گوشی آنر ۹X برنده شوید

با استفاده از قابلیت جدید اسنپ برای دوستان خود اسنپ بگیرید و در قرعه‌کشی ۴ گوشی آنر ۹X شرکت کنید.

فراموش نکنید که برای شرکت در قرعه‌کشی تنها ۲ هفته زمان دارید؛ پس هر چه سریع‌تر دست به کار شوید تا هم خودتان برنده شوید، هم دوستان‌تان.

چطور برای دیگران درخواست اسنپ بدهیم؟

برای اسنپ گرفتن برای دیگران، در قسمت بالای اپلیکیشن دو گزینه:

  • برای خودم
  • برای دیگری

نمایش داده می‌شود. با فعال کردن گزینه «برای دیگری»، در قسمت پایین صفحه ابتدا شما باید مبدا فرد دیگر را مشخص کنید. بعد از انتخاب مبدا، باید مقصد مورد نظر مسافرتان را هم وارد کنید. برای راحتی کار می‌توانید از آدرس‌های منتخبی که در حساب کاربری خود دارید هم استفاده کنید یا مقصد جدیدی را وارد کنید. در این مرحله باید اطلاعات مسافر خود را در بخش «ثبت اطلاعات فرد دیگر» وارد کنید. این کار برای برقراری ارتباط مستقیم بین راننده و مسافر ضروری است.

با انتخاب گزینه «ثبت اطلاعات فرد دیگر» صفحه جدیدی باز می‌شود که بخش‌هایی برای وارد کردن نام و نام‌خانوادگی و شماره تلفن همراه مسافر دارد. سمت چپ گزینه «شماره تلفن» آیکونی قرار دارد که به دفترچه تلفن شما متصل است. می‌توانید با استفاده از این آیکون شماره مسافر را از دفترچه تلفن‌تان انتخاب کنید.

اگر مسافر شما بیش از یک شماره تلفن همراه داشته باشد، تمامی شماره‌ها روی صفحه نمایش داده می‌شود تا شما بتوانید شماره مورد نظرتان را انتخاب کنید. با انتخاب شماره و فشردن دکمه «تایید و درخواست اسنپ»، درخواست شما برای راننده‌ها ارسال می‌شود.

پس از قبول درخواست سفر از سوی راننده و رسیدن او به مقصد، پیامکی از طرف پشتیبانی اسنپ به شماره موبایلی که در مرحله قبل وارد کرده‌اید ارسال می‌شود. این پیامک حاوی اطلاعات ضروری سفر از جمله مشخصات خودرو، پلاک ماشین و نام راننده و شماره تلفن اوست که مسافر شما می‌تواند از این طریق با راننده تماس بگیرد.
اگر قابلیت تماس امن را فعال کرده باشید، به جای شماره موبایل راننده، یک شماره رندم با سرشماره اسنپ در این پیامک خواهید دید و در صورت برقراری تماس از سوی شما یا مسافرتان، شماره شما هم مخفی خواهد ماند.