اوج هیجان و آرامش در یک تعطیلات برفی
با ناکجامیری

گاهی دلمان می‌خواهد از همه شلوغی‌های شهر دور شویم و در یک طبیعت بکر چند ساعتی را استراحت کنیم. گاهی دلمان می‌خواهد تجربه‌های جدیدی داشته باشیم که مدت‌ها رویایش را در سر پرورانده‌ایم. گاهی دلمان می‌خواهد به ناکجا برویم و سر از چیزهایی در بیاوریم که تا به حال لذت‌شان را نچشیده‌ایم. اسنپ با شماست تا شما را به استقبال ناشناخته‌ها ببرد و با کمپین ناکجامیری بخشی از رویاهای‌تان را تحقق بخشد؛ از خلبانی گرفته تا سفر به جام جهانی و پرواز با هلی‌کوپتر. این بار اما ناکجامیری حال و هوای متفاوتی داشت؛ برنده خوش‌شانس ما روزش را با یک بازی هیجان انگیز شروع کرد و در حالیکه در کلبه یخی حال و هوای اسکیموها را تجربه می‌کرد، بیرون از کلبه باربیکیوی مفصلی برایش تدارک دیده شده بود.

سفر با توپی شناور در برف

حتما خبردار شده بودید که ناکجامیری نهم مخصوص کاربران عزیز راننده اسنپ بود و شرط شرکت در این قرعه‌کشی انجام صد سفر از نیمه بهمن به مدت یک ماه اعلام شده بود. در نهایت محمد حسین علی‌اکبرپور کاربر خوش‌شانسی است که برنده قرعه‌کشی اسنپ شد و یک روز برفی پر از هیجان را به همراه یکی از دوستانش تجربه کرد. پیست اسکی «خور» که در استان البرز قرار دارد با مناظر برفی خیره‌کننده‌اش میزبان این تعطیلات یک روزه شد. بازی یک شروع غافلگیرکننده برای این روز شگفت‌انگیز بود؛ برنده ما و دوستش در حالیکه در یک توپ بزرگ بین زمین و هوا غلت می‌خوردند لحظات پر از شادی و هیجان را پشت سر گذاشتند و تپش قلبشان در فضای برفی به اوج خود رسید. برای نهار هم بساط باربیکیو فراهم بود؛ احتمالا شما هم فکر می‌کنید که برپایی یک باربیکوی حسابی وسط برف کاری غیر ممکن است اما باید بگوییم که اشتباه می‌کنید؛ سخت است اما غیرممکن نیست! نوشیدن چای داغ در کلبه یخی که تا چشم کار می‌کرد اطرافش را برف پوشانده بود یک پایان دل‌انگیز برای یک روز متفاوت بود.

محمد حسین علی اکبر پور برنده خوش‌شانس ناکجامیری نهم ۲۷ سال سن دارد و حدود ۳-۴ ماه است که با اسنپ کار می‌کند. او دلیل امتیاز بالا و رضایتمندی مسافرانش را در نظافت ماشین، طرز برخورد و عدم اصرار به پرداخت نقدی می‌داند. در طول این مدت کوتاه او خاطرات جذابی هم از سفرهایش با اسنپ دارد مثلا یک روز هنگامی که در مبدا حضور پیدا کرده متوجه شده که مسافر باطری ماشینش خراب شده و به کمک احتیاج دارد و از آنجاییکه راه دیگری به ذهنش نرسیده درخواست اسنپ داده تا به کمک راننده ماشینش را سامان دهد!

ناکجامیری دهم ویژه هواداران اسنپ باکس

اگر شما هم عاشق تجربه‌های بکر هستید و از اینکه آدرنالیتان بالا برود لذت می‌برید، ناکجامیری دهم را نباید از دست بدهید. برای اینکه بتوانید در قرعه‌کشی آینده این کمپین شرکت کنید کافی است در ماه فروردین یک بسته با اسنپ باکس ارسال کنید. برنده بعدی ناکجامیری از بین مشتریان عزیز اسنپ باکس خواهد بود. پس فرصت را از دست ندهید؛ شاید این بار برنده خوش‌شانس ما شما باشید.

ناکجامیری تا حالا تجربه‌های شگفت‌انگیزی برای برندگانش خلق کرده که شما می‌توانید در این مطلب در مورد آنها بیشتر بخوانید.

اشتراک گذاری پست