تغییر مقصد قابلیت جدید اسنپ

تغییر مقصد

تغییر مقصد قابلیت جدید اسنپ

شاید برای‌تان پیش آمده باشد که پس از شروع سفر، متوجه شده‌اید مقصد خود را از ابتدا روی نقشه اشتباه وارد کرده‌اید، یا حین سفر در نقطه دیگری از شهر کاری برای‌تان پیش آمده که باید خود را به مقصد دیگری می‌رسانده‌اید و یا حتی خواسته‌اید در لوکیشنی نزدیک‌تر از مقصد خود از خودرو پیاده شوید. حالا با نسخه جدید اپلیکیشن کاربران مسافر و راننده اسنپ می‌توانید به سادگی با قابلیت «تغییر مقصد حین سفر» این کار را انجام دهید. گزینه تغییر مقصد را در اپلیکیشن انتخاب کنید. پس از محاسبه هزینه جدید و تایید راننده، مقصد خود را تغییر دهید.

چگونه حین سفر تغییر مقصد دهیم؟

  • وقتی در خودروی اسنپ و در حین سفر هستید، اپلیکیشن اسنپ را باز کنید و صفحه‌ای را که مشخصات سفر در آن ثبت شده بالا بکشید. کنار مقصد سفر گزینه‌ سبزرنگی می‌بینید: تغییر مقصد
  • می‌توانید روی همان صفحه مشخصات سفر «گزینه‌های سفر»‌ را انتخاب کنید و در بین گزینه‌های سفر، گزینه تغییر مقصد را پیدا کنید.

از هر کدام از روش‌ها که تغییر مقصد را انتخاب کنید، به صفحه‌ای فرستاده می‌شوید که همان مرحله انتخاب مقصد روی نقشه است. در این صفحه به لوکیشن‌های منتخب خود هم دسترسی دارید و می‌توانید به جای مشخص کردن مقصد به صورت دستی، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

پس از تایید مقصد جدید، اپلیکیشن باید هزینه سفر را با توجه به موقعیت مکانی مقصد دوباره محاسبه کند. منتظر بمانید تا قیمت جدید برای شما نمایش داده شود. در صورتی که قیمت جدید را می‌پذیرید، گزینه تایید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این هزینه تا مدت مشخصی اعتبار دارد و اگر گزینه تایید را لمس نکنید، پس از مدتی کوتاه باید مجددا محاسبه شود.

حالا باید منتظر بمانید تا راننده تغییر مقصد شما را تایید کند. راننده، با استفاده از اپلیکیشن خود، مقصد جدید را روی نقشه با تفکیک منطقه طرح ترافیک مشاهده می‌کند و در صورت امکان تردد در آن مسیر درخواست شما را تایید یا رد می‌کند. پس از تایید یا عدم تایید راننده، پیغامی را روی اپلیکیشن خود می‌بینید که وضعیت ادامه سفر را به اطلاع شما می‌رساند.

سوالات متداول

در حال حاضر امکان جابه‌جایی مقصد برای سفرهایی که دو مقصد دارند، فعال نیست.

با مشخص کردن مقصد جدید روی نقشه، هزینه سفر شما مجدد محاسبه می‌شود که بسته به موقعیت مقصد جدید هزینه بیشتر یا کمتر خواهد شد.

پس از آنکه مقصد جدید را روی نقشه تعیین کردید و هزینه سفرتان را تایید کردید، پیغامی برای راننده ارسال می‌شود. راننده می‌تواند درخواست تغییر مقصد شما را قبول یا رد کند.

پس از آنکه راننده تقاضای تغییر مقصد شما را پذیرفت می‌توانید با استفاده از گزینه‌های سفر در مسیر توقف هم داشته باشید.

برای دسترسی به این قابلیت باید آخرین نسخه ۵.۶.۰ اپلیکیشن اسنپ یعنی نسخه ۵.۶.۰ را نصب کنید.

بله. کد تخفیف شما بر اساس آخرین هزینه‌ی محاسبه شده اعمال خواهد شد.

راننده هم مثل مسافر باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب کرده باشد. از راننده بخواهید اپلیکیشن خود را آپدیت کند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *