بسته‌های حمایتی به آسیب‌دیدگان کرونا رسید

بسته‌های حمایتی به آسیب‌دیدگان کرونا رسید

با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، دغدغه معیشت و مشکلات اقتصادی برای خانواده‌های نیازمند بیشتر از قبل شده و بحران کرونا زندگی‌شان را از مدار خارج کرده است. در این میان «اسنپ»، «کاله» و «هلال احمر» به واسطه مسئولیت اجتماعی خود دست به دست هم دادند تا در قالب طرح «به هم دلگرمیم» با ارسال بسته‌های حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی به سهم خود باری از دوش خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا بردارند.

این طرح از روز شنبه ۲۱تیر ماه آغاز شد و برای شروع ۱۰۰۰بسته برای ارسال به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در نظر گرفته شد. بعد از آن طبق فراخوان شرکت اسنپ در توییتر، قرار شد به ازای ریتوییت هر نفر، یک بسته اضافه‌تر به دست خانواده‌هایی که معیشت‌شان تحت تاثیر بحران کرونا قرار گرفته برسد. با مشارکت و همراهی بی‌نظیر مردم،  ۱۰۸۳بسته دیگر به این حرکت جمعی اضافه شد و موجی از دلگرمی به وجود آورد. در نهایت ۲۰۸۳ بسته‌ دلگرمی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در استان‌های تهران، قم، مازندران و خوزستان رسید.

فهرست این خانواده‌های نیازمند به وسیله سازمان مددکاری جمعیت «هلال‌احمر» با کمک وزارت بهداشت و درمان و سایر دستگاه‌های حمایتی شناسایی شد. همچنین سبدهای دلگرمی حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی، شامل ۴پاکت شیر تتراپک یک‌لیتری کم‌چرب، یک بسته پنیر سفید تازه ۴۰۰گرمی،  ۴پاکت خامه تتراپک، ۲بطری دوغ ۱.۵لیتری، ۲بطری نوشابه لاکی‌دو ۱.۵لیتری، یک سطل ماست کم‌چرب پروبیوتیک ۲.۲کیلویی، یک بسته مخلوط سبزیجات منجمد ۴۰۰ گرمی، یک بسته سیب‌زمینی سرخ‌کرده ۷۵۰گرمی، یک بسته لوبیا سبز ۴۰۰گرمی، یک بسته برگر (۳۰درصدی)  ۵عددی،  یک بسته کباب‌لقمه ۹عددی و۲بسته کوکتل مرغ ۳۰۰گرمی، در مجموع به ارزش ۲۰۰هزار تومان بود که از سوی شرکت «کاله» تامین شد و با کمک شرکت «اسنپ» به دست خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا رسید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (2)

  • Saved پاسخ

    ممنون از اخبار بروزتون

    ۹ مرداد, ۱۳۹۹ در ۸:۰۹ ب٫ظ
  • امید پاسخ

    سلام برای هر حمایتی یا کمکی حتما باید از مددجویان کمیته باشیم بقیه ما انسان نیستیم من الان سه فرزند دارم ماهی ۹۰۰ تومن نمیرسه حقوقم الان دو سه سال هست گوشت برای خانه نخریدم هرروز تخم مرغ یا کوکو چرا اینقدر فرق میذارین زنم سادات هست ولی برای عید غدیر به مددجویان کمیته بسته حمایتی میدن تا کی باید بکشیم .

    ۱۰ مرداد, ۱۳۹۹ در ۶:۴۱ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *