تا کجا میری، ناکجا میری؟
دوست دارید آدرنالین‌تان به اوج برسد

ما در اسنپ همیشــه به دنبال روشی نو برای برقــراری ارتباط با شما هستیم و سعی می‌کنیم تجربه کاربری جــذاب و منحصر‌به‌فردی را برایتان رقم بزنیم. با وجود این، از بین پروژه‌های تبلیغاتی مختلف، تنها تعداد محدودی به یادها می‌ماند و کمپین «ناکجامیری» برای خانواده اسنپ یکی از این پروژه‌های ماندگار است که موفق شد هواداران بسیاری را به خود جلب کند.

اگر موافق باشید در ادامه مروری کنیم بر قسمت‌های قبلی کمپین ناکجامیری و غافلگیری‌هایی که موفق شد آدرنالین برندگان آن را حسابی به اوج برساند.

قسمت اول، پرواز با هلی‌کوپتر

در اولین قسمت کمپین ناکجامیری، برنده‌ی خوش‌شانس آن سوار یک هلی‌کوپتر شد، به صرف یک استیک جانانه به نقطه‌ای دور در دل طبیعت سفر کرد و بعد از خوردن استیک و گرفتن کلی عکس سلفی با همان هلی‌کوپتری که رفته بود برگشت.

برای دیدن ویدئوی قسمت اول کلیک کنید.

قسمت دوم، همسفر گروه پالت

برنده خوش‌شانس قسمت دوم ناکجامیری در سفر اسنپی خود مهمان اجرای زنده گروه پالت شد. خیلی‌ها به دنبال این هستند که با نشستن در ردیف‌های جلو از نزدیک‌‌ترین فاصله ممکن به تماشای کنسرت‌ گروه پالت بنشینند، ولی کمتر کسی می‌تواند ادعا کند که مثل برنده خوش‌شانس ما همسفر پالت بوده و از فاصله‌ای به این نزدیکی اجرای این گروه را گوش کرده است.

برای دیدن ویدئوی قسمت دوم کلیک کنید.

قسمت سوم، کمپ یک روزه

در قسمت سوم ناکجامیری برنده‌ی خوش‌شانس ما به همراه دوستش کمپی یک‌روزه را در دل طبیعت تجربه ‌کرد و به یک ماجراجویی دلچسب مهمان ‌شد.

برای دیدن ویدئوی قسمت سوم کلیک کنید.

قسمت چهارم، سفر خانوادگی به کیش

قسمت چهارم ناکجامیری به تفریحی خانوادگی اختصاص داده شد. برنده خوش‌شانس این قسمت به همراه خانواده‌اش از شهر مشهد به کیش رفتند و در مدت سفر خود هر چه گردش و تفریح در کیش بود در کنار یکدیگر تجربه کردند.

برای دیدن ویدئوی قسمت چهارم کلیک کنید.

قسمت پنجم، سفر به جام‌جهانی

قسمت پنجم ناکجامیری با بازی‌های جام‌جهانی روسیه همزمان شد و کجا بهتر از روسیه و فوتبال برای پیشنهاد شگفت‌انگیز این قسمت؟ به خصوص اینکه برنده خوش‌شانس ما در عملیاتی غافل‌گیرکننده هدیه خودش را از فوتبالیست سرشناس تیم استقلال، خسرو حیدری، دریافت کرد.

برای دیدن ویدئوی قسمت پنجم کلیک کنید.

قسمت ششم، تونل باد

در ششمین قسمت کمپین ناکجامیری برنده‌ی خوش‌شانس آن همراه با یکی از دوستانش عازم مشهد شد. البته، این سفر، سفری معمولی نبود؛ در این سفر رویایی واگنی اختصاصی و اسنپی‌ تدارک دیده شده بود. برنده این قسمت در شهر مشهد سقوط آزاد از هواپیما را در محیطی شبیه‌سازی‌شده تجربه کرد و اوج هیجانش را خودتان حدس بزنید. اگر درباره غافلگیری‌های این قسمت کنجکاوید به اینجا سر بزنید.

برای دیدن ویدئوی قسمت ششم کلیک کنید.

قسمت هفتم، به زودی…

داستان غافلگیری‌های ناکجامیری همچنان ادامه دارد. اگر دوست دارید در قسمت بعدی این کمپین با ما همراه شوید، کافی است #ناکجامیری را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، همچنین می‌توانید به توییتر و اینستاگرام اسنپ بپیوندید تا جزئیات قسمت‌های بعدی این کمپین را از دست ندهید. شاید نفر بعدی شما باشید.

اشتراک گذاری پست