آغاز به کار سرویس وانت در اهواز و تبریز

از امروز سرویس وانت اسنپ در شهرهای اهواز و تبریز آماده خدمت‌رسانی به شماست. بنابراین اگر برای جابه‌جایی بارهای سنگین خود به دنبال راهکاری سریع و ارزان هستید، می‌توانید در همان اپلیکیشن اسنپ درخواست وانت دهید. این سرویس برای جابه‌جایی بار تا ۵۰۰کیلوگرم مناسب است. فراموش نکنید که این روزها به خاطر کرونا بهتر است که کمتر از خانه خارج شوید بنابراین می‌توانید با استفاده از اسنپ تمام بارهای خود را به آسانی جابه‌جا کنید.

تخفیف ویژه برای درخواست وانت

همچنین به مناسبت آغاز به کار سرویس وانت در شهرهای تبریز و اهواز کد تخفیف ویژه ۱۵ هزارتومانی برای شما در نظر گرفته شده. برای استفاده از این کد کافی است در اپلیکیشن اسنپ به سرویس «وانت» بروید، پس از ثبت جزییات سفارش و قبول درخواست می‌توانید در بخش کد زیر را در بخش کد تخفیف وارد کنید. این کد تا تاریخ ۱۷ شهریور (برای یک سفارش) اعتبار دارد.
کد تخفیف ویژه تبریز:
Vtabriz
کد تخفیف ویژه اهواز:
Vahvaz

ویژگی‌های سرویس وانت اسنپ:

  • حمل بار تا ۵۰۰کیلوگرم
  • امکان ثبت همزمان چند درخواست آنلاین وانت
  • امکان انتخاب چند مسیر
  • پشتیبانی شبانه‌روزی
  • سرویس‌دهی ۲۴ساعته

امکان رصد مرسوله

پس از ثبت درخواست آنلاین وانت، لینک پیگیری سفارش از طریق پیامک ارسال می‌شود. با باز کردن این لینک می‌توانید وضعیت مرسوله خود را رصد کنید.

زمان فعالیت

سرویس وانت آنلاین اسنپ به صورت ۲۴ساعته خدمت‌رسانی می‌کند. پشتیبانی این سرویس را تیم پشتیبانی اسنپ‌باکس به صورت ۲۴ساعته برعهده دارد. برای ارتباط با پشتیبانی اسنپ‌باکس تنها کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۹۶۶۴۲ تماس بگیرید.

نحوه پرداخت درخواست آنلاین وانت

انتخاب نوع پرداخت در سرویس وانت با درخواست‌دهنده است. شما می‌توانید وجه وانت درخواستی خود را به صورت نقدی یا آنلاین پرداخت کنید.

آموزش درخواست وانت