دریافت خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چه مزیت‌هایی دارد؟

مشاوره آنلاین روانشناسی

دریافت خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چه مزیت‌هایی دارد؟

یک روز کاری شلوغ می‌تواند یک شب خسته کننده با سردردهای کشنده را به همراه داشته باشد. سردردهایی که به راحتی درمان نمی‌شوند و برای کم شدن آن‌ها هیچ داروی مسکنی جوابگو نیست! در این مواقع فقط باید به پزشک مراجعه کنید و درباره درمان این مشکل از وی کمک بگیرید.

اما مراجعه به درمانگاه می‌تواند حتی اوضاع را از چیزی که هست بدتر کند. چون افراد زیادی در شبانه‌روز دچار مشکلاتی مانند مسمومیت، مشکلات تنفسی، سردرد و… می‌شوند و برای درمان آن‌ها به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند. به خاطر حضور این جمعیت معمولاً درمانگاه‌ها شلوغ هستند و به سختی می‌توانید برای ملاقات با پزشک وقت بگیرید. البته اگر شانس پذیرش شدن را پیدا کنید هم باید چند ساعت در صف شلوغ درمانگاه بمانید تا ویزیت شوید.

برای اینکه بتوانید بدون صرف زمان با پزشک مد نظرتان ملاقات کنید بهترین راه استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی است. در مشاوره پزشکی آنلاین بدون اینکه نیازی به ملاقات حضوری با پزشک داشته باشید ویزیت می‌شوید و می‌توانید با مصرف داروهای تجویز شده و رعایت دستورالعمل‌های ارائه شده توسط پزشک شرایط جسمانی و روحی خودتان را بهبود دهید.

در ادامه مزایای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی سوپر اپلیکیشن اسنپ ارائه شده است، تا با شناخت بیشتری بتوانید از این خدمات استفاده کنید.

۱) دسترسی به چندین پزشک به طور هم‌زمان

در بیشتر درمانگاه‌ها فقط یک یا چند پزشک عمومی یا متخصص برای ویزیت متقاضیان حضور دارند و کسانی که نیاز به دریافت خدمات پزشکی دارند باید منتظر رسیدن نوبتشان بمانند؛ اما در مشاوره آنلاین پزشکی چندین و چند پزشک متخصص و عمومی را می‌توانید مشاهده کنید؛ و برای ویزیت شدن فقط کافی است یکی از این پزشکان را انتخاب کنید.

با توجه به زیاد بودن تعداد پزشکان حاضر در سوپر اپلیکیشن اسنپ هیچ‌کدام از بیماران در صف انتظار طولانی ملاقات با یک پزشک باقی نخواهند ماند.

رزومه پزشکان در سوپر اپ اسنپ مشخص است و متقاضیان می‌توانند بهترین پزشک را برای ویزیت شدن و درمان مشکلشان انتخاب کنند؛ بنابراین دیگر نیازی نیست که ابتدا پزشک عمومی را ملاقات کنید و معرفی‌نامه برای ویزیت دکتر متخصص بگیرید. چون تمام پزشکان متخصص اسنپ مطابق تقویم مشخص شده با متقاضیان ارتباط می‌گیرند و آن‌ها را راس ساعت انتخاب شده ویزیت می‌کنند.

۲) هزینه منطقی و مقرون‌به‌صرفه خدمات پزشکی

پزشکان عمومی مبلغ مشخصی را به عنوان تعرفه ویزیت از متقاضیان دریافت می‌کنند. این تعرفه معمولا در درمانگاه‌های عمومی با مطب پزشک تفاوت زیادی دارد و متقاضیان با توجه به اینکه در چه محلی ویزیت می‌شوند باید مبلغ ثابتی را برای پرداخت هزینه ملاقات با پزشک بپردازند.

برای پزشکان متخصص این رقم تا چندین برابر بیشتر می‌شود. مخصوصاً وقتی قصد ملاقات با پزشکان متخصص در یک حوزه خاصی مانند قلب و عروق را دارید، گاهی باید مبلغی بیشتر از آنچه برای ویزیت پزشکان متخصص دیگر تعیین شده را برای ویزیت دکتر بپردازید.

در مشاوره آنلاین پزشکی اسنپ تعرفه ویزیت هر پزشک مشخص است؛ بنابراین متقاضیان کافی است پزشک مد نظرشان را انتخاب کرده و زمان‌بندی دریافت خدمات پزشکی را مشخص کنند. پس از آن هزینه ویزیت پزشک برای متقاضی نمایش داده می‌شود و با پرداخت هزینه مشخص شده می‌تواند این خدمات را دریافت کند.

۳) صرفه‌جویی در زمان و هزینه دریافت خدمات پزشکی

اگر مشکلی برایتان پیش بیاید و نیاز به دریافت خدمات پزشکی داشته باشید، باید خودتان را تا نزدیک‌ترین مرکز درمانی برسانید. برای رسیدن به درمانگاه گاهی ممکن است چند ساعت در ترافیک بمانید یا اینکه نزدیک‌ترین کلینیک در فاصله دورتری از محل زندگی شما قرار داشته باشد و رفت و آمد به آن نقطه از شهر چند ساعت طول بکشد.

علاوه بر بازه زمانی صرف شده برای رفت و آمد تا کلینیک باید زمانی که در صف انتظار ویزیت پزشک نیاز است را هم برای دریافت خدمات پزشکی در نظر داشته باشید؛ بنابراین گاهی مواقع ممکن است یک ویزیت ساده پزشک عموم برایتان تا چند ساعت طول بکشد. این صرف زمان می‌تواند هزینه زیادی هم برایتان به همراه داشته باشد و مجبور شوید یک روز کامل از محل کارتان مرخصی بگیرید تا بتوانید با پزشک مد نظرتان ملاقات کنید.

در مشاوره آنلاین پزشکی هزینه‌بر و زمان‌بر بودن دریافت خدمات پزشکی به صورت حضوری وجود ندارد. چون تمام مراحل دریافت خدمات پزشکی و ویزیت پزشک از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ انجام می‌شود؛ بنابراین در هر مکان و زمانی می‌توانید با پزشک متخصص یا پزشک عمومی انتخابی‌تان ویزیت شوید.

۴) بررسی آنلاین آزمایش‌ها و رادیولوژی‌ها

اگر آزمایش داده‌اید و می‌خواهید نتیجه آن را متوجه شوید می‌توانید از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی سوپر اپلیکیشن اسنپ استفاده کنید. در این روش فقط باید عکس آزمایش یا رادیولوژی و… را برای پزشک ارسال کنید و منتظر نتیجه بررسی بمانید.

پس از برسی آزمایش یا رادیولوژی اگر نیاز به آزمایش‌های تکمیلی داشته باشید پزشک آن‌ها را برایتان تجویز می‌کند. در صورتی که پزشک تشخیص دهد که متقاضی به درمان دارویی دارد هم داروی مورد نیاز فرد را برای وی تجویز خواهد کرد.

در صورتی که نیاز به ویزیت‌های چند باره پزشک داشته باشید هم می‌توانید از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ این خدمات را دریافت کنید. چون سابقه پزشکی متقاضیان در این اپلیکیشن نگهداری می‌شود و پزشک می‌تواند وضعیت متقاضی را در هر مرحله از درمان مشاهده کند.

و در پایان…

اگر احساس کسالت می‌کنید و نیاز به ویزیت پزشک دارید می‌توانید از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ با پزشکان عمومی و متخصص در ارتباط باشید و به صورت آنلاین خدمات ویزیت و تجویز دارو را دریافت کنید.

با توجه به حضور تعداد زیاد پزشکان در این پلتفرم نیازی نیست که برای ویزیت ساعت‌ها در صف انتظار بمانید یا تا کلینیک‌ها یا مراکز درمانی بروید. چون در سوپر اپلیکیشن اسنپ امکان رزرو وقت ملاقات آنلاین فوری با پزشکان مختلف را دارید و می‌توانید از خدمات ویزیت لحظه‌ای بهره‌مند شوید.

نسخه پزشکان در سوپر اپ اسنپ به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و می‌توانید داروهایتان را هم به صورت آنلاین از طریق این اپلیکیشن سفارش داده و تهیه کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.