گوشی آنر برنده شو!

تنها تا پایان روز جمعه (۲۰تیر ماه) فرصت دارید تا با خرید شارژ سیم‌کارت، بسته اینترنت و پرداخت قبض از طریق اپلیکیشن اسنپ در قرعه‌کشی ۳گوشی آنر مدل ناین ایکس شرکت کنید. دقت داشته باشید که با هر بار خرید شارژ، بسته اینترنت و یا پرداخت قبض، شانس شما در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد. شما می‌توانید نتیجه قرعه‌کشی را از طریق اینستاگرام اسنپ دنبال کنید.

خرید شارژ سیم‌کارت و بسته اینترنت

با استفاده از سرویس شارژ سیم‌کارت و خرید بسته اینترنت اسنپ دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه‌ها و یا دکه‌های مختلف نیست. شما می‌توانید در خانه کاملا آنلاین سیم‌کارت خود را شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. اگر کاربر یکی از اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، رایتل یا آذرتل هستید، برای خرید شارژ سیم‌کارت کافی است در اپلیکیشن اسنپ گزینه «شارژ سیم‌کارت» و برای خرید اینترنت گزینه «بسته اینترنت» را انتخاب کنید و با وارد کردن شماره موبایل و انتخاب اپراتور به آسانی عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

پرداخت قبض

با انتخاب سرویس «پرداخت قبض» در اپلیکیشن اسنپ می‌توانید به راحتی تمام قبض‌های خود را آنلاین پرداخت کنید. سرویس پرداخت قبض اسنپ، امکان پرداخت قبض‌های آب، برق، گاز، تلفن ثابت، جریمه و عوارض شهرداری را برای شما فراهم می‌کند. تنها کافی است شناسه قبض و پرداخت را وارد کنید یا از بخش «اسکن بارکد» استفاده کنید و سپس مراحل پرداخت را به پایان برسانید.