۴ دلیل برای انتخاب مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی

۴ دلیل برای انتخاب مشاوره آنلاین روانشناسی

زندگی وقتی می‌تواند روی خوش به ما نشان دهد که با خودمان به صلح برسیم. این صلح به ما کمک می‌کند تا خودمان را با دیگران مقایسه نکنیم، از مسیری که تا به حال در رندگی‌مان آمده‌ایم احساس سرخوردگی نداشته باشیم و بعد از هر شکست زمین‌گیر نشویم. چون انسان تواناتر از آن است که بد گذراندن یک امتحان، کنکور، شکست در ازدواج یا حتی مشکلات خانوادگی بتواند او را از پا دربیاورد و نگذارد که آینده درخشانی برای خودش بسازد.

اما رسیدن به صلح درون و آرامش خاطر به تنهایی دشوار است. چون انسان موجودی اجتماعی است و می‌خواهد کسی برای شنیدن دردهایش پیش‌قدم شود. برای اینکه بدون قضاوت درد و دل‌هایتان را مطرح کنید و بار سنگینی که سال‌هاست روی دوشتان مانده را سبک کنید می‌توانید از مشاورین متخصص کمک بگیرید. مشاور بدون اینکه درباره گذشته و شرایط شما قضاوت کند به حرف‌هایتان گوش می‌دهد و کمکتان می‌کند تا آینده بهتری برای خودتان بسازید و احساس بهتری داشته باشید.

اگر به دنبال یک مشاور حرفه‌ای هستید و هنوز نتوانسته‌اید این فرد را پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم مشاوره آنلاین روانشناسی را امتحان کنید. این روش مشاوره برای تمام کسانی که شرایط شرکت در جلسات مشاوره حضوری را ندارند یا به یک مشاور زبده و کار بلد دسترسی ندارند جوابگو است. در ادامه مزیت‌هایی که خدمات مشاوره آنلاین دارد را ارائه کرده‌ایم.

۱) ارتباط با مشاور از هر مکانی و در هر زمانی

همان‌طور که موقع بروز مشکلات جسمانی خودتان را در سریع‌ترین زمان ممکن به یک درمانگاه یا بیمارستان می‌رسانید و از پزشکان و کادر زمان کمک می‌گیرید، برای دریافت خدمات مشاوره هم باید به موقع عمل کنید و وقتی شرایط روحی مساعدی ندارید امکان ارتباط با مشاورتان را داشته باشید؛ اما این امکان به راحتی فراهم نمی‌شود.

چون اغلب مشاوران زمان‌بندی خاصی برای ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان خودشان دارند. در صورتی که خارج از زمان‌بندی بخواهید با پزشک صحبت کنید باید ابتدا با منشی وی ارتباط بگیرید. منشی بعد از بررسی ساعت‌های کاری پزشک زمان مشاوره را برایتان مشخص می‌کند؛ و زمان مشخص شده ممکن است برای چند هفته یا چند ماه دیگر باشد.

اما در مشاوره آنلاین روانشناسی نیازی نیست که ساعت‌ها پشت صف انتظار بمانید تا بتوانید با پزشک صحبت کنید. چون زمانبندی خدمات روانشناسی در سوپر اپلیکیشن اسنپ طبق تقویم زمانی پزشکان مشخص شده است؛ و متقاضی می‌تواند در یکی از ساعت‌های آزاد پزشک با وی ارتباط بگیرد کند.

همچنین با توجه به اینکه ارتباط پزشکان و متقاضیان در مشاوره آنلاین روانشناسی اسنپ آنلاین و از طریق اینترنت برقرار می‌شود، در هر مکانی می‌توانید از خدمات مشاوره روانشناسی این پلتفرم برخوردار شوید.

۲) آزادانه صحبت کردن با مشاور

صحبت کردن درباره مشکلات زندگی و فردی با مشاور برای همه افراد آسان نیست. مخصوصاً کسانی که همیشه دعوت به سکوت شده‌اند و عادت دارند خودسانسوری کنند به راحتی نمی‌توانند با مشاور ارتباط بگیرند. البته افراد خجالتی و درونگرا هم در بیان مشکلاتشان با مشاور با مشکل مواجه هستند و نمی‌توانند به راحتی رو در روی پزشک بنشینند و مشکلات زندگی خودشان را با تمام جزییات آن بیان کنند.

در مشاوره آنلاین روانشناسی این موضوع تا حد زیادی برطرف شده است. چون کسی که نیاز به خدمات مشاوره دارد می‌تواند از طریق گوشی تلفن همراهش با پزشک ارتباط بگیرد و از پشت تلفن با وی صحبت کند. در این جلسات مشاور با کمک تاکتیک‌های روانشناسی می‌تواند متقاضی را به صحبت کردن دعوت کند تا وی احساس خوبی پس از مشاوره داشته باشد.

بنابراین کسانی که به خاطر خجالتی بودن یا درون‌گرایی نمی‌توانند در جلسات مشاوره حضوری شرکت کنند، با دریافت خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ می‌توانند با بهترین مشاوران در ارتباط باشند؛ و ابعاد تاریک زندگی‌شان و مشکلاتی که باعث ناراحتی یا افسردگی آن‌ها شده را با مشاور در میان بگذارند.

۳) قیمت مناسب مشاوره آنلاین روانشناسی

هر متقاضی با توجه به شرایط روحی که دارد گاهی نیاز به چندین جلسه مشاوره روانشناسی خواهد داشت. به همین خاطر است که هزینه جلسات مشاوره برای متقاضیان اهمیت دارد و در همان مراحل اولیه رزرو خدمات مشاوره درباره این موضوع پرس‌وجو می‌کنند.

در مشاوره‌های حضوری قیمت هر جلسه توسط پزشک مشخص می‌شود و منشی این قیمت را به متقاضیان اطلاع می‌دهد. با توجه به اینکه قیمت جلسات مشاوره پزشکان سرشناس ممکن است چندین برابر سایر مشاوران روانشناسی باشد؛ بنابراین تخمین مبلغ نهایی مشاوره روانشناسی برای متقاضیان سخت به نظر می‌رسد. چون تعداد جلساتی که باید متقاضی برای مشاوره مراجعه کند و مبلغی که پزشک برای ارائه این خدمات در نظر می‌گیرد شفاف نیست.

اما برای کسانی که مشاوره آنلاین روانشناسی را انتخاب می‌کنند این مشکل وجود نخواهد داشت. چون قیمت هر جلسه مشاوره به ازای ساعت در سوپر اپلیکیشن اسنپ مشخص است؛ بنابراین متقاضیان می‌توانند با مقایسه قیمت و زمان آزاد پزشکان مختلف بهترین گزینه را برای دریافت خدمات مشاوره انتخاب کنند.

۴) امکان رزرو جلسات مشاوره با پزشکان مختلف

گرفتن وقت ملاقات حضوری از پزشکان متخصص و مشاوران حرفه‌ای کار راحتی نیست. مخصوصاً وقتی نیاز به مشاوره فوری دارید و پزشک در سفر است، یا اینکه تمام‌وقت ملاقات‌های مشاور توسط سایر متقاضیان رزرو شده، برای ویزیت شدن و صحبت کردن با مشاور شانس زیادی نخواهید داشت.

در صورتی که در مشاوره آنلاین روانشناسی می‌توانید به جای پزشک خودتان یک مشاور دیگر را انتخاب کنید؛ و خدمات مشاوره روانشناسی را به صورت فوری دریافت کنید. در سوپر اپلیکیشن اسنپ امکان مشاهده رزومه مشاوران روانشناسی و ساعت‌های خالی آن‌ها ارائه شده است؛ بنابراین هر زمانی که نیاز به دریافت خدمات مشاوره داشته باشید می‌توانید از خدمات مشاوره آنلاین اسنپ بهره‌مند شوید.

با وجود حضور تعدد زیادی از پزشکان متخصص در این پلتفرم نگرانی از بابت اینکه شرایط روحی مساعدی نداشته باشید و نتوانید با یک مشاور حرفه‌ای ارتباط بگیرید را نخواهید داشت.

و در پایان…

سوپر اپلیکیشن اسنپ امکان دسترسی راحت متقاضیان به مشاوران حرفه‌ای را از طریق مشاوره آنلاین روانشناسی فراهم کرده است. در این سوپر اپلیکیشن می‌توانید یک یا چند پزشک را برای دریافت خدمات روانشناسی انتخاب کنید و با پرداخت هزینه مشخص شده در هر زمانی و مکانی از این خدمات بهره‌مند شوید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.