تحقق رویای خلبانی با ناکجامیری

خلبانی از آن دست مشاغلی است که هر کسی یک دوره رویای آن را در سر پرورانده؛ اینکه بتوانی یک هواپیما را کنترل کنی و احساس کنی جزوی از آبی بیکران آسمان هستی بی‌اغراق یکی از بکرترین و لذت‌بخش‌ترین تجربه‌هایی است که می‌توان تا مدت‌ها خاطراتش را مرور کرد. تجربه‌ای که این بار برای برنده کمپین ناکجامیری اتفاق افتاد راندن یک هواپیمای ملخی بود.

برنده خوش‌شانس ناکجامیری هشتم اسنپ خانم گلناز بود که رویای پرواز را در هوانوردی افلاک آسیا تجربه کرد. در این تجربه فراموش‌نشدنی او با کمک یک خلبان توانست هواپیمای ملخی را در آسمان هدایت کنند. خلبان با چرخش کامل هواپیما به چپ و راست و کاهش ارتفاع ناگهانی تجربه‌ای سراسر هیجان‌ را برای مسافر ماجراجوی اسنپ فراهم کرد. علاوه بر این‌ها منظره زیبایی از کوه دماوند مقابل چشمان مسافر این هواپیمای ملخی قرار داشت که لذت او را دوچندان کرد.

ناکجامیری ویژه رانندگان عزیز اسنپ

خبر خوش برای علاقه‌مندان به کمپین ناکجامیری این است که برنده بعدی از بین کاربران راننده اسنپ انتخاب خواهد شد. کاربران راننده عزیزی که از تاریخ ۱۵ بهمن تا تاریخ ۱۵ اسفند حداقل ۱۰۰ سفر اسنپی انجام داده باشند در قرعه‌کشی ناکجامیری شرکت داده می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال تجربه‌های تازه هستید یا می‌خواهید آدرنالین خون‌تان به اوج برسد فرصت را غنیمت بشمارید و سفرهایتان را شروع کنید؛ شاید نفر بعدی شما باشید.

برندگان ناکجامیری تاکنون تجربه‌های بسیار هیجان‌انگیزی را پشت سر گذاشته‌اند؛ از سفر به جام جهانی گرفته تا سفر خانوادگی به کیش و کمپ یک روزه. اگر دوست دارید در مورد این تجربه‌ها بیشتر بدانید این مطلب را از دست ندهید.

اشتراک گذاری پست