مشکلات عدیده ای که بیشتر باعث ناراحتی و عدم تمرکز در حین رانندگی و ثبات اخلاقی را شاهد هستیم. لذا از شرکت محترم اسنپ خواهشمندم که نسبت به افزایش درآمدها اقدامات لازم را مبذول بفرمایند. رانندگان زحمتکش اسنپ بجز امرار معاش و درآمد مکفی خواسته دیگری ندارند.
  ومن الله توفیق.

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ
 • محیا پاسخ

  سلام خسته نباشید من مشهدم اما ۵ ۶ روز پیش چند بار اسنپ گرفتم و اصلا تمیز نبودن حتی ماسک هم نداشتن امیدوارم به تازگی رعایت کرده باشن متشکر از اطلاعاتتون

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۶ ق٫ظ
 • نقی زاده پاسخ

  سلام همسر من راننده اسنپ هست میشه بفرمایید کجا باید بیاد برای ضدعفونی ماشینش.ممنون میشم بهم اطلاع بدید

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۰۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   دوست عزیز سلام،
   در شهرهای اعلام شده ون‌های اسنپ به صورت چرخشی در میدان‌های اصلی شهر برای ضدعفونی کردن خودروها در حال تردد هستند.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۶ ب٫ظ
 • رقیه پاسخ

  سلام شوهر من در اسنپ هست ولی از ترس کرونا نمی تونه کار کنه و هیچ یک از خدمات اسنپ رو دریافت نکرده با تشکر

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۱۲ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   رقیه عزیز سلام،
   در کانال‌های اطلاع‌رسانی اسنپ از آدرس زیر می‌توانید از جزییات طرح در شهرهای مختلف مطلع شوید.
   https://club.snapp.ir/telegram-channels/

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۴ ق٫ظ
 • حمیدرضا پاسخ

  سلام
  والله ابن چیزی که من میبینم فقط جنبه تبلیغاتی داره و اصلا جنبه واقعی نداره، من خودم به تازگی اسنپ گرفتم هیچی موارد رو رعایت نکرده بودن بلکه ماشینشون هم بسیار کثیف و آلوده بود.

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۳۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   حمیدرضای عزیز،
   ما با حداکثر توان در حال خدمت‌رسانی هستیم، لطفا در پایان سفر در قسمت امتیازدهی با انتخاب گزینه «عدم رعایت بهداشت» این مورد را گزارش کنید تا اقدامات لازم صورت گیرد.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ
  • وحید کوهی پاسخ

   با سلام من وحید کوهی راننده اسنپ هستم ساکن ارومیه میخواستم بدونم از کجا ضد عفونی کننده و ماسک ودستکش تهیه کنم وایا ماشین مارو هم ضد عفونی میکنند

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۵۵ ب٫ظ
   • اسنپ پاسخ

    وحید عزیز سلام،
    متاسفانه این طرح در حال حاضر در ارومیه اجرا نمی‌شود.

    ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۵۶ ب٫ظ
 • محمدی پاسخ

  باسلام من بارها اومدم بیام سرکار ولی به قدری کرایه ها پایین بوده برگشتم خونه با توجه به بنزین و خطری که بابت کرونا هست و استهلاک ماشین وجود داره کار نکنیم سنگین تره بعد مسافرا میگن چرا قبول نمیکنین درخواست رو خواهشا یکم معقول تر کنین کرایه هارو …

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۴۹ ب٫ظ
 • سميه پاسخ

  سلام
  خوب اسنپ درست، اون مسافر بی ملاحظه چی؟ آیا شما برای رانندگان هم اضافه کردید که بزنند مشافر رعایت نکرده؟ یا مسافر بسمار بوده و بدون ماسک سوار شده؟

  ۲۱ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۴ ب٫ظ
 • سید دانیال خرم پاسخ

  سلام و درود بر همکاران عزیز اسنپ

  اینجانب راننده اسنپ هستم
  برای رضایت مسافر و امنیت و سلامت جامعه بعد از پایان هر سفر
  اقدام به ضدعفونی داخل خودرو میکنم

  امیدوارم دیگر همکاران نیز در این شرایط حساس اصول بهداشتی رو کامل رعایت کنند

  ما همه عضو یک خانواده هستیم

  !…Snapp

  ۲۲ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سید دانیال عزیز،
   از اینکه به فکر سلامتی خود و سایرین هستید بسیار سپاسگزاریم و به داشتن شما در خانواده اسنپ می‌بالیم.
   امیدواریم با کمک هم بتوانیم این روزها را به سلامت پشت سر بگذاریم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ق٫ظ
 • مهدی پاسخ

  باسلام
  لطفامیشه بگید اقلام بهداشتی کی دقیقابه کل شهرهامیرسه؟!
  کل اعتبار وپیشرفت هرشرکتی یامجموعه ای که بامردم به صورت مستقیم سرکارداره رو نیروی انسانی اون شرکت ایفا میکنه اسنپ هم رشدوپیشرفت ومحبوبیت خودش رو ازدرجه اول راننده هاش داره بخایم راجبش بحث کنیم خیلی گلگی وانتقاد هست،
  پس ماهم انتظار داریم مسافر موقع سفرخودش تمام احترام به راننده روبجابیاره مثلا درحین اینکه داخل خودرو هست موقع سلفه زدن جلوی دهن خودش روبگیره خصوصا اتسه کردن که متاسفانه هرچقدر اطلاع رسانی میشن ولی گوش نمیکنند وانگار یه جوری راننده بهشون بدهکاره یا دشمنه خواهشا هرکدوم ازبچه های راننده اسنپ مشکلات خودشون رودارن بااین شرایط به وجود آمده ومتاسفانه شیوه غلط مدیریت دراین کشور وعدم صحیح مدیریت باعث بروز مشکلات بزرگ ازجمله جان انسان هامیشه
  حرف آخر وحساب لطفالطفا لطفا اگه همچین اقلامی تهیه شده هرچی سریعتر اونا رو دربین همه راننده های عزیز وزحمت کش قراربدین تامانع پخش بیشتر این بیماری کشنده بشید خواهش میکنم عمل کنید این بیماری بسیار خطرناک وکشنده است
  با آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزو راننده های خوب اسنپ وهمکاران دفتری وهمه ملت ایران

  ۲۳ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۶ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مهدی عزیز سلام،
   برای اطلاع‌رسانی درباره توصیه‌های بهداشتی به کاربران مسافر از تمامی کانال‌های اسنپ استفاده کرده‌ایم. همچنین تیم اسنپ برای تهیه اقلام بهداشتی حداکثر توان خود را به کار گرفته است. امیدواریم بتوانیم در سایر شهرها هم این اقلام را در اختیار رانندگان عزیز قرار دهیم و با کمک هم این روزها را به سلامت پشت سر بگذاریم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۳ ب٫ظ
 • رویا پاسخ

  سلام من همسرم راننده ناوگان شماست در کرمان خودش وسایل بهداشتی تهیه میکنه و ماشین رو تمیز میکنه هیچ امکاناتی در کرمان نیست

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۵ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   رویای عزیز سلام،
   با حداکثر توان و امکانات‌مان در حال خدمت رسانی هستیم، اما متاسفانه در حال حاضر طرح ضدعفونی کردن خودروها مختص به شهرهای تهران، کرج، قم، شیراز، مشهد و اصفهان است.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ
  • rezgar پاسخ

   متوسط

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۲۳ ب٫ظ
 • عارف پاسخ

  با سلام خدمت همه ی ایرانی های عزیز
  من هم مسافر بودم هم راننده مشکلاتی داشتم و دارم اما دنبال مقصر نیستم…
  فقط به فکر اینم موظفم به خاطر خودم یه سری موضوعات بهداشتیو رعایت کنم
  قبل و بعد کورونا فرقی نمیکنه.هممون قرار نیست عمر نوح کنیم.یکم بیشتر قدر لحظه هامونو بدونیم که حسرت خوردن دیگه کاریو درست نمیکنه همین
  از اسنپم ممنونم که وظیفه شخصیشو به عنوانه یه شرکت تو جامعه داره انجام میده

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۲ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   عارف عزیز سلام،
   سپاس از توجه شما، امیدواریم با کمک هم بتوانیم این روزها را به سلامت پشت سر بگذاریم.
   از اینکه همراه همیشگی ما هستید سپاسگزاریم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۷ ب٫ظ
 • مجید پاسخ

  باسلام
  روزی ۱۰تا۱۲ساعت توی تهران میچرخم ولی دریغ از یکی ازاین خودروهای بهداشتی.
  چرا بلوف میزنید؟میخواید خودتونو مسئول ونوع دوست جلوه بدید؟راست میگید مکان مشخصی تعیین کنید و به راننده ها اطلاع رسانی کنید که کجا هستن.
  اینقدر دایه بهتر از مادر نباشید.درضمن بااین شرایط (گرانی بنزین،کم بودن کرایه،وجود کرونا )حتما بهترین سرویسهارو هم باید ارایه بدیم؟
  توب اینستاگرام جواب بدید

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۳ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   مجید عزیز سلام،
   برای جلوگیری از ایجاد ازدحام و حفظ سلامتی شما عزیزان این خودروها در حال چرخش در میادین اصلی شهر هستند. در شهر تهران در میادین صنعت، شریعتی قبل از پل سیدخندان،یافت آباد میدان معلم، میدان پروین ضلع جنوب شرقی، میدان فاطمی به سمت غرب و سایر میدان‌های اصلی می‌توانید از خدمات این ون‌ها استفاده کنید.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۶ ب٫ظ
 • علی پاسخ

  من خودم جزء ناوگان حمل و نقل اسنپ اهواز هستم ما واقعا رانندگان شاید در خط مقدم این جبهه باشیم و در معرض خطر هستیم
  چرا اهواز که جزء کلانشهر ها هستش این طرح نیست اهواز باید بهش بیشتر رسیدگی بشه

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علی عزیز سلام،
   امیدواریم بتوانیم در تمامی شهرها همراه شما باشیم و با کمک هم این روزها را به سلامت پشت سر بگذاریم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۴۱ ب٫ظ
 • رامین پاسخ

  ما که هر راننده که می‌بینیم ماسک نداره چه برسه ضدعفونی باشه لاهیجان

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۲ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   رامین عزیز،
   لطفا در پایان سفر با انتخاب گزینه «عدم رعایت بهداشت» این موضوع را به ما اطلاع دهید تا بتوانیم اقدامات لازم ا انجام دهیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۰۹ ب٫ظ
 • جوادبرومند پاسخ

  سلام ممنون از زحمت همه خانواده اسنپ بهترنیست یک وام قرض الحسنه به کاربرانی که شغلشون فقط اسنپ هست بدین تاپیش زن وبچه شرمنده نشن میتونین سفته هم بگیرین

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   جواد عزیز سلام،
   باشگاه رانندگان اسنپ تلاش می‌کند نیازهای کاربران راننده را در زمینه‌های مختلف شناسایی کرده و امکانات لازم برای رفع آنها را فراهم آورد. برای اطلاع از خدمات باشگاه رانندگان به تفکیک شهر به لینک زیر بروید:
   https://club.snapp.ir/

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۳ ب٫ظ
 • Peyman پاسخ

  سلام دوباره آقا من دیروز سطح شهر اصفهان ایستادم پای ون های شرکت تا ضد عفونی کنن .کل داخل ماشینو خیس کرد که بماند ولی بسته بهداشتیی به من ندادند .میدان آزادی بودند که ضدعفونی کردند..اون بسته بهداشتی من کووووووووووو

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۰ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   پیمان عزیز سلام،
   ون‌ها وظیفه ضدعفونی کردن خودروها را بر عهده دارند و توزیع اقلام بهداشتی بر عهده وانت‌هاست.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ب٫ظ
 • Hossein پاسخ

  چرا این طرح ها تو اهواز برگرار نمیشه نا سلامتی اهاازم جزئه کلان شهرای ایرانه ؟

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۲۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   حسین عزیز سلام،
   با حداکثر توان و امکانات‌مان در حال خدمت‌رسانی هستیم. امیدواریم بتوانیم در اهواز هم به شما خدمت رسانی کنیم و با کمک هم از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۱ ب٫ظ
 • اسماعیل پاسخ

  سلام من یک راننده اسنپ تو استان ایلام هستم و وضعیت خیلی بحرانی هست این وسایلی که میگین از کجا بهمون باید بدن

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۵۳ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   اسماعیل عزیز سلام،
   ما با حداکثر توان و امکانات‌مان در حال خدمت‌رسانی هستیم. این طرح در حال حاضر مختص به شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، قم و شیراز است. از شنیدن اوضاع بحرانی در ایلام بسیار متاسف هستیم، امیدواریم بتوانیم در شهر شما هم طرح را عملیاتی کنیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۵۸ ب٫ظ
 • علیرصا پاسخ

  سلام دوست عزیزبنده که وام نگرفتم چکارکنم ایاحالاوام میدهیدوبنده درکاشان هستم این بسته های نطافت راازکجاتهیه کنم چون به داروخانه هامراجعه کردم میگویندنداریم به مرکزدارووغذاکاشان هم مراجعه کردم میگویندفقط به اداره های دولتی میدهیم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۵۶ ب٫ظ
 • علی پاسخ

  فقط شهرهای مد نظر شما مهم هستند شهرهای دیگه بیماری وجود نداره..یا باید در تمام شهر ها این اقلام رو میدادید یا کلا نمیدادید …شهر بزرگی مثل تبریز که امروز بیشتر از تمامی شهر ها در معرض خطره ومسئولینش کاملا بی توجه هستن ..شهرهای دیگه ورودی هاشون رو بستن ولی در تبریز همچین چیزی وجود نداره تا امروز..استان اذربایجان شرقی داره به صدر جدول کرونا میرسه ..من به شخصه برای اینکه باعث وبانی این بیماری نباشم کلا کار نمیکنم وترجیح میدم از پولی بمیرم ولی نزارم کس دیگه ای از طریق من الوده بشه

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۲۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علی عزیز سلام،
   برای جلوگیری از شیوع بیماری همان طور که توصیه شده باید تمام افراد جامعه نکات بهداشتی را رعایت کنند. با حداکثر توان و امکانات‌مان در حال خدمت‌رسانی هستیم، امیدواریم بتوانیم این طرح را در تبریز هم داشته باشیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۱۹ ب٫ظ
 • فرشاد پاسخ

  کرونا در تبریز هم زیاد شده. ماشین‌های تبریز رو در برنامه ندارین؟

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۳:۵۳ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   فرشاد عزیز سلام،
   با حداکثر توان و امکانات در حال خدمت‌رسانی هستیم، امیدواریم بتوانیم طرح را در شهرهای دیگر هم گسترش دهیم.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۴:۱۴ ب٫ظ
 • حامد پاسخ

  سلام اکثر مسافرا تو مسیر پیاده میشن پول کرایه از عابر بانک بگیرن یا تو مقصد ک میرسن میگن اقا پول ندارم شماره کارت بده یا برم از خونه پول بیارم .بعد اگه بهشون بگی پول توقف در عابر بانک یا خونتون ک منو معطل کردی بده دیگه واویلاهه زیر بار نمیرن. از اینا گذشته امتیاز ک اصلا نمیدن ولی بعد از کلی سفر حتی یک امتیازم بهم اضافه نمیشه . داخل ماشینم هر روز دستمال میکشم انگار هتل انقد تمیزه ولی بیرونش بعلت صرفه جویی در مصرف اب هر روز نمیتونم بشورم. مدیران اجرایی اسنپ میخام بهتون بگم انقد طرف مسافرو نگیرید اخه خیلیاشون رو مخن. بعدشم اگه خاستید کسی رو غیر فعال کنید بنظر بنده بهترین راهش اینه ک بصورت محدود و زمانی غیر فعال کنید نه نامحدود. بعنوان مثال اگه راننده ای مرتکب خلاف شد برابر با میزان خلافش مثلا ۳روز غیر فعالش کنید مثلا از یک روز تا ده روز. نبصورت نامحدود. امیدوارم درخاستم اجرابشه. حامد منوچهری از شیراز

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۰۷ ب٫ظ
 • سید حمید یزدانبخش پاسخ

  کسایی مثل فرزاد و چند نفر دیگه که میگن اگه کرایه ها کمه کار نکنین فکر میکنم شکمشون سیره و انگار تو این جامعه زندگی نمیکنن وقتی بنزین سه برابر شده لوازم یدکی دو تا سه برابر شده ولی کرایه ها پایینه راننده بنده خدا چیکار کنه زندگیش وابسته اس به این شغل اسنپ که اومد خیلی از اژانسا تعطیل شدن پس راننده ها مجبورن تو این دو تا شرکت کارکنن شهر خلوته بله ولی مگه پول بنزینش کم میشه مگه استهلاک ماشینش چون خلوته پایین میاد پس لطفا خودتونو برارین جای راننده ها الکی از سر شکم سیری نظر ندین.

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۰۷ ب٫ظ
 • حجت پاسخ

  سلام لطفا از مسافران عزیز و گرامی بخواهید برا اسنپی ک درخاست میدن حد اقل ۳الی ۴ نفر سوار شن و اگه بیشترن ون درخاست بدن بارها مسافر خاستم بزنم ۵ تا ۷ نفر بودن و جا نشدن تو ماشین رو از چشم راننده میبینن و چیزی هم ک میگی میگن ما با اسنپ اومدیم همینقدر بودیم الانم میخایم برگردیم و کلی توهین هم ب رانندگان عزیز میشه

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۲۴ ب٫ظ
 • امید پاسخ

  با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم واقعا با این شرایط ویروسی و کمبود مسافرچرا اینقدر کرایه های همدان باید کم باشه این معضل باعث دلسردی ما راننده ها و سوء استفاده برخی مسافران میشه خواهشا رسیدگی کنید بخدا نظافت هم کامل رعایت میشه داخل ماشین مواد ضد عفونی کننده هم برای مسافرا گذاشتم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۵:۳۳ ب٫ظ
 • ناصر پاسخ

  سلام من چند وقت اسنپ به خاطر مشکلاتم کارنکردم این روزا سرم خلوط تر شده اما از زمانی که کوشیم عوض کردم اپ راننده دیگه کار نکرد منم پاکش کردم الان از کجا باید دانلود کنم با تشکر

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۲۴ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   ناصر عزیز سلام،
   شما می‌توانید با ارسال عدد لاتین ۹۷ به شماره ۱۰۰۰۵۰۰ اپلیکیشن اسنپ را دانلود کنید.

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۵ ب٫ظ
 • Reza پاسخ

  سلام.باتوجه به شیوع کرونا.درفارس.والان درمرودشت هیچگونه اقدامی برای دسترسی رانندگان به موادبهداشتی وماسک انجام نشده..وتمام رانندگان خانه نشین شده اند.فقط ازترس.بیماری کرونا.
  لطفا.هرکاری واقدامی نسبت به رانندگان شهرمرودشت میتوانیدانجام بدهید.که اوضاع خراب است.وشهرآلوده ازکرونا.

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۶:۴۷ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   رضای عزیز سلام،
   از شنیدن اوضاع بحرانی در شهر مرودشت بسیار متاسفیم. ما با حداکثر توان و امکانات‌مان در حال خدمت‌رسانی هستیم. امیدواریم بتوانیم طرح را در سایر شهرها هم عملیاتی کنیم.

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۳۱ ب٫ظ
 • آرش پاسخ

  من مشتری اسنپ ام. اگه طرح وی‌آی‌پی داشته باشید من حاضرم پول بیشتر بدم و سوار ماشین نو و مدل‌بالا بشم. لطفاً به این طرح فکر کنید…!

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ب٫ظ
 • امیرحسین پاسخ

  من که همچین ماشینی درمیدان ها و تقاطع های اصلی مشهد ندیدم اگه مکان خاصی استقرار دارن لطفا اعلام کنید

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۱ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   امیرحسین عزیز،
   همان طور که اعلام کردیم این خودروها در حال چرخش در شهر هستند. در مشهد در میدان‌های معراج، فردوسی، ۱۵ خرداد، میدان امام علی، میدان جمهوری، میدان مفتح خودروهای ضدعفونی کننده در حال تردد هستند.

   ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۵۵ ب٫ظ
 • فریدون پاسخ

  سلام با درود. ..راننده اسنپ هستم دوستان عزیز پیام من به همه همکاران عزیز رعایت بهداشت هم برا راننده و هم برا مسافر واجبه..این ویروس راخیلی جدی بگیرید.در ضمن واحد پشتیبانی بیشتر هوای رانندهاشو داشته باشه …..

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۸:۱۲ ب٫ظ
 • محمد پاسخ

  سلام والا اصلا اسنپ به یه چیز توجه نمیکنه راننده با این بنزین گرون و لوازم ماشین گرون و مسافرانی که از بالا به راننده نگاه میکنند و اشتباهات زیاد مسافران و ادعا زیاد و توقف کنی وتوقف حساب نشه و خیلی چیزای دیگه ما داریم با جونمون بازی میکنیم واسه یه لقمه نون حلال که ببریم خونمون من خودم ماشینم ۹۸ مدلش به خدا از روزی که دارم اسنپ کار میکنم هزارتا صدا افتاده توش کمترین کاری که اسنپ میتونه بکنه اینه که از کمیسونش تو این روزا که با جونمون بازی میکنیم بگذره یا علی. راستی این چند سی سی بنزینه ماهیانه ندادنش با دادنش فرقی نمیکنه.

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۰۷ ب٫ظ
 • محمد پاسخ

  ممنون از توجه دوستان به رانندها و مسافرین اسنپی…..
  انشااااا سال آینده سال خوبی رو پیش رو داشته باشیم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۱۲ ب٫ظ
 • محمد پاسخ

  باید کجا بریم واسه ضد عفونی خودرو

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۱۳ ب٫ظ
 • عباس پاسخ

  اصلانمیصرفه من خودم چندروزه نشستم خونه چون هرچی کارمیکنم میبینم همش میره واسه بنزینواصتحلاک ماشین یعنی فقط بیگاری کشیدن ازماشینوخودمونه،یکم بفکررانندهاباشین تاتشویق بشن واسه کارکردن نه اینکه دلسردبشن بشینن توخونه اینهمه بفکرمسافراهستین نصفشم به رانندهافکرکنید

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۱۷ ب٫ظ
 • عباس پاسخ

  راضی هستم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۱۹ ب٫ظ
 • Reza پاسخ

  لطف شما که به فکر جان مردمی چند نکته ! اولا من به شخصه تو این مدت تو شهر کرج و تهران فقط یکبار همچین ونی رو دیدم وسط بیابون تو اتوبان همت نزدیکیای ایران مال …. که اصلا جایابی مناسبی برای استقرار نیستش . دوما شما نشستن روی صندلی جلو ممنوع کن برای راننده یا حداقل تعداد مجاز سرنشین رو اخه چجوری میشه نکات ایمنی رو رعایت کرد که ملت چهار نفر میشینن تو ماشین حداکثر سرنشین رو باید بکنین ۲ نفر

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۲۷ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   رضای عزیز سلام،
   در همین مطلب در مورد نشستن در صندلی عقب به مسافران این طور آموزش دادیم:
   همان طور که پیش از این نیز توصیه کرده بودیم برای داشتن سفری امن‌تر بهتر است که در صندلی عقب بنشینید.

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ب٫ظ
 • یوسف پاسخ

  از شرکت اسنپ خواهش میکنم در خصوص کرایه درون شهری کرج و تهران تجدید نظر کنن واقعا خیلی کمه..ممنون.

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۲ ب٫ظ
 • عظیم ثابت ازخسروابادفومن پاسخ

  تواین شرایط خطرناک جون مونو گرفتیم تو کف دستمون با این کرایه های ناچیز مسافرهم انگار شاهزادست اسنپ هم بخاطرفشارهای دولت کرایه ها وپایین نگهداشت چرا اسنپ کمسیونش روپایین نمیاره این وسط خطر ریسکش باراننده وسودش برای اسنپ ومسافره این یعنی ظلم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۷ ب٫ظ
 • هادی پاسخ

  ای کاش شهرستان هایی مثل زاهدان هم که فوق العاده الوده هست مورد توجه بود و حداقل مواد ضد عفونی رو بصورتی پولی به راننده ها میدادن تا بتونیم با خیال راحت کار کنیم.من که الان بیشتر از ۱۰ روزه که کار نمیکنم.چون نه ماسک گیرم امده نه مواد ضد عفونی.تو شهر ما هم مردم معمولا رعایت نمیکنن موارد بهداشتی رو.بخاطر همین بدون امکانات ریسک خیلی بزرگیه کار کردن.

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ب٫ظ
 • Alireza پاسخ

  به عنوان یک راننده اسنپ در شهر تربت حیدریه

  خاطر نشان میشم ک فقط ۳% از مسافرین اسنپ به درستی از اپلیکیشن استفاده میکنند

  و مابقی از فهم و شعور و فرهنگ استفاده بو برده! ولی در ذهن‌شان آن را تیز بازی و زرنگ تلقی میکنند

  نمونه های آن
  عدم استفاده از توقف در مسیر
  عدم رعایت تعداد سرنشین
  انتخاب مسیر کوتاه تر از مقصد

  موضوع دیگه ای ک در کامنت ها بین مسافرین و رانندگان مطرح بود نظافت بود

  سوال اینجاست ک عده ای از مسافرین میگویند ماشین بوی نامطبوعی دارد

  این بو از کجا میاد ! خود فضای داخل ماشین تولید می‌کنه این رو ؟!!!

  یا مسافرانی ک بهداشت فردی را رعایت نمی‌کنند

  این مسافر است که باید خوشبو و تمیز سوار ماشین شود ،

  سعی کنید با دید واقع‌گرایانه و عمیق به موضوع نگاه کنید ، نه سطحی و احساسی
  .

  به نظر من اگه اسنپ در آپدیت های بعدی برای مسافر نظر سنجی بگذارد

  تا مسافر با توجه به امتیاز کسب کرده از
  خودروی مدل بالاتری بهره ببرد ، تا حد زیادی میشود این مشگل را به حداقل رساند

  یه پیشنهاد برای پیشگیری بهتر اینکه شرکت تعدادی تب سنج در دفاتر خود برای کاربرانی ک میخواهند تجهیزات کامل تری داشته باشند را با هزینه خود راننده ، در اختیارشان با قیمت مصوب قرار دهند ،

  سپاس

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۸ ب٫ظ
 • حامد مولازاده پاسخ

  اقا سلام این بستها داستانش چیه

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ
 • حسین پور پاسخ

  باسلام
  متاسفانه شرکت اسنپ زیاد واسه راننده ارزش قائل نیس، ودربیشترمواردطرف مسافران رومیگیره
  چه ازنظرمدت منتظرم موندن ولغوسفرازطرف مسافر، کم بودن کرایه این روزا و….
  راننده هاهم انسانند جان خودشون وخانوادشون وصدالبته مسافرا مهمه، پس بخاطرخودشونم که شده بایدرعایت کنن، ولی وقتی یه مسافرا لج اینکه چران فتی اون کوچه،سرعت نرفتی،و…. یه امتیازالکی میدن
  چقدرشده مسافردرخواست سفربده ونیاد، ازلج امتیازمنفی بده، ویانه،اصلابه امتیازدادان توجه نکنه. بجای مثبت منفی هاروپرکنه، چون اصلادقت نمیده بیشتراوقات. خودماهم قبل راننده بودن مسافراسنپ بودیم وتجربه شوداشتیم واینکه نکات منفی قبل نکات مثبت نمایش داده میشه، چراهمیشه منفی نگر بودنمون می۰ربه به مثبت بودن. چرانکات منفی اول میادبعدمثبت.مسافرراحت توهین کنه، دربیاد، بیشتراز طول مسافت ببره، لوکیشن رواشتباه بزنه، راننده هم بخوادفقط یه کلمه بده، منفی روتیک بزنه.
  دلم پربوداینجاخالی کردم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۲ ب٫ظ
 • مهدی آزاد پاسخ

  با سلام رعایت بهداشت دو طرفه هست رعایت ادب و شخصیت هم دو طرفه هست رعایت پاکیزه گی حق مسافر هست انتخاب نوع پرداخت حق مسافر هست امتیاز دادن به سفر رو هم که به مسافر دادین زمان تسویه حساب رو هم که خودتون هر وقت که سیستم جواب بده دوست داشتین انجام میدین یکی به من بگه پس حق من راننده کجایی این سیستم شما تعریف شوده ممنون میشم

  ۲۴ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۵ ب٫ظ
 • محمد حسن پاسخ

  سلام با عرض خسته نباشید.بنده چند وقت علائم سرما خوردگی داشتم.به احترام مردم و سلامت جامعه فعالیت نداشتم.اما الان به صورت محدود اقدام کرده ام.
  بعدم
  هیچ وقت اقلام بهداشتی به بنده ندادید

  ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۳۶ ق٫ظ
 • علی اکبر کاسکو پاسخ

  با سلام ..من و تعدادی از همکارها که اصلا ازاین طرح اسنپ اطلاعی پیدا نکردیم و خودمان خود جوش لوازم و محلولهای ضدعفونی کنتده تهیه ودر ماشینهایمان برای استفاده مسافرین قرار دادیم کاشکی بصورت گذینشی و انهایی که اشنایی در سیستم دارن توضیع نمیکردید و گاهی رانندگانی که لایق این سهمیه ها هستند را شناسایی وبین اندکی از انان هم توضیع میشد

  ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۰ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علی اکبر عزیز سلام،
   طرح ضدعفونی کردن خودروها در شهرهای ذکر شده هنوز ادامه دارد و شما هم می‌توانید از آن استفاده کنید. همکاران ما برای توزیع اقلام بهداشتی در میادین اصلی شهر توقف داشتند و به هیچ وجه توزیع گزینشی در این طرح‌ صورت نگرفته. ما با حداکثر توان و امکانات‌مان برای جلوگیری از شیوع بیماری اقدام کردیم و بازهم اگر کاستی صورت گرفته از شما عذرمی‌خواهیم. امیدواریم بتوانیم با کمک هم از شیوع ویروس جلوگیری کنیم.

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۶ ب٫ظ
 • حمید پاسخ

  باسلام وعرض ادب حمیدهستم ازاهواز..بنده راننده اسنپ هستم نمیخام ازهمه ی مشکلاتمون بگم ولی دل ماراننده هاخییییییییلی پره ازکرایه ی کم تاهزینه هاودست اندازهای جاده ایی….بخداقسم دیگه روانی شدیم …توروخداوام چشم گیری به راننده های اسنپ بدیدتابتونن یاماشینشونو تبدیل به احسن کنن ویااینکه برن یه خرج اساسی براماشینشون انجام بده چون روزبروزاوضاع ماشین بااین دست اندازهاخرابترمیشه وباعث میشه که راننده ساعات کاری کمتری داشته باشه …سپاس اززحماتتون

  ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۳ ق٫ظ
 • مهدی آزادی پاسخ

  سلام تو این دوره و زمونه هرکی فقط به فکر خودشه شرکت فکر سود بیشتر هست مسافر فکر زود رسیدن و پول کمتر دادن و راننده میمونه این وسط هم خرج خودش ،زندگیش ماشینش پورسانت شرکت،آخرش هم تنها با یه تماس مسافر بی انصاف سریع از سرویس دهی شرکت محرومش میکنه حتی زحمت یه تماس با راننده رو نمیگیرن بعد اگه مسافر راست میگفت و حق با اون بود قطع همکاری کنن در هر شرایطی یک طرفه به محکمه نرید

  ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ
 • حمید پاسخ

  سلام مجددحمیدهستم راننده هایی که فقط وفقط شغلشون اسنپه اگه ماشینشون نو باشه ومدل بالا…همیشه باانگیزه ی بالایی ووقت وزمان بیشتری برای اسنپ قاعل میشه ….

  ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق٫ظ
 • علی پاسخ

  سلام این مشکل نامعتبر بودن کارت بانکی من جهت هزینه سوخت حل نشد ۴ماه است که بابنزین ۳تومانی کار می کنم هروقت هم تماس میگیرم می گویند صبوری کن صبوری صبوری چه طرفه خاکی برسرم کرد؟

  ۲۵ اسفند, ۱۳۹۸ در ۷:۰۲ ب٫ظ
 • مهسا پاسخ

  سلام وقتتون بخیر.
  بنده دانشجوی سال آخر پزشکی هستم.
  متاسفانه رانندگان محترم اسنپ زمانی که لوکیشن را بیمارستان انتخاب میکنیم اصلا قبول نمیکنن و یا اینکه زمانی که میفهمند پزشک هسی و توی بیمارستان کار میکنی درخواست لغو سفر را مطرح می نمایند.
  همه میدونیم مشکلات هست ولی خواهشا به فکر ما هم باشید.
  تشکر بابت تمام زحمات رانندگان محترم اسنپ.
  انشالله که شرایط بهتر خواهد شد💪💪

  ۲۶ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۰۶ ب٫ظ
 • امیر حسین گودرزی پاسخ

  سلام و علیکم من یکی از رانندگان اسنپ هستم میخواستم بگم که بارها شده که من هم ماشینم تمیز بوده و اصول بهداشتی مثل ماسک ودستکش و مواد ضد عفونی کردن استفاده کردم ولی با این حال مسافر به محض پیاده شدن گزینه رعایت نکردن اصول بهداشتی را زده بعدش از اسنپ پیام اومده برام که حساب کاربری شما مسدود میکنیم میخواستم بگم این راهش نیست مسافر الکی هر گزینه که دلش بخواد بزنه شاید الکی زده باشه بعد بیان حساب کاربری راننده بیچاره را مسدود کنند.

  ۲۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۹:۴۵ ب٫ظ
 • راننده اسنپ پاسخ

  سلام راننده اسنپ هستم
  ماه اسفند خیلی کم کار کردم
  اولا قیمت ها با توجه به شلوغی خیابان ها خیلی پایین بود. پس کار نمی صرفید
  دوما اینکه مسافرا اصلا رعایت بهداشت را نمی کنند. در این روزهای کرونایی، بخصوص زمان عطسه و سرفه جلوی دهانشان را نمی گیرند. قبلا که نمی گرفتند و الان هم با نمی گیرند. حتی یک مسافر جراح هم داشتم، گفتم آقای محترم لطفا موقع عطسه جلوی دهانتان را بگیرید. گفت که اصلا اینا تاثیر نداره… چی باید گفت به این مسافر؟ تازه ایشان جراح هم بودند. پارسال هم مسافرین با عطسه هاشون یک هفته بیمارم کردند. واقعا رعایت بهداشت اینقدر سخته؟ لطفا همیشه یک دستمال داشته باشید و ازش استفاده کنید.

  ۲۷ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۹ ب٫ظ
 • فرشید نیا پاسخ

  سلام
  کجا بریم ماشین ضد عفونی کنیم

  ۲۸ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱:۵۱ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   فرشید عزیز سلام،
   در شهرهای ذکر شده ماشین‌های ضدعفونی در حال چرخش در میادین اصلی شهر هستند.

   ۲۸ اسفند, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ
 • مجتبی پاسخ

  متاسفانه برخی رانندگان اسنپ پس از قبول سفر از عزیمت به مبدا سفر خودداری می کنن و نه تنها پاسخگوی تماس مسافر نیستند بلکه اقدام به لغو سفر هم نمی کنن تا مسافر مجبور به لغو سفر بشه و اونها از امتیازات منفی احتمالی مصون بمونن. لطفا یک راهکاری برای این مسئله پیدا کنید

  ۳ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱:۵۳ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سلام. مجتبی عزیز، کاربر راننده مجاز به انجام این کار نیست. در صورتی که این موارد رو به پشتیبانی گزارش دهید حتما رسیدگی می‌شود.

   ۵ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۲ ق٫ظ
  • علیرضا حسن زاده پاسخ

   بله درسته من همچین موردی برام پیش اومده از ساعت ۷ شب درخواست رو قبول کرد، به مبدا نیومد تا ساعت ۹ شب خودش سفر رو لغو کرد.
   منم به هیچ کجا دسترسی نداشتم تا ماشین بگیرم برسم مقصد.

   ۷ فروردین, ۱۳۹۹ در ۰:۰۴ ق٫ظ
   • اسنپ پاسخ

    علیرضای عزیز سلام،
    برای رسیدگی به این موارد لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

    ۹ فروردین, ۱۳۹۹ در ۴:۴۶ ب٫ظ
 • معصومه ن پاسخ

  لطفا استفاده از ماسک را برای رانندگان اجباری کنید اگر قرار بود راننده ماسک نزنه از تاکسی معمولی برای رفتن به محل کار تو این وضعیت استفاده می کردم .جدی نگیرید قطعا حیلی از مشتری های اسنپ قطع امید می کنند از وضعیت اسنپ

  ۵ فروردین, ۱۳۹۹ در ۳:۳۵ ب٫ظ
 • علیرضا حسن زاده پاسخ

  با سلام
  بسیاری از مشکلات رانندگان و مسافرین از طریق تغییرات در برنامه اسنپ قابل حل شدن هست.
  مثلا وقتی مسافر دیر میاد به مبدا،بعد از ۳ دقیقه فرصت به مسافر،به ازای هر دقیقه تاخیر مبلغی به کرایه اضافه کنه و به مسافر آلارم بده.
  یا بلعکس راننده دیر به مبدا رسید از کرایه کم کنه.
  یا مثلا توقف بخاطر مسافر را با GPS محاسبه و به کرایه اضافه کنه.
  بنظرم مشکلات از طریق سیستمی قابل حله.
  با تشکر از رانندگان محترم اسنپ

  ۷ فروردین, ۱۳۹۹ در ۰:۰۱ ق٫ظ
 • صمد برز ه کار پاسخ

  سلام چرا از مسافران تعداد نفرات سوال نمیشود میری مبدأ میبینی ۴نفرآدم بزرگ با۳تابچه وایستادن می‌خوان سوار بشن وقتی هم که سوار نمیکنی کنسل نمیکنن اینو به اینو میگن نمره منفی میخوری باید مسافر تعدادنفرش مشخص بشه

  ۸ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۲ ق٫ظ
 • صمد برز ه کار پاسخ

  سلام لطفاً با پیامک اطلاع رسانی کنید کجا ماسک رایگان به راننده اسنپ میدان بریم بگیریم پس کمیسیون برای چی میگیرید

  ۸ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ
 • محمد آران پاسخ

  سلام باتشکر از زحمات شما و همکاران راننده خواهش میکنم باعنایت به اینکه مسافرت تقریباً به صفر رسیده ترتیبی اتخاذ فرمایید معادل درآمدی که در آخرین ماه عادی سال گذشته داشتندبصورت وام یاهرطریقی که فشاری به این قشر زحمت کش وارد نشود پرداخت شود. پیشنها دیگر اطلاعیه ای برای مسافران کثیرالسفر ارسال کنید حداقل ۱۰۰ هزارتومان اعتبار برای خود ذخیره کنند ودر ماههای آتی و عادی استفاده کنند. بنده حاضرم در این امر خییر پیشقدم شوم با پوزش و تشکر

  ۸ فروردین, ۱۳۹۹ در ۳:۰۹ ب٫ظ
 • محسن پاسخ

  لطفااین اقداماتی که ارائه شد فقط برای شهرستانها و استانهای خاصی نباشه برای همه باشه ،بیماری کرونا مربوط به یه شهر یا استان نیست مربوط به همه کشوره،ممنونم اگه خدمات استریل کلیه رانندگان را در نظر بگیرید

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۲ ق٫ظ
 • آنا پاسخ

  اسنپ باعث شد حقوق مسافر به رانندگان عزیز تفهیم بشه و فرهنگ اینکه همیشه حق با مشتری هست تا حدودی جا بیافته. هر چند همیشه کسانی هستند که از حقوق‌شون سوءاستفاده کنند! اما این نباید مانع از اجرای درست کار بشه. با سیستم نظردهی این تعامل می‌تونه ایجاد بشه که قوانین بهتر و کنترل‌شده‌تری ایجاد بشه.

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ
 • R. B پاسخ

  سلام. من پرسنل بیمارستان هستم و محل کارم در محدوده طرح میباشد. متاسفانه درخواستهای سفر خیلی دیر تایید میشه یا گاها اصلا کسی درخواست رو قبول نمیکنه.
  مشکل دیگر راننده های تاکسی هستند که در اسنپ مشغول به کار هستن. معمولا این افراد همیشه درباره کرایه ها معترض هستند و رفتارهای توهین آمیز بین این راننده ها زیاده.

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۴ ق٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   دوست عزیز سلام،
   به شما بابت زحماتی که در این مدت در بیمارستان کشیدید خسته نباشید می‌گیم و امیدواریم با کمک هم بتونیم این روزها رو پشت سر بگذاریم.
   مدت زمان قبول درخواست به عوامل مختلفی از جمله تعداد کاربران راننده در آن منطقه بستگی دارد. در مواردی که تجربه ناخوشایندی داشتید می‌توانید با پرکردن صفحه امتیازدهی یا تماس با پشتیبانی موضوع را به ما اعلام کنید تا بتوانیم مسئله را پیگیری کنیم.

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۶:۵۰ ب٫ظ
 • مسعود اکبری پاسخ

  با عرض خسته نباشید و تشکر از زحمات شما فعلا همه چیز خوب وور حد ایده ال میباشد فقط جاهایی که اینترنت ضعیف میباشد یک راهکار مناسب اتخاذ شود

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۷ ق٫ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام
  من جز کادر درمان هستم و تقریبا از بهمن ماه بیشتر رفت و آمد هام به سر کارم با اسنپ انجام می‌شد خیلی ازتون ممنونم که هم به موقع ماشین پیدا می کردم و استرس دیر رسیدن رو نداشتم و هم اینکه قیمت ها خیلی ارزون شده بود و واسم مقرون به صرفه بود

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   زهرای عزیز سلام،
   از طرف تیم اسنپ به خاطر زحمات بسیار شما در این مدت بهتون خسته نباشید می‌گیم و امیدواریم این روزها رو با کمک یکدیگر به سلامت پشت سر بگذاریم.

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۶:۴۶ ب٫ظ
 • هما حسینی پاسخ

  در این که تمام اسنپ های که گرفتم در این مدت تمام نکات بهداشتی را رعایت میکردن شکی نیست اما هنوز در برخورد راننده با مسافر ها کم بود های است که امید وارم برطرف شود .

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   همای عزیز سلام،
   از اینکه همراه همیشگی ما هستید سپاسگزاریم. امیدواریم با کمک شما بتوانیم کیفیت سفرهای اسنپ را افزایش دهیم. شما می‌توانید با امتیازدهی ما را در این امر یاری کنید.

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۶:۴۲ ب٫ظ
 • حسین صالحی پاسخ

  سلام‌ اصلا راننده ها رعایت نمیکنن لطفا رسیدگی‌ کنید

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۵ ب٫ظ
 • هايده پاسخ

  با سلام و سپاس از اسنپ من حدود ۴۶٠ سفر با اسنپ داشتم غیر از دو سه مورد از همه رانندگان کم و بیش راضی بودم فقط خواهشم از رانندگان و مسافرین محترم اینه که وقتی اسنپ این فضا را برای اعلام نظرات داده از ادبیات خوب استفاده کنیم اوضاع مالی اکثر مسافرین و رانندگان خوب نیست بِه همدیگر احترام بگذاریم و موقعیت هم را درک کنیم دوسه تا راننده و یا مسافر کم ادب را بِه کل رانندگان و مسافران نسبت ندهیم :در پایان با این شعر سعدی راتقدیم هموطنان خوبمان میکنم:بنی ادم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زیک گوهرند /چو عضوی بدرد اورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱:۰۲ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   هایده عزیز سلام،
   از اینکه همراه همیشگی ما هستید سپاسگزاریم.

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۶:۴۱ ب٫ظ
 • Mahdi پاسخ

  سلام چرا اسنپ مسیر های کوتاه رو انقدر گرون حساب میکنه درصورتی که بخوای تاکسی بری خیلی هزینش کم تر میشه

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱:۳۱ ب٫ظ
 • سید مصطفی حسینی پاسخ

  با سلام وعرض ادب وخسته نباشید حضور پرسنل زحمت کش اسنپ
  لازم به ذکر است عرض کنم که هرشرکت یا مجموعه ایی در عرصه فعالیت خودبی عیب ونقص نیست شرکت اسنپ بسیار بی عیب ونقص است شاید مسایل انگشت شماری باشد که اونم دلیلش میتونه نا اگاهی وعدم دانش کافی تعدادی از پرسنل زحمت کش این مجموعه میباشدکه این موضوع میتونه به مرور زمان قابل حل باشه موضوع مهم دیگه اینه که در محدوده طرح ترافیک خدمات رسانی ضعیف میباشد که این موضوع هم میتونه با فروش طرح ترافیک واستخدام تعداد بیشتری از رانندگان تاکسیهای چرخشی قابل حل باشد
  باتشکر از مجموعه پر تلاش وزحمت کش اسنپ

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   سید مصطفی عزیز،
   از اینکه توانستیم رضایت شما را جلب کنیم خوشحالیم.

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۶:۴۰ ب٫ظ
 • Alireza.hz پاسخ

  خدا بهمون رحم کنه و اینکه ممنون از اطلاعاتی که برا مردم گذاشتین و اینکه چرا
  تو هیچ کدوم از قرعه کشی ها ما درنمیایم . نکنه فقط به آشناهای خودتون هدیه میدین😅🥀

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۲:۲۵ ب٫ظ
  • اسنپ پاسخ

   علیرضای عزیز سلام،
   نه واقعا :)) قرعه کشی‌های اسنپ واقعی هستند و فرایند خیلی‌هاشون رو می‌تونید از اینستاگرام اسنپ دنبال کنید.

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۵:۲۷ ب٫ظ
 • parastoo پاسخ

  ممنون ب خاطر اطلاع رسانی های مفیدتون،موفق باشید با پیشرفت روزافزون

  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ در ۳:۲۱ ب٫ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *